18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Podpalili dom ze swoimi dziećmi. Patrzyli jak giną.

ypsilanti • 2013-04-04, 10:47
Natknąłem się dziś w necie na taki materiał z tefałenu. Skąd się biorą tacy zwyrodnialce?!


Caribou

2013-04-04, 18:35
Mogą otrzymać wyrok nawet sześciokrotnego dożywocia :facepalm2: No i cóż z tego? Niech im dadzą nawet dożywocie x100, przecież kara będzie ta sama - reszta życia w więzieniu, po co ogłupiać i sprawiać wrażenie, że kara surowa bo dożywocie x6, mogą im równie dobrze dać 3250 lat, wszystko sprowadzi się do śmierci w więzieniu, albo jeszcze lepiej w szpitalu. Nie rozumiem, dlaczego nie stosuje się już kary oko za oko... :-/

St...........on

2013-04-04, 18:48
cała Anglia... muslimy na ulicach , zidiociały naród, zalegalizowane związki pedalskie + adopcja dzieci , zamachy terrorystyczne, pok***ione reality show w tv , makabryczne zbrodnie, ale przynajmniej jest temat na sadolka ;)

Neonon

2013-04-04, 19:09
Na trumnach czcionka Comic Sans... flow

bingo100

2013-04-04, 22:29
Wyrok zapadł dzisiaj jakby kogoś interesowało. Dla tych co pisali 'W Polsce to by było to czy owo':

Koleś dostał dożywocie z możliwością wyjścia po 15-stu, obie kobiety po 17 lat z możliwością wyjścia po odsiedzeniu połowy kary.

http://www.bbc.co.uk/news/uk-england-derbyshire-22023117

Sarissofoi

2013-04-04, 23:48
Cytat:

Wyrok zapadł dzisiaj jakby kogoś interesowało. Dla tych co pisali 'W Polsce to by było to czy owo':

Koleś dostał dożywocie z możliwością wyjścia po 15-stu, obie kobiety po 17 lat z możliwością wyjścia po odsiedzeniu połowy kary.

http://www.bbc.co.uk/news...yshire-22023117



Koleś jego żonka i jego przyjaciel.
Swoją drogą ten koleś musiał mieć charyzmę jakiegoś guru sekty albo jego żonka i znajomek byli debilami.
W sumie jedno nie wyklucza drugiego.

lukan246

2013-04-05, 12:57
Mówi się, że to Polacy i Rumuni to "zakały" pięknej i malowniczej Anglii, a jak widać sami nie są lepsi.

bingo100

2013-04-05, 19:50
Sarissofoi napisał/a:



Koleś jego żonka i jego przyjaciel.
Swoją drogą ten koleś musiał mieć charyzmę jakiegoś guru sekty albo jego żonka i znajomek byli debilami.
W sumie jedno nie wyklucza drugiego.




Jaki przyjaciel? On mieszkał z żoną i kochanką, o innym facecie nic mi nie wiadomo:)