18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Poddusił tylko Hektora...

Halman • 2021-07-30, 03:18

a mógł ukręcić łeb tej sk***iałej zakale ulicy... :evil:

więcej o całej sytuacji

Solo1991

2021-07-30, 04:37
Ten k***a Gandalf z kijem to co? Palcem kundlowi druga dziure zatykał, zeby lewego powietrza nie złapał czy portfel chciał zaj***ć? Typ od gilotyny powinien jeszcze poczekać na własciciela i powtórzyć czynność. Następnie wiadomo, kanister z benzyna i zapalniczka... czuje niedosyt... :kawa:

Thennomad

2021-07-30, 06:11
Jedyny sposób na ujarzmienie psa to go poddusić. Bicie powoduje, że szczęka jeszcze bardziej się zaciska.

joeblacktwo

2021-07-30, 06:43
Thennomad napisał/a:

Jedyny sposób na ujarzmienie psa to go poddusić. Bicie powoduje, że szczęka jeszcze bardziej się zaciska.



Dobry kij albo widły też działają

HejterSadola

2021-07-30, 07:22
Na tyle lat oglądania sadola zawsze widząc filmiki z psami w podobnych akcjach, zawsze dziwiłem się dlaczego nikt nie wpadł na pomysł podduszenia takiego sk***iela... A Tu proszę, w końcu ktoś mi poprawił dzień :D

Zbyszard

2021-07-30, 07:43
Bobicker napisał/a:

Na tyle lat oglądania sadola zawsze widząc filmiki z psami w podobnych akcjach, zawsze dziwiłem się dlaczego nikt nie wpadł na pomysł podduszenia takiego sk***iela... A Tu proszę, w końcu ktoś mi poprawił dzień



Tylko za krótko go trzymał. j***ne bydlę zaraz wstało i pójdzie gryźć dalej.

Juzwa

2021-07-30, 08:03
W zasadzie nie lubię cyrku, ale mieli dość ciekawy pomysł. Gdy były lwy na arenie, to były też psy. W razie jakiegoś ataku lwa, psy były na pierwszy kęs i to dawało czas na ucieczkę tresera. Na tym filmiku, zamiast dać sobie ogryzać nogę, powinna rzucić tego małego psa. Ten duży zająłby się małym i noga byłaby cała.

ZagrzybialySandal

2021-07-30, 08:30
Juzwa napisał/a:

Na tym filmiku, zamiast dać sobie ogryzać nogę, powinna rzucić tego małego psa. Ten duży zająłby się małym i noga byłaby cała.



To się nazywa poświęcenie... Zwierzak ważniejszy od właściciela. Pewnie mu dupę wylizuje po każdym sraniu...

Puczysta

2021-07-30, 08:46
Jak go tak znakomicie trzymał, to miał sk***ysyna udusić.

nebelwerfer

2021-07-30, 08:58
Jeśli nie jesteś 100kg kolesiem z pistoletem i pałką teleskopową w kiermanie non stop, nie bierz sobie takiego psa. Takie moje zdanie.

Hiperion

2021-07-30, 09:16
ZagrzybialySandal napisał/a:

To się nazywa poświęcenie... Zwierzak ważniejszy od właściciela. Pewnie mu dupę wylizuje po każdym sraniu...



Psa zagryzie a noga się zagoi, trzeba kalkulować straty

Zasysacz

2021-07-30, 09:33
Mogli użytek z tej łopaty juz zrobić skoro ja przyniósł a po robocie zakopać :)

iggiamakim

2021-07-30, 10:11
Wszystkie te sk***iałe bydlęta topić i to zaraz po porodzie, żeby kurestwo się dalej nie rozmnażało...