18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bona1

2022-03-03, 15:42
pytolsky napisał/a:

I bardzo dobrze, że foliarskich antyszczepionkowych podludzi pałują. Skoro fakty naukowe do tych pustych łbów nie docierają to może chociaż gaz łzawiący dotrze.



Fakty naukowe...

pytolsky napisał/a:

Ty chyba nie wierzysz w to, co piszesz coś mi mówi, że jakby ustawowo wprowadzono konieczność podcierania po sraniu ze względów sanitarnych, to na złość tobie podobne antyszczepy zaczęłyby walić w gacie wietrząc spisek producentów srajtaśmy. Nie przyszło wam do łbów, że medycyna po prostu... działa?



Przestań się pogrążać pajacu.

ra...........ks

2022-03-03, 16:58
pytolsky napisał/a:

Ty chyba nie wierzysz w to, co piszesz coś mi mówi, że jakby ustawowo wprowadzono konieczność podcierania po sraniu ze względów sanitarnych, to na złość tobie podobne antyszczepy zaczęłyby walić w gacie wietrząc spisek producentów srajtaśmy. Nie przyszło wam do łbów, że medycyna po prostu... działa?



Ale z ciebie wrak umysłowy ja pie**ole

:evil:



:roll:

Sonal

2022-03-03, 17:40
PentagramOdDiabła napisał/a:

Co się kryje pod podszewką wojny ukraińskiej.
Tekst autorstwa Georgina Orwell :
"Ja zaproponuję jeszcze inny punkt widzenia:
Zacznę od tego, że tak, oczywiście, wspieram sercem wszystkich ludzi miłujących Pokój i pragnących Wolności. Tak, oczywiście, to okropne co się dzieje wokół (...)..



Zawsze się zastanawiam, jak wyglądają, kim są: zjeby, którzy WYMYŚLAJĄ takie teksty i czy walą przy tym konia. Bo jak wyglądają zjeby, którzy w to wierzą - to tu już kilku poznałem.

Manolito666

2022-03-03, 17:48
Covidiotom wmawia się teraz, że portale kwestionujące sens eksperymentu medycznego i społecznego teraz przerzuciły się na wspieranie tego zbrodniarza wojennego, arcych*ja Putina. Test na niewolnictwo i telewizor zamiast mózgu zdany! A Wolność? Na ch*j covidiotom Wolność?

PoProstuNIKT

2022-03-03, 17:50
Sonal napisał/a:

Zawsze się zastanawiam, jak wyglądają, kim są: zjeby, którzy WYMYŚLAJĄ takie teksty i czy walą przy tym konia. Bo jak wyglądają zjeby, którzy w to wierzą - to tu już kilku poznałem.



nie wiem, może australijczycy którym usuwają już bankomaty i wprowadzają walutę cyfrową?

kasiarz

2022-03-03, 18:41
U nas tylko za komuny i za czasów tuska tak napie**alali.

Smartghetto

2022-03-03, 20:47
batiz tępoku zamiast walic kapucyna co 5minut ogarnalbys inne media niz tiktok

Piciuzcmg

2022-03-04, 00:37
batiz napisał/a:

Co to za syf bez daty, opisu, kontekstu?
Komu i w jakim celu ma służyć?
Jakąś propagandę robisz, że służby porządkowe złe, a ludzie tacy biedni?



Po prostu ruskie trole, j***ne kacapy! Jedyny dobry kacap to 2 metry pod ziemią. Z kacapem można się dogadać jak czuje nabitą lufę na skroni.

pytolsky

2022-03-04, 08:22
Czytając foliarskie wysrywy na sadolu w tematach okołoszczepionkowych utwierdzam się w przekonaniu (bardziej nawet niż oglądając spędy feministek), że prawa wyborcze powinny stanowić przywilej zależny od zdolności umysłowych...

Bona1

2022-03-04, 10:21
pytolsky napisał/a:

Czytając foliarskie wysrywy na sadolu w tematach okołoszczepionkowych utwierdzam się w przekonaniu (bardziej nawet niż oglądając spędy feministek), że prawa wyborcze powinny stanowić przywilej zależny od zdolności umysłowych...



k***a człowieku Przestań używać zwrotów typu foliarz lub antyszepionkowiec wobec ludzi sceptycznie podchodzących do preparatów na covid, sam masz zdolności umysłowe mocno ograniczone a spinasz się jak folia na głowie podczas transmisji 5g.

Cupracabra

2022-03-04, 12:52
,,Kiedy nasza kolej?"
Twoja nigdy. Siedzisz gdzieś w piwnicy i w internecie tylko swoje żale i gorycz wylewasz, a wyjść na ulicę i walczyć o coś to już nie, bo słaba grafika.

pytolsky

2022-03-04, 13:42
@Bona1: spokojnie, do ludzi sceptycznie podchodzących do kulistości Ziemi albo ludzi zaniepokojonych szkodliwym działaniem sieci 5G mam tak samo lekceważący stosunek

HariPota

2022-03-04, 22:37
Typie jesteś tak zj***ny, że już dawno powinieneś tu wyłapać permbana za sianie jakiejś kacapskiej propagandy i wrzucanie fejków.

Bona1

2022-03-04, 22:57
pytolsky napisał/a:

@Bona1: spokojnie, do ludzi sceptycznie podchodzących do kulistości Ziemi albo ludzi zaniepokojonych szkodliwym działaniem sieci 5G mam tak samo lekceważący stosunek



Wizerunek plaskoziemcy został wykreowany specjalnie aby móc później wysmiewac wszystkich sceptycznie nastawionych do szamba płynącego z głównego nurtu. Sam wierzę w naukę, ale potrafię odsiać naukę od nauki. k***a publikacje teraz a publikacje kiedyś to 2 światy. Publikuje się to co przyniesie korzyść dla pewnych grup interesu. Gdyby nie medycyna to już bym był trupem. Gdyby nie hajs z leczenia to byłbym zdrowy. Mam cukrzycę - chorobę która daje abonament dla przemysłu farmakologicznego. Jesteśmy na takim poziomie wiedzy a nie potrafimy tego wyleczyć? Nie wiem ale przypuszczam że się to nie opłaca.