18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

batiz

2022-03-03, 05:28
Co to za syf bez daty, opisu, kontekstu?
Komu i w jakim celu ma służyć?
Jakąś propagandę robisz, że służby porządkowe złe, a ludzie tacy biedni?

PoProstuNIKT

2022-03-03, 05:35
batiz napisał/a:

Co to za syf bez daty, opisu, kontekstu?
Komu i w jakim celu ma służyć?
Jakąś propagandę robisz, że służby porządkowe złe, a ludzie tacy biedni?



Ja propagandę? Mi się wydawało że przez dwa lata kto inny siał propagandę i oszukiwał ludzi :D Myślisz że te filmy już były? Może jakiś był. W linku widziałem że go wrzucił 4 dni temu naukowiec Dr. Eli David (członek Rady Technologicznej Forbes'a) Więc wątpię że osoba na takim stanowisku siała by propagandę :D

Spoxi14pl

2022-03-03, 06:49
Hitler był by dumny z tego co się tam dzieje. W sumie u Nas też nie najgorzej... Ale co tam to tylko teorie spiskowe, włączę se Netflixa i będę grał w grę, jakoś to będzie ...

xXx5226

2022-03-03, 06:56
ecnart napisał/a:

Ja propagandę? Mi się wydawało że przez dwa lata kto inny siał propagandę i oszukiwał ludzi Myślisz że te filmy już były? Może jakiś był. W linku widziałem że go wrzucił 4 dni temu naukowiec Dr. Eli David (członek Rady Technologicznej Forbes'a) Więc wątpię że osoba na takim stanowisku siała by propagandę



Dla takich o ciasnym umyśle jak coś w tv nie pościli to jest propagandą. Nie p[przetłumaczysz mu.

M_A

2022-03-03, 07:11
Co to k***a z gówno wrzucasz?
-skad?
-kiedy?
-jakiś opis?
idź pan w h*j

batiz

2022-03-03, 08:11
ecnart napisał/a:

Ja propagandę? Mi się wydawało że przez dwa lata kto inny siał propagandę i oszukiwał ludzi Myślisz że te filmy już były? Może jakiś był. W linku widziałem że go wrzucił 4 dni temu naukowiec Dr. Eli David (członek Rady Technologicznej Forbes'a) Więc wątpię że osoba na takim stanowisku siała by propagandę



Dalej nie wyjaśniłeś o co tutaj chodzi

Andrzejas

2022-03-03, 08:11
M_A napisał/a:

Co to k***a z gówno wrzucasz?
-skad?
-kiedy?
-jakiś opis?
idź pan w h*j



Z dupy! Masz linki do źródeł.
Jest napisane, że to obrazki sprzed około tygodnia.
Opis masz, bo są w nim przecież owe linki.
Sam idź w ch*j, albo nawet do okulisty.

Fx12

2022-03-03, 09:19
No tak... szczepionki same się nie sprzedadzą, podobnie jak miliony maseczek, jednorazowych rękawiczek, kombinezonów i cała reszta zalegająca na magazynach

Wiewór

2022-03-03, 09:21
Jaki skorumpowane media? Świat jest u progu 3 wojny światowej i atomowej. Kto ma teraz czas żeby pokazywać foliarzy?

wojtekpwse

2022-03-03, 09:28
Co to za bezwartościowe gówno o niczym?

Ni...........ny

2022-03-03, 09:32
Wiewór napisał/a:

Jaki skorumpowane media? Świat jest u progu 3 wojny światowej i atomowej. Kto ma teraz czas żeby pokazywać foliarzy?



Oficer prowadzący w Moskwie kazał przekręcić wajchę z covidu na demokracje i inne tematy więc ruska agentura i użyteczni idioci napie**alają że kanada zła bo ludzi bijo !!!
Ignorować i banować ruskie ścierwa, szkoda na nich klawiatury :kawa:

Im mniej z nimi dyskutujesz tym mniej zadowolony będzie ich oficer prowadzący :ok:

pawus5

2022-03-03, 09:34
To ukropski Majdan z 2014 ?

kapadocja

2022-03-03, 09:40
Dżizzz, a myślałam, że tu są ludzie zorientowani w świecie. Do wszystkich wyzywających autora:
W Kanadzie od dłuższego czasu trwają protesty, wprowadzono tam stan wyjątkowy, ludzie ograbiani są z majątków i godności. I nie, to nie antyszczepy, szczepienia potulnie przyjęli, ale mają już dość przykręcania im śruby i chcą normalnie żyć, bez spowiadania się państwu ze składu chemicznego każdego pierda.

Jprdl, debile normalnie :roll:

bleblebator1

2022-03-03, 09:42
Już wiemy, po co wojna na ukrainie.