18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Poddusił tylko Hektora...

Halman • 2021-07-30, 03:18

a mógł ukręcić łeb tej sk***iałej zakale ulicy... :evil:

więcej o całej sytuacji

qmaverickq

2021-08-01, 02:25
No k***a brawo. Szkoda tylko, że kolanem nie dokończył. Ja mam na takich czworonożnych sk***ieli nóż przy sobie. Obcinam głowę i oddaję właścicielowi w nagrodę za upilnowanie pupila.

Rucham_Ci_Starą

2021-08-03, 21:32
Bobicker napisał/a:

Na tyle lat oglądania sadola zawsze widząc filmiki z psami w podobnych akcjach, zawsze dziwiłem się dlaczego nikt nie wpadł na pomysł podduszenia takiego sk***iela... A Tu proszę, w końcu ktoś mi poprawił dzień



Może ja ciebie tak pod duszę hm? Choć zobaczysz jak będzie fajnie i mi umilisz dzień? Takich sk***iel jak ty trzeba utylizować i w p*zdu na kompost bo szkoda miejsca na takie ścierwo jak ty

iggiamakim napisał/a:

Wszystkie te sk***iałe bydlęta topić i to zaraz po porodzie, żeby kurestwo się dalej nie rozmnażało...



Masz rację dlatego jak zobaczę takie ch*jstwo co lubi krzywdę innych to zrobię to.

Pyro25

2021-08-04, 00:39
Profesjonalnie wykonane. Właściciela psa też by się przydało poddusi ć

cichy90

2021-08-06, 12:51
Bobicker napisał/a:

Na tyle lat oglądania sadola zawsze widząc filmiki z psami w podobnych akcjach, zawsze dziwiłem się dlaczego nikt nie wpadł na pomysł podduszenia takiego sk***iela... A Tu proszę, w końcu ktoś mi poprawił dzień



Ano dla tego, że jak taki kundel się wije to jest duża szansa, ze ugryzie duszącego w twarz. Wiadomo, jak złapie to prędko nie puści...

Jasne że dobrze założony chwyt wystarczy, żeby w 5 sekund spowodować utratę przytomności, jednak oglądając wywiady z seryjnymi mordercami-dusicielami, zapamiętałem, że wszyscy byli zgodni do tego, że takie "filmowe" duszenie to kit i z reguły potrzebowali między 5 - 10 minut żeby rzeczywiście zabić ofiarę, ktora przecież walczy.

Isstred95

2021-08-24, 16:06
W takiej sytuacji, jak gość już go poddusił powinien go zaj***ć. Na 100% kiedyś znowu coś odjebie a właściciel widocznie jest idiotą który nie powinien takiego psa mieć