18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Podobno wyruchał niewłaściwą żonkę...

Halman • 2023-04-23, 20:00

dlatego te wymyślne tortury...

LouisdeFunes

2023-04-23, 23:37
Draxiu napisał/a:

Gdyby suka nie dała...



właśnie właśnie tego nie rozumiem jak się kogoś przyłapie na zdradzie to bije się r*chacza a nie osobę która się puściła

Juzwa

2023-04-24, 07:54
Geraldinio napisał/a:

A po czym poznać, że to jest jednak ta właściwa? tak się pytam, żeby w przyszłości uniknąć podobnych incydentów... xd



Nie wal żółtych bab.

kirkor1245

2023-04-24, 10:06
Ciekawe ile wyr*chał właściwych? Może ta jedna kara rekompensuje to że wyr*chał im wszystkim żony ale tylko 1 się dowiedział. Czyli miał szczęście można by rzec. :-D

Lubie_w_dupe

2023-04-24, 10:06
Mam siostre. k***a nie z tej ziemi. Szwagier zapie**ala za granicą i co miesiąc 25k przywozi do domu. Ona sie puszcza non stop. Razem z synami obili ryja chyba połowie męskiej populacji w moim mieście. A do niej ten tepy ch*j nie powie inaczej jak kochanie albo skarbeczku. I leją co chwile kogoś innego z kim sie puści bo nie ma tygodnia żeby jej nie swędziała, ale na nia nawet nie krzyknie. Oczywiście nie utrzymuje z nimi kontaktu bo sa popie**oleni.

Gandalf-Szary

2023-04-24, 10:13
AdminSzmata napisał/a:

Mam siostre. k***a nie z tej ziemi. Szwagier zapie**ala za granicą i co miesiąc 25k przywozi do domu. Ona sie puszcza non stop. Razem z synami obili ryja chyba połowie męskiej populacji w moim mieście. A do niej ten tepy ch*j nie powie inaczej jak kochanie albo skarbeczku. I leją co chwile kogoś innego z kim sie puści bo nie ma tygodnia żeby jej nie swędziała, ale na nia nawet nie krzyknie. Oczywiście nie utrzymuje z nimi kontaktu bo sa popie**oleni.



Tego właśnie nie rozumiem. Jak kogoś lać to osobę która przyrzekała Ci wierność a nie osobę która zdiagnozowała że utrzymujesz k***e. To pewnie trudne ale najlepiej takiego gościa wsiąść na piwo i powołać jako świadka w sądzie, starą puścić z torbami i szukać 5 lat młodszej.

MalcolmX

2023-04-24, 13:03
Geraldinio napisał/a:

A po czym poznać, że to jest jednak ta właściwa? tak się pytam, żeby w przyszłości uniknąć podobnych incydentów... xd



Kiedy pukniesz właściwą to masz brudne plecy.
Logiczne.

AdminSzmata napisał/a:

Mam siostre. k***a nie z tej ziemi. Szwagier zapie**ala za granicą i co miesiąc 25k przywozi do domu. Ona sie puszcza non stop. Razem z synami obili ryja chyba połowie męskiej populacji w moim mieście. A do niej ten tepy ch*j nie powie inaczej jak kochanie albo skarbeczku. I leją co chwile kogoś innego z kim sie puści bo nie ma tygodnia żeby jej nie swędziała, ale na nia nawet nie krzyknie. Oczywiście nie utrzymuje z nimi kontaktu bo sa popie**oleni.



Obili już ci ryja?

mekiz

2023-04-25, 13:39
Nie wiem, dlaczego najczęściej obija się kawalera, szmula w drugim pokoju napie**ala sudoku i ma wyj***ne.

qmaverickq

2023-04-27, 22:36
ALe głupi, przecież takie coś się sola pociera