18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Podpalenie punktu szczepień

Goral311 • 2021-08-02, 15:29
Cytat:

Do przestępstwa doszło minionej nocy w Zamościu. - Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że nieznany mężczyzna około godziny 1 w nocy przyjechał rowerem pod mobilny punkt szczepień mieszczący się na Rynku Solnym i podłożył tam ogień – podała starszy aspirant Dorota Krukowska-Bubiło z Lubelskiej Policji.





FeeGiee

2021-08-03, 11:55
Moje miasto takie sławne :D Dajcie mi tego gościa, chce mu postawić karuzele browaru

zbynekmaslanka

2021-08-03, 12:21
Bandzior020 napisał/a:

Widzę ze ty za to wszystko wiesz... Takich ideałów jak ty młodym potrzeba.... Widzę ze rozgryzłeś system oglądając profesora Ziembe i innych mu podobnych, spiski brak, covida, chipy, podpalenia punktów szczepienie przez rząd... Poj***ło was juz do reszty z pie**oleniem tych kocopolow... Skad wam w ogóle odj***ło z tymi szczepieniami... To taki problem?! .. Od kilkudziesięciu lat prowadzone sa różne szczepienia i wyeliminowane zostało wiele chorób.. nikt nie mial wcześniej z tym problemu i podejrzewam ze większość jak nie wszyscy z was pojebow antyszczepionkowych bylo zaszczepionych za gówniarza... Typowy przyklad pieniaczy co pie**ola bzdety tylko dlatego ze mogą, bo jest internet i jak widać wielu podobnych podatnych idiotow nie brakuje... Jak nienawidze PISu to jak slysze juz takie pie**olenie ze rzad podpala punkty szczepień żeby miec na was pretekst to to rece opadają... Dziwię sie ze matka ziemia nosi takich debil



Ja nie rozumiem ludzi. No dobra nie ma kovida no to co ci szkodzi przyjąć zastrzyk z niczego dla świetego spokoju. Z drugiej strony mówią że nie, bo za 2 lata wszsycy zaszczepieni umrą. Po co ktoś miałby robic aferę ze szczepionkami jakby chciał wszsytkich zabić. Pododawali by trucizny do apapu, dodali trucizny do chleba, rozpylili helikopterami . Oczywiście jestem zaszczepiony i zoastał mi jeszcze rok życia.

richter

2021-08-03, 12:45
Cudak napisał/a:

Haha śmiać mi się chce z komentarzy smarków, którzy przywędrowali na sadistica afirmując covidowe dyrdymały, bo w tv im powiedzieli. Pokolenie, które jest przyszłością cierpi na brak wzorców, zdolności samodzielnego myślenia itp. dlatego jesteście tak podatni na to by szerzyć podział, a to nic innego jak ściśle określony scenariusz wyreżyserowany przez elyty. Rozumiem na fanpejdżu Lisa, Lemartowej itp. powielać te bzdury o jedynie słusznej chorobie i konieczności aplikacji życiodajnego eliksiru. Ale TUTAJ? jebcie się covidioci.



Mówiąc o samodzielnym myśleniu masz na myśli słuchanie opinii samozwańczych ekspertów głoszących tezy niepoparte żadnymi potwierdzonymi danymi oraz szerzenie owej opinii szerszemu gronu? I to jest twoje samodzielne myślenie? A jak się domyślam twoimi wzorcami są właśnie ci "eksperci"?

voodoo_16

2021-08-03, 13:44
widze ze sadolkowe k***y sie igly boja. Zdychajcie smiecie

doktores

2021-08-03, 13:56
Cudak napisał/a:

Haha śmiać mi się chce z komentarzy smarków, którzy przywędrowali na sadistica afirmując covidowe dyrdymały, bo w tv im powiedzieli. Pokolenie, które jest przyszłością cierpi na brak wzorców, zdolności samodzielnego myślenia itp. dlatego jesteście tak podatni na to by szerzyć podział, a to nic innego jak ściśle określony scenariusz wyreżyserowany przez elyty. Rozumiem na fanpejdżu Lisa, Lemartowej itp. powielać te bzdury o jedynie słusznej chorobie i konieczności aplikacji życiodajnego eliksiru. Ale TUTAJ? jebcie się covidioci.



Niechcący ci piwo dałem. Geniusz z ciebie. Dzwonili już z Mensy, że zostałeś przyjęty bez testów

Wiewór

2021-08-03, 14:01
Znawca_Cipek napisał/a:

Bohater na nowe czasy. Mam nadzieję, że Go nie znajdą.



Nie powinieneś teraz studiowac płaskiego globusa czy coś?

Cudak

2021-08-03, 20:18
Bandzior020 napisał/a:

Widzę ze ty za to wszystko wiesz... Takich ideałów jak ty młodym potrzeba.... Widzę ze rozgryzłeś system oglądając profesora Ziembe i innych mu podobnych, spiski brak, covida, chipy, podpalenia punktów szczepienie przez rząd... Poj***ło was juz do reszty z pie**oleniem tych kocopolow... Skad wam w ogóle odj***ło z tymi szczepieniami... To taki problem?! .. Od kilkudziesięciu lat prowadzone sa różne szczepienia i wyeliminowane zostało wiele chorób.. nikt nie mial wcześniej z tym problemu i podejrzewam ze większość jak nie wszyscy z was pojebow antyszczepionkowych bylo zaszczepionych za gówniarza... Typowy przyklad pieniaczy co pie**ola bzdety tylko dlatego ze mogą, bo jest internet i jak widać wielu podobnych podatnych idiotow nie brakuje... Jak nienawidze PISu to jak slysze juz takie pie**olenie ze rzad podpala punkty szczepień żeby miec na was pretekst to to rece opadają... Dziwię sie ze matka ziemia nosi takich debil



Na świńską grypę się szczepiłeś? :)

richter napisał/a:

Mówiąc o samodzielnym myśleniu masz na myśli słuchanie opinii samozwańczych ekspertów głoszących tezy niepoparte żadnymi potwierdzonymi danymi oraz szerzenie owej opinii szerszemu gronu? I to jest twoje samodzielne myślenie? A jak się domyślam twoimi wzorcami są właśnie ci "eksperci"?



Chyba mnie dobrze nie zrozumiałeś. No właśnie przedstawiłeś najlepszą ilustrację ludzi, którzy są chłonni jak gąbka tą papką w temacie jedynej modnej choroby w tym sezonie :) do grona tych ekspertów można zaliczyć aktorów lub lekarzy, którzy całkiem przypadkowo są powiązani z firmami farmaceutycznymi. A wiesz co ciemna masa kupiła? - utrwala się ludziom, że osoby przeciwne lockdown'owi, zniewoleniu ludzi, przymusowemu przyjmowania w fazie testów preparatów medycznych, które najprawdopodobniej będzie miało permanentny charakter, zwolennicy braku podziału, segregacji czy nawet zakrywania twarzy szmatom, że jest to tożsama postawa jaką reprezentują "antyszczepionkowcy". Mam szczepienia, szczepiłem się na grypę i nie mam nic przeciwko. Jeśli ktoś czuje, że bez Astry albo innego J&J nie przeżyje to śmiało, to na zdrowie :)

doktores napisał/a:

Niechcący ci piwo dałem. Geniusz z ciebie. Dzwonili już z Mensy, że zostałeś przyjęty bez testów



Oho, komuś Astra weszła za mocno :) Popraw fajzerem rano i profilaktycznie J&J. Będziesz miał +10 do nieśmiertelności, ale z domu wychodź tylko z reklamówką na głowie. Info pewne 100%.

Pyro25

2021-08-04, 00:20
No debil. Niech zdycha razem z resztą antyszczepionkowców

JaTylkonaChwile

2021-08-04, 09:41
uFo125 napisał/a:

Tutaj zostało zajebiście ujęte wszytsko w kwestii " wszystkich do jednego wora bo nie chcą się szczepić". Odmawiam przyjęcia tego specyfiku i od razu jestem szurem?? Już bydło jest tak zmanipulowane ze dla mnie ziemia jest płaska Nie idioto ziemia jest elipsoidą jeśli chcesz być taki uczony. Wszystkie możliwe szczepionki które miałem mieć mam, tak samo moje dziecko i żona.
Nie mam zaufania do aktualnie rządzących a w ostatnim czasie do lekarzy po diagnozie covid żadnego wsparcia radź sobie sam ibuprofen i aspiryna to usłyszałem od lekarza kiedy powiedziałem że mam coś anginopodnego zostałem olany. I ja mam tym ludziom ufać w kwestii "nowoczesnej" szczepionki. W 2009 też była bezpieczna szczepionka wychwalana przez UE Pandemrix



ogolnie sie zgadzam, sam bylem szczepiony ale....

"panie kiedys to byly szzepionki, nie to co teraz"

Alzheimer szybuje w góre jak poj***ny, demencja - napie**ala niczym biedron matke, autyzm - rywalizuje o palmę pierszenstwa z epidemią raka...
Kiedys bylo niezlym przypadkiem spotkac kogos autystycznego a teraz po szczepieniach 5w1 lub 6w1 przypadkow coraz wiecej ale oczywiscie brak powiazania.
W polsce nopy nie sa zglaszane a nawet jesli to nie sa one walifikowane przez lekarzy jako nop (w wiekszosci przypadkow)
Kiedys szczepionka byla na 1 chorobe i ch*j. Na dodatek byla przetestowana (na sierotach, dzieciach w afryce, dzieciach z chorobai psychicznymi itd) a teraz brak testow i jakis sk***iel z TV zaczyna pie**olic, ze trzeba wyszczepic dzieci.

Byla swinska grypa? Byla. Zrobili dym, ludzie zaczeli kupowac maski gazowe itd. Grypa byla i poszla.... panstwa nakupili szczepionek szkodliwych i wyrzucili je. Kopacz nie kupila - chyba jedyna dobra decyzja tej kobiety w calej jej karierze

mikrus1

2021-08-04, 19:37
To ten sam, co budkę przy ambasadzie rosyjskiej podpalił?

miedzianek

2021-08-05, 22:57
Mają te swoje maseczki, teraz niech szukają...oby nie znaleźli :D

Furczypała

2021-08-13, 03:27
Znawca_Cipek napisał/a:

Bohater na nowe czasy. Mam nadzieję, że Go nie znajdą.



Jestes debilem