18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Podlaskie

ukcioo • 2012-09-29, 21:04
Film promujący województwo Podlaskie



rok 2010
jest na czym zawiesić oko
Enjoy !

kaiel

2012-09-29, 21:08
kraj piękny, tylko żyć w nim trudno

Godelo23

2012-09-29, 21:09
Ja już nawet wymyśliłem wierszyk promujący "Podlasie ty ku*asie"

hamusq

2012-09-29, 21:14
Piekny kraj, ludzie mili, tylko politycy to sprzedajne k***y...

go...........et

2012-09-29, 21:16
Czemu te trąby reklamują całkiem ładny region Polski kościołami i jakimiś gibającymi się brodaczami? Co oni k***a pedofilie promują?!
Ja wiem, że katolicyzm to zalicza się do tradycji narodowej, ale kilka lat temu do tradycji w Europie zaliczały się kąpiele maksymalnie raz w roku. Ze złych rzeczy się rezygnuje, żeby się rozwijać.

socjalmmv

2012-09-29, 21:31
Jakoś tak po staropolsku.

k18t

2012-09-29, 21:41
Godelo23 napisał/a:

Ja już nawet wymyśliłem wierszyk promujący "Podlasie ty ku*asie"


... ten region jest na czasie
tu urzeknie Cię kultura
i ukisisz se ogóra

mieszko2000

2012-09-29, 22:09
hmm pewnie pojade super krajobrazy

RHminus

2012-09-29, 22:12
Cytat:

Czemu te trąby reklamują całkiem ładny region Polski kościołami i jakimiś gibającymi się brodaczami? Co oni k***a pedofilie promują?!
Ja wiem, że katolicyzm to zalicza się do tradycji narodowej, ale kilka lat temu do tradycji w Europie zaliczały się kąpiele maksymalnie raz w roku. Ze złych rzeczy się rezygnuje, żeby się rozwijać.



No nie daję rady, jesteś k***a ciemny, czyta się takie słowa i zalatuje od razu słomą z butów.
Panie oświecony, bez tego kościoła to pewnie nie umiałbyś pisać ;>
(a co ciekawsze, to może i chciałeś nachapać piw ale sram już tym utożsamianiem religii z pedofilią i błyskaniem tym wśród znajomych bądź na forach internetowych... co ciekawsze, sam do kościoła nie chodzę ale k***a... daj spokój matole.

go...........et

2012-09-29, 22:19
Po pierwsze, nie jestem twoim ojcem, żebyś mówił do mnie matole.
Po drugie, moje zdanie nt. kościoła i wpływu na człowieka jest właśnie takie, więc jako takie jewyrażam.
Po trzecie, gdzieś mam piwa, lajki i inne internetowe punkciki dla ludzi z kompleksem krótkiego ku*asa.

RHminus

2012-09-29, 22:30
Cytat:

Po pierwsze, nie jestem twoim ojcem, żebyś mówił do mnie matole.


Właśnie, nie jesteś moim ojcem, dlatego nazywam cię matołem... czujesz różnicę?

Cytat:

Po drugie, moje zdanie nt. kościoła i wpływu na człowieka jest właśnie takie, więc jako takie jewyrażam.


Tak jak i ja mam prawo do uznania Twojej wypowiedzi. Wystarczy wyczuć temat, walka z religią to nic innego jak próba zastąpienia jej inną "religią/wyznaniem". Dlaczego? Bo powiedz komuś, że nim sterują i sam nim steruj jest łatwiejsze niż nauczenie samodzielnego myślenia (bądź próby wytłumaczenia religii jako filozofii która reguluje życie zwykłego "chłopka roztropka" który by nie kraść i gwałcić musi bać się diabła bądź liczyć na nagrodę po śmierci).

Już wspominałem kiedyś o tym, że jakoś nikt nie nagłaśnia tematów pedofilii wśród rabinów (a lista urzędujących zboków tego typu (i to przez wiele lat) jest dosyć długa).

Cytat:

Po trzecie, gdzieś mam piwa, lajki i inne internetowe punkciki dla ludzi z kompleksem krótkiego ku*asa.


No i taką postawę akurat popieram.

damian12091988

2012-09-30, 00:13
Kocham Podlasie! - super ludzie, piękne tereny, wspaniałe dziewczyny. Podlasie niema czego się wstydzić może śmiało być wizytówką Polski. Rozwój i dbanie o tradycję to coś co jest najwspanialsze na tym terenie. Pozdrawiam z pod Warszawy ;)

conor

2012-09-30, 00:51
Karmapoint - Rocco Bronte

Sucho tu jakoś w sobotę... i lodówka pusta... :green:

damian12091988 napisał/a:

Kocham Podlasie! - super ludzie, piękne tereny, wspaniałe dziewczyny. Podlasie niema czego się wstydzić może śmiało być wizytówką Polski. Rozwój i dbanie o tradycję to coś co jest najwspanialsze na tym terenie. Pozdrawiam z pod Warszawy ;)



Proszę Cię stary, nie plam polskiego języka... SPOD.

Pleso93

2012-09-30, 10:40
Pomijając sprawy religijne i rekina...
To jest Polska, którą kocham :)

hellmartin

2012-09-30, 10:43
No już zrozumiem jakieś kościoły sanktuaria itd. Ale po co tam ten żyd i motyw półksiężyca. Co to k***a się podlasie judaizmem i islamem chełpi... Jeśli już to mogłoby trącić prawosławiem z racji bliskości kacapów i historii. Podkład muzyczny też jakiś taki bliskowschodni zamiast jakiś regionalnych przyśpiewek...
A poza tym nie ma cycków nie ma piwa.