18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Podcięcie ciapaka bydlęciem

OxY • 2017-09-05, 20:12
Bliżej nieznany kozojebca zaznaje kopniaka w kostki bydlęciem. Siła odśrodkowa wyprowadzona głową w chodnik daje efekt wstrząśnienia mózgu. Mam nadzieję, że później długo cierpiał ;) Pozycja byka świadczy o potencjalnym uboju w ciapackiej formie h*jal. Akcja od 0:23


sezamkowyRozpierdol

2017-09-06, 15:18
@up

Nie dzięki, interesują mnie kobiety, a nie europejskie mentalne ciapaki :krejzi:

mit2

2017-09-06, 16:09
sezamkowyRozpie**ol napisał/a:



Ty jesteś k***a głupi, prawa strona jest tłamszona? ok zgoda, rodzime prawaki rzeczywiście są, tymczasem głaskani są prawicowi islamscy imigranci.


Może i jestem głupi, za to ty jesteś wyk***iście turbo głupi :lol: Każdy twój post jest tego dowodem.
Skup się teraz ciołku: Pisząc o prawicy, mam na myśli zawsze europejską prawicę - rdzennych, białych mieszkańców europy. Nie uznaję ciapatego bydła za prawicę, ponieważ nie wierzę, że tak prymitywne organizmy jak muzułmanie mogą rozumieć ideologię inną niż islam. Z resztą jacy oni prawicowi, jak sp***alają po socjal (wymysł lewicy) do przesiąkniętej lewicą europy, zamiast walczyć o swoją ojczyznę.

Cytat:

Więc nie rozumiem tego Twojego pie**olenia że to ja do tego przykładam rękę, może wy wszyscy przykładacie do tego rękę bo się nie rozmnażacie idioci? :amused:


Nie rozumiesz tego, że napie**alając praktycznie w każdym poście na prawicę, przykładasz rękę do linczu na nią? Gratuluję tępoty :lol:

sezamkowyRozpierdol

2017-09-06, 18:08
mit2 napisał/a:

Może i jestem głupi, za to ty jesteś wyk***iście turbo głupi :lol: Każdy twój post jest tego dowodem.
Skup się teraz ciołku: Pisząc o prawicy, mam na myśli zawsze europejską prawicę - rdzennych, białych mieszkańców europy. Nie uznaję ciapatego bydła za prawicę, ponieważ nie wierzę, że tak prymitywne organizmy jak muzułmanie mogą rozumieć ideologię inną niż islam. Z resztą jacy oni prawicowi, jak sp***alają po socjal (wymysł lewicy) do przesiąkniętej lewicą europy, zamiast walczyć o swoją ojczyznę.



Nie obchodzi mnie to co Ty sobie tam myślisz co uznajesz a co nie, fakty są faktami, konserwatywny islam to prawica :amused:
Ja też mogę powiedzieć, że ziemia nie obraca się wokół słońca i jest płaska BO JA TAK UZNAJE I JUŻ, wierzcie mi bo jak nie to jesteście j***nymi lewakami :lol:

mit2 napisał/a:

Nie rozumiesz tego, że napie**alając praktycznie w każdym poście na prawicę, przykładasz rękę do linczu na nią? Gratuluję tępoty :lol:



Po prostu się nie rozmnażacie i władcy europy trzęsą porami przed anarchią i pie**olnięciem systemu więc sprowadzają islamskie prawicowe bydło by się za nas rozmnażało, proste :amused:

mit2

2017-09-06, 18:24
sezamkowyRozpie**ol napisał/a:

Nie obchodzi mnie to co Ty sobie tam myślisz co uznajesz a co nie, fakty są faktami, konserwatywny islam to prawica
Ja też mogę powiedzieć, że ziemia nie obraca się wokół słońca i jest płaska BO JA TAK UZNAJE I JUŻ, wierzcie mi


Nie jesteś żadną j***ną wyrocznią. Słowo przeciw słowu. Ty twierdzisz że islamskie bydło pędzące po social ku uciesze lewicy jest prawicowe, ja twierdzę że nie jest. Człowiek, którego egzystencja opiera się na pobieraniu świadczeń socjalnych nie może być prawicowy.

sezamkowyRozpie**ol napisał/a:

Po prostu się nie rozmnażacie


Rozmnażamy się z tym, że rozmnażamy się jak ludzie. Muzułmanie rozmnażają się jak robactwo - nie zważając na to czy będą w stanie utrzymać rodziny, pie**olą się jak zwierzęta i produkują opóźnione, agresywne masy, które dzięki lewicy zalewają zachodnią Europę.

Cytat:

władcy europy trzęsą porami przed anarchią i pie**olnięciem systemu więc sprowadzają islamskie prawicowe bydło by się za nas rozmnażało, proste


Władcy europy boją się anarchii, sprowadzają więc bydło nieprzestrzegające żadnych praw - co za upośledzona logika :lol:

sezamkowyRozpierdol

2017-09-06, 18:31
mit2 napisał/a:

Nie jesteś żadną j***ną wyrocznią. Słowo przeciw słowu. Ty twierdzisz że islamskie bydło pędzące po social ku uciesze lewicy jest prawicowe, ja twierdzę że nie jest. Człowiek, którego egzystencja opiera się na pobieraniu świadczeń socjalnych nie może być prawicowy.



Gówno mnie obchodzi że Ty twierdzisz że "nie jest" Tym bardziej, że zaprzeczasz faktom, a fakty są takie, że islam jako religia i kultura są przekazywane z dziada pradziada, tradycyjne, konserwatywne wartości, spuścizna przodków, a konserwatyzm i religia zaliczane są do prawicy :amused:
Oni też walczą za swoją kulturę i religię :lol:

Definicja prawicy
spoiler


mit2 napisał/a:


Rozmnażamy się z tym, że rozmnażamy się jak ludzie. Muzułmanie rozmnażają się jak robactwo - nie zważając na to czy będą w stanie utrzymać rodziny, pie**olą się jak zwierzęta i produkują opóźnione, agresywne masy, które dzięki lewicy zalewają zachodnią Europę.



Europa rdzenna rozmnaża się w tempie 1,3 a to oznacza że na 2 osoby jest 1,3 dziecka a do utrzymania kultury potrzebny jest wskaźnik 2,5, chyba nie muszę cię uczyć co to oznacza? :lol:

mit2 napisał/a:

Władcy europy boją się anarchii, sprowadzają więc bydło nieprzestrzegające żadnych praw - co za upośledzona logika :lol:



Bydło które łatwo kontrolować przy pomocy "duchownych" czyli takich patałachów z totemami ;-)