18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Podpalenie punktu szczepień

Goral311 • 2021-08-02, 15:29
Cytat:

Do przestępstwa doszło minionej nocy w Zamościu. - Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że nieznany mężczyzna około godziny 1 w nocy przyjechał rowerem pod mobilny punkt szczepień mieszczący się na Rynku Solnym i podłożył tam ogień – podała starszy aspirant Dorota Krukowska-Bubiło z Lubelskiej Policji.





Marcin360360

2021-08-02, 21:28
Znawca_Cipek napisał/a:

Bohater na nowe czasy. Mam nadzieję, że Go nie znajdą.



Widac ze upsledzonych ludzi jest sporo w Polsce. Mam nadzieję ze nie chodzisz na wybory.

Adrian92

2021-08-02, 21:30
Przez pandemię ludzie popadli w długi, zyją pod ciągłą presją bez żadnej pomocy z państwa. Teraz jest lato i niby trochę lepiej ale ludzie dalej zyją pod presją i w strachu kiedy słyszą z każdej strony, że niebawem nadchodzi kolejna fala i kolejne zamknięcia.
Się dziwicie, ze ludziom zaczyna odpie**alać?
Na dodatek te szczepienia, niby dobrowolne, a jednak ciągle powtarzają o jakiś zakazach dla niezaszczepionych, czekam jeszcze tylko aż ludzi zaczną przyjmowac do pracy za okazaniem paszportu.
Ludzie wyjdą na ulicę i zrobią rozpie**ol a ja im będę bił brawo bo uważam, że w ten kraj tak profilaktycznie powinna jebnać jakaś bomba atomowa żeby ludzie się obudzili, jedni na drugich szczują, są podatni na pie**olamento starych głupich komunistycznych polityków.
Ja naprawdę mam to w dupie czy ktoś się szczepi czy nie, ale nie będę obojetny na to, żeby szykanowali tych co się nie chcą szczepić, bo nikogo nawet nie interesuje czy Ty chorujesz na coś i masz jakieś przeciwskazania, masz się iść szczepić i ch*j, bo statystyki, bo tak Ci każe system który od lat kopie po głowie swoich obywateli. No i tak Ci mówi Pazura, wielki autorytet Naszej służby zdrowia i całego społeczeństwa.

wir00z

2021-08-02, 21:37
Jak już napisałem we wcześniejszym,dla mnie też "prowokacyjnym" temacie (chodzi o ten dym plebsu pod punktem szczepień),miałem covid, wcześniej nie chorowałem praktycznie wcale,ale przez to dziadostwo mało się nie przekręciłem. Ale mniejsza o to. To co się dzieje ostatnio to jest kurestwo ze strony pisiorow i jednocześnie śmiech na sali. Oni na prawdę mają nas za głupków i myślą,że takie jazdy jakie odstawiają Ci "aktorzy" przekonają wszystkich do szczepień jednocześnie dzieląc społeczeństwo? :-D Kariera Nikosia Dyzmy dzieje się naprawdę :-D A i jeszcze jedno,tak zaszczepiłem się,ale nie dlatego,że ktoś mi kazał,nie dlatego,że dzięki temu czuje się lepszy,nie dlatego że dzięki temu są jakieś przywileje. Zaszczepiłem się dlatego,że niedawno urodził mi się syn i jego dobro w tej chwili jest dla mnie najważniejsze. Drugi raz tego kurestwa nie chce przechodzić,bo może być jeszcze gorzej. Kiedyś umrę,bo będą skutki uboczne? Bo szczepionka nie testowana? W ch*ju to mam,do tego czasu będę żył spokojnie,na lajcie,ze świadomością że będę mógł patrzeć jak młody rosnie ;-)

T0B1

2021-08-02, 21:57
Attero132 napisał/a:

Dokładnie....raczej to wygląda na ustawkę żeby teraz w mediach krzyczeć że ci co sie nie szczepią mają naj***ne w głowach. Robią grunt pod obowiązek szczepień


A nie mają naj***ne?

Smokw

2021-08-02, 22:57
Znawca_Cipek napisał/a:

Bohater na nowe czasy. Mam nadzieję, że Go nie znajdą.



A żeby Ci chałupę płaskoziemcy spalili.

piotrucha77

2021-08-02, 23:09
SirMajkel napisał/a:

od razu widać, że to jakiś stary dziad z łbem wypranym przez pis i kościółek.



prędzej stary ubek, co mu emeryturkę obcięli.

Bantol

2021-08-03, 00:30
jednak Korwin ma rację większość ludzi to idioci

lukaszjb

2021-08-03, 00:33
vxv napisał/a:

Nic dodać nic ująć, po prostu w punkt! Brawo kolego!


Dokładnie w samo sedno, całe szczęśie że matka ziemia się buntujeprzeciwko temu całemu syfowi i daje sygnały ostrzegawcze coraz częściej i za chwile się okaże że covid to pikuś w skali świata przy tym co zniszczy natura, a szczepionka i maseczka nie uchroni nikogo przed pożarami, powodziami czy lawinami błotnymi.

Sigonek

2021-08-03, 00:43
Co musi się stać, żeby lewackie sp***oliny umysłowe zrozumiały czym jest ta cała pandemia ? Z drugiej strony dążycie do komunizmu od lat, kulturowego chociażby, a w tej chwili dochodzi klasyczna wersja stalinowska.
Ps. Widać, że tu sporo pasożytów z budżetówki, beneficjentów "plandemii" z dupskami na ciepłych państwowych posadkach.

ntrk

2021-08-03, 02:11
Znawca_Cipek napisał/a:

Bohater na nowe czasy. Mam nadzieję, że Go nie znajdą.



poj***ny jesteś?

twentyfree

2021-08-03, 06:53
Znawca_Cipek napisał/a:

Bohater na nowe czasy. Mam nadzieję, że Go nie znajdą.



mam nadzieje, ze zachorujesz na covid i umrzesz

uFo125

2021-08-03, 07:23
Insaner napisał/a:

No to klasycznie przeanalizujmy co się stało. Program szczepień rozpoczął się w okolicach stycznia, od tego czasu niewiele się zmieniło. Zaszczepiło się poniżej 50% mieszkańców Polski i od wielu tygodni ten współczynnik praktycznie się nie zmienia co może dowodzić tego że rząd nie zrealizował swojego celu 75-80% wyszczepienia populacji. Dziwnym trafem od kilku tygodni mamy jakieś bardzo nagłaśniane sytuacje "ataków antyszczepionkowców" i to ogłaszane przez najwyższe władze w kraju.
Najpierw sytuacja w Grodzisku - 3 patusy darły ryje i szarpały się z ochroną obiektu. W międzyczasie policja spokojnie stała i nie interweniowała. Oczywiście filmik sami wrzucili do sieci (czy tam transmitowali live). Jeszcze tego samego dnia, niecałą godzinę później minister zdrowia miał już gotowe twityy opisujące "eskalację przemocy u osób niezaszczepionych", a film trafił do wszystkich stacji telewizyjnych i był wyświetlany w tzw. prime time, czyli w godzinach wieczornych aby jak najwiecej osób to zobaczyło oczywiście z komentarzem "patrzcie, to są antyszczepionkowcy! nie szczepicie się? jesteście tacy sami jak ta patologia!". Ile osób aresztowano? Podobno 2 i tutaj trudno potwierdzić te dane, ale ponoć chwilę po zatrzymaniu wypuścili. Mogę tylko przypuszczać, że zapłacili jakiejś recydywie aby zrobiła szum i jak ludzie przestali się interesować jej losami to wypuścili wolno.
Potem incydent na poziomie pokrzykiwania na ulicy w kierunku punktu szczepień, bez żadnych gróźb karalnych. Znowu - minister i media komentują taką sytuację tak jakby co najmniej ktoś bombę podłożył w trójmieście. Nic się nie stało, w mediach raban. We Francji i wielu innych krajach dochodziło do poważniejszych sytuacji, przez miasta przechodzą wielotysięczne protesty, płoną sklepy a nie ma aż takiej reakcji rządu jak w Polsce na to, że ktoś krzyczał do pracujących w punkcie szczepień ludzi "zabójcy!".
Dzisiaj najlepsza akcja . Już n-ta w przeciągu 2 tygodni, a przypominam że przecież przez ostatnie 8 miesięcy nic się nie działo dopóki procenty wyszczepień leciały w górę i rzad mógł się pochwalić przed UE ładnymi tabelkami i wykresami. Gość w maseczce (nie kominiarce) podpala w weekend, w nocy, w bezpiecznym momencie gdy wiadomo że nie było tam ani szczepionek ani personelu. Od samego rana premier już ma gotowe przemówienie na ten temat (a przypominam, że ci ludzie nie potrafią 3 zdań napisać i wszystko piszą im podwładni), minister zdrowia pokrzykuje w telewizji, że to atak nieszczepiących się na nasz kraj.
Policja jak na ogół potrafi nie udostępniać przez rok nagrań monitoringu z jakiegoś poważnego napadu czy też morderstwa lub zaginięcia tak tutaj... wrzuciła dobrej jakości materiał wideo w przeciągu KILKU GODZIN z pytaniem czy ktoś zna "podpalacza".
Według mnie najbardziej prawdopodobna opcja - te incydenty są ustawkami jak z lat PRLu gdzie też skłócano społeczeństwo i jako wrogów narodu przedstawiano np. tych co chcieli pracować prywatnie a nie państwowo (wiadomo - złodzieje, cwaniacy itd.). Wtedy można podejrzewać, że zapłacono za to jakiejś agencji PRowej, która w tej chwili organizuje takie prowokacje i próbuje mocno wzburzyć ludzi przeciwko tym, którzy nie chcą się szczepić. Nie zapominajmy, że jakieś 95% tych niezaszczepionych to nie sa żadni antyszczepionkowcy. Są to głównie osoby, które już przechorowały, nie są zainteresowane COVIDem bo przeszli go łagodnie, albo po prostu wolą zaczekać ze szczepionką i upewnić się że nie będzie jakichś niepożądanych odczynów poszczepiennych obserwując sytuację na świecie. Znakomita większość tych osób ma zrobiony komplet innych szczepień i nie ma zasadniczo z nimi problemów. Takimi akcjami próbuje się te osoby obrzydzić tym, którzy już się zaszczepili głównie po to, aby uzyskać większe przyzwolenie społeczne na np. niedopuszczanie niezaszczepionych na COVID do pracy, nie wpuszczanie ich do restauracji, kin, sklepów. Segregacja na całego wobec której w tej chwili w PL jest bardzo wysoki opór + niezaszczepiony jest w większości elektorat partii rządzącej. Muszą teraz pokazać wszystkim, że "te agresywne ataki na punkty szczepień zmuszają ich niestety do podjęcia radykalnych kroków".
Zobaczycie, że przy tak głupich społeczeństwach w Polsce za rok będziemy się odbijali wszędzie kodem QR a ludzie będą jeszcze temu przyklaskiwać. Naprawdę ktoś myśli, że to zniknie za rok czy dwa lata? Jeśli ktoś stworzył infrastrukturę z zielonym czy czerwonym kodem który będzie służył do podróżowania / korzystania z dowolnych usług to zaraz zostanie to "w ramach cyfryzacji i nowoczesności" podpięte pod wiele innych baz danych i okaże się, że z niezapłaconym zapomnianym mandatem za parkowanie kod zmieni nam się na czerwony, nie będziemy mogli kupić bułek w sklepie czy przejechać przez granicę na wakacje. Tak samo jak w sytuacji w której wejdziemy w konflikt prawny z kimś powiązanym z politykami - przypadkiem będzie można zablokować komuś życie jednym kliknięciem. Pędzimy w kierunku Chin, a ludzie jeszcze pieją z zachwytu. Myślą, że to z powodu jakiejś zapowiadanej jesiennej fali Delta czy tam Omega, że to dla "ochrony słabszych", a prawda jest taka że zaraz rząd będzie miał miliony dawek przeterminowanych szczepionek w magazynach jeśli ich natychmiast nie zużyje. Przypomnę tylko, że wszystkie grupy ryzyka już są u nas wyszczepione. W tej chwili walka trwa o to czy za brak szczepienia będzie można zwolnić lekarza, albo zamknąć kogoś z dozorem elektronicznym w areszcie domowym.
Co zabawne nie zapominajmy, że przecież rząd nie wprowadził obowiązku szczepienia na COVID który rozwiązałby te wszystkie problemy, bo boi się odpowiedzialności. Działają na okrętkę w taki sposób, aby uprzykrzyć ludziom życie do tego stopnia, że SAMI na WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ się zaszczepią. Umywają ręce od wszystkiego. To tak jakbyście bali się zwolnić swojego pracownika bo mógłby pójść do sądu pracy, więc zaczniecie go wręcz prześladować, nastawiać na niego wrogo innych pracowników aby sam złożył wypowiedzenie. Potem jak ktoś się was spyta dlaczego gość odszedł to mówicie "nie wiem o co chodzi, to był świetny pracownik, ale niestety złożył wypowiedzenie..".
I uprzedzając pytania - nie jestem antyszczepionkowcem, nie jestem fanem teorii spiskowych, potępiam wandalizm i w życiu nie zagłosowałbym na Korwina i jemu podobnych



Tutaj zostało zajebiście ujęte wszytsko w kwestii " wszystkich do jednego wora bo nie chcą się szczepić". Odmawiam przyjęcia tego specyfiku i od razu jestem szurem?? Już bydło jest tak zmanipulowane ze dla mnie ziemia jest płaska Nie idioto ziemia jest elipsoidą jeśli chcesz być taki uczony. Wszystkie możliwe szczepionki które miałem mieć mam, tak samo moje dziecko i żona.
Nie mam zaufania do aktualnie rządzących a w ostatnim czasie do lekarzy po diagnozie covid żadnego wsparcia radź sobie sam ibuprofen i aspiryna to usłyszałem od lekarza kiedy powiedziałem że mam coś anginopodnego zostałem olany. I ja mam tym ludziom ufać w kwestii "nowoczesnej" szczepionki. W 2009 też była bezpieczna szczepionka wychwalana przez UE Pandemrix

pawcio9014

2021-08-03, 07:58
Cudak napisał/a:

Haha śmiać mi się chce z komentarzy smarków, którzy przywędrowali na sadistica afirmując covidowe dyrdymały, bo w tv im powiedzieli. Pokolenie, które jest przyszłością cierpi na brak wzorców, zdolności samodzielnego myślenia itp. dlatego jesteście tak podatni na to by szerzyć podział, a to nic innego jak ściśle określony scenariusz wyreżyserowany przez elyty. Rozumiem na fanpejdżu Lisa, Lemartowej itp. powielać te bzdury o jedynie słusznej chorobie i konieczności aplikacji życiodajnego eliksiru. Ale TUTAJ? jebcie się covidioci.



k***a jak ja słyszę teks "samodzielne myślenie" to już wiem, że napisał to zwykły dzban :D
Zauważyliście, że większość osób, który piszą "samodzielnym myśleniu" to patusy albo panie Helenki, które co drugie zdjęcie na FB mają z jakąś nakładką z kwiatkami? :D

Exclip

2021-08-03, 10:31
Znawca_Cipek napisał/a:

Ja na to wpadłem już rok temu. Kasa tylko w bankach, oczywiście na.ujemnie oprocentowanych kontach. Dodatkowo mogą paść systemy emerytalne na całym świecie.



Szkoda ze nic madrego nigdy nie wymysliles....

Bandzior020

2021-08-03, 10:44
Cudak napisał/a:

Haha śmiać mi się chce z komentarzy smarków, którzy przywędrowali na sadistica afirmując covidowe dyrdymały, bo w tv im powiedzieli. Pokolenie, które jest przyszłością cierpi na brak wzorców, zdolności samodzielnego myślenia itp. dlatego jesteście tak podatni na to by szerzyć podział, a to nic innego jak ściśle określony scenariusz wyreżyserowany przez elyty. Rozumiem na fanpejdżu Lisa, Lemartowej itp. powielać te bzdury o jedynie słusznej chorobie i konieczności aplikacji życiodajnego eliksiru. Ale TUTAJ? jebcie się covidioci.



Widzę ze ty za to wszystko wiesz... Takich ideałów jak ty młodym potrzeba.... Widzę ze rozgryzłeś system oglądając profesora Ziembe i innych mu podobnych, spiski brak, covida, chipy, podpalenia punktów szczepienie przez rząd... Poj***ło was juz do reszty z pie**oleniem tych kocopolow... Skad wam w ogóle odj***ło z tymi szczepieniami... To taki problem?! .. Od kilkudziesięciu lat prowadzone sa różne szczepienia i wyeliminowane zostało wiele chorób.. nikt nie mial wcześniej z tym problemu i podejrzewam ze większość jak nie wszyscy z was pojebow antyszczepionkowych bylo zaszczepionych za gówniarza... Typowy przyklad pieniaczy co pie**ola bzdety tylko dlatego ze mogą, bo jest internet i jak widać wielu podobnych podatnych idiotow nie brakuje... Jak nienawidze PISu to jak slysze juz takie pie**olenie ze rzad podpala punkty szczepień żeby miec na was pretekst to to rece opadają... Dziwię sie ze matka ziemia nosi takich debil