18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Podcięcie ciapaka bydlęciem

OxY • 2017-09-05, 20:12
Bliżej nieznany kozojebca zaznaje kopniaka w kostki bydlęciem. Siła odśrodkowa wyprowadzona głową w chodnik daje efekt wstrząśnienia mózgu. Mam nadzieję, że później długo cierpiał ;) Pozycja byka świadczy o potencjalnym uboju w ciapackiej formie h*jal. Akcja od 0:23


sezamkowyRozpierdol

2017-09-06, 13:51
100Burned napisał/a:

Matole.

Ból dupy mam o to że wrzucasz do jednego wora zarówno małpiszony jak i ludzi o bardziej konserwatywnych poglądach.



Tak samo mogę powiedzieć, że Ty wrzucasz wszystkich nachodźców, muzułmanów do jednego worka :lol:
Konserwatyzm to konserwatyzm - prawica, nie wiem w czym masz problem?
W czasach I WŚ tłukły się same prawicowe ludy :-D No chyba nie powiesz, że Centralne państwa to była prawica a Ententa to była lewica :krejzi:

100Burned napisał/a:

Przykład; prawicowy Polak nie zerżnie w dupę twojej kobiety na twoich oczach, nie poderżnie ci gardła dlatego że nie wierzysz w Boga, nie poleje kwasem twoich dzieci, nie wypie**oli w powietrze budynku pełnego cywili, nie rozjedzie ich itd



I u nas mamy bardzo wielu "prawicowych polaczków" masturbujących się do loga klubów piłkarskich, łążących z maczetami, napadających na ludzi, terroryzujący całe królestwo maczet zwane niewinnie "historyczną stolicą polski" rzekłbym nawet sp***olenia :krejzi:

100Burned napisał/a:

Tymczasem pomiędzy radykalnymi zachowaniami jednej i drugiej grupy jest na tyle duża dysproporcja że ja pie**olę.



W takim razie:
Nie wszyscy nachodźcy to terroryści, cytując pewną idiotkę roku "jeśli wśród uchodźców będą terroryści to wtedy będziemy się martwić" :krejzi:

Cytat:

Pisałeś wcześniej że jesteś po środku. W dupie po środku. Jesteś lewak i tyle.



Jestem człowiekiem ty zero-jedynkowy szablonikowy pie**olcu, to prawactwo wyżarło ci mózg.
Gardze wami lewakami i prawakami, jesteście jak pie**olone automaty widzące świat w czarno-białych barwach, jak wam tylko coś nie pasuje od razu doszukujecie się lewaków, komuchów, ub eków, faszystów, nazistów, ksenofobów, homofobów i inne gówno :lol: Jesteście oszołomami i powinno was się zamykać w pierdlu w sztumie posadzać po 2 onrowców i 2 antifiarzy by dochodziło do selekcji naturalnych ;-)


Cytat:


Tyle, więcej z lewakiem nie próbuję dyskutować.



Tradycyjnie, jeśli brak argumentów to nazwij oponenta faszystą i nie dyskutuj z nim - to samo robią lewacy, brak argumentów? -FASZYSTA, NAZISTA, RASISTA! i sprawa załatwiona :krejzi:
Metoda prawactwa? a jakże, ta sama :lol:
LEWAK, UBEK, KOMUCH, TĘCZOWY, LEWAK LEWAK LEWAK FU :krejzi:



A tutaj smaczek: Typowa prawacka sp***olina :lol:
spoiler

100Burned

2017-09-06, 14:06
sezamkowyRozpie**ol napisał/a:



Tak samo mogę powiedzieć, że Ty wrzucasz wszystkich nachodźców, muzułmanów do jednego worka :lol:




k***a, co z tego że nie każdy muzłumaniec jest terrorystą jak każdy popiera terroryzm.

Przecież ich religia, czy raczej doktryna stoi na mordowaniu niewiernych. Każdy jeden może się ,,zradykalizować".

Jesteś wrednym śmieciem? Nic ci w życiu nie wyszło? Nic od siebie nie dałeś? ch*j tam, zabij kogoś kto nie wierzy w allaha to i tak będziesz wynagrodzony (o ile schabowego nie zjadłeś bo wtedy to k***a nieee).

Tak się składa że u nich procent nierobów, nieudaczników i frustratów jest największy a too w połączeniu z agresywną superciemnotą powoduje to co powoduje.

Geju jeden.

mit2

2017-09-06, 14:06
sezamkowyRozpie**ol napisał/a:

Jestem człowiekiem ty zero-jedynkowy szablonikowy pie**olcu, to prawactwo wyżarło ci mózg.


Wystarczy przejrzeć posty które ostatnio wysrałeś, żeby zobaczyć że napie**alasz tylko na prawicę. Nie pie**ol więc, że jesteś bezstronny.

sezamkowyRozpierdol

2017-09-06, 14:12
mit2 napisał/a:

Wystarczy przejrzeć posty które ostatnio wysrałeś, żeby zobaczyć że napie**alasz tylko na prawicę. Nie pie**ol więc, że jesteś bezstronny.



Bo k***a prawactwo jest teraz na czasie i wszędzie się rozlazło? :amused: Wyjaśniłem ci ten fenomen? :krejzi:

100Burned napisał/a:

k***a, co z tego że nie każdy muzłumaniec jest terrorystą jak każdy popiera terroryzm.



No widzisz? wrzucasz wszystkich do jednego worka, islam tak jak chrześcijaństwo jest podzielone i między sobą się tłucze, np szyici nie mordują chrześcijan, współpracują z nimi z Hezbollahem :amused:
Więc jak się to ma do twojego pie**olenia o "nie wrzucaniu wszystkich konserwatystów do jednego wora" :amused:
Nazwałem po imieniu że islam to konserwatyzm i jest to fakt, ale wysrywy prawackie jak tylko stało się to modne już zaczęły wprowadzać swoją własną poprawność polityczną.
Jak kiedyś cymbały lewackie każdego nazywały faszystą tak teraz wysrywy prawackie każdego nazywają lewakiem.

100Burned napisał/a:

Przecież ich religia, czy raczej doktryna stoi na mordowaniu niewiernych. Każdy jeden może się ,,zradykalizować".

Jesteś ch*jem? Nic ci w życiu nie wyszło? Nic od siebie nie dałeś? ch*j tam, zabij kogoś kto nie wierzy w allaha to i tak będziesz wynagrodzony (o ile schabowego nie zjadłeś bo wtedy to k***a nieee).

Tak się składa że u nich procent nierobów, nieudaczników i frustratów jest największy a too w połączeniu z agresywną superciemnotą powoduje to co powoduje.



Dlatego prawactwo, konserwatyzm islamski to choroba umysłowa nawet gorsza od lewactwa :lol:

100Burned

2017-09-06, 14:15
Tfu lewak.

Gej i komunista. I ubek.


Stałeś tam gdzie zomo do tego.

TB303

2017-09-06, 14:17
Rozkręcacie się chłopaki. Ja swoje powiedziałem, nic więcej nie chcę, a teraz... kontynuujcie...

sezamkowyRozpierdol

2017-09-06, 14:20
100Burned napisał/a:

Tfu lewak.

Gej i komunista. I ubek.


Stałeś tam gdzie zomo do tego.



TFU prawak.

Faszysta, Nazista i katol.

Stałeś tam gdzie gestapo do tego.


Widzisz sp***olenie prawactwa i lewactwa? :amused:
To dwie strony jednej i tej samej monety, dwie popie**olone skrajności mające problem z racjonalnym myśleniem ;-)

100Burned

2017-09-06, 14:24
A gdybyś musiał koniecznie wybrać koniecznie jedną z dwóch opcji to co byś wybrał;

-życie w świecie rządzonym przez skrajną prawicę (ale taką naszą nie kozojebczą)
-życie w świecie rządzonym przez skrajną lewicę (taką jak w Szwecji)

Noo?

mit2

2017-09-06, 14:28
sezamkowyRozpie**ol napisał/a:

Bo k***a prawactwo jest teraz na czasie i wszędzie się rozlazło? Wyjaśniłem ci ten fenomen?


Ślepy k***a jesteś? Przecież praktycznie w całej europie niepodzielnie rządzi lewica. :roll: Cała Unia Europejska to śmierdząca jama, z której ziele lewactwem. To właśnie prawa strona jest bez przerwy tłamszona i linczowana, do czego i ty w swojej bezdennej głupocie przykładasz rękę.

sezamkowyRozpierdol

2017-09-06, 15:02
100Burned napisał/a:

A gdybyś musiał koniecznie wybrać koniecznie jedną z dwóch opcji to co byś wybrał;

-życie w świecie rządzonym przez skrajną prawicę (ale taką naszą nie kozojebczą)
-życie w świecie rządzonym przez skrajną lewicę (taką jak w Szwecji)

Noo?



Wybrałbym 2/3 społeczeństwa, elektorat środka, które ma wyj***ne na jednych oszołomów i drugich :amused:

mit2 napisał/a:

Ślepy k***a jesteś? Przecież praktycznie w całej europie niepodzielnie rządzi lewica. :roll: Cała Unia Europejska to śmierdząca jama, z której ziele lewactwem. To właśnie prawa strona jest bez przerwy tłamszona i linczowana, do czego i ty w swojej bezdennej głupocie przykładasz rękę.



Ty jesteś k***a głupi, prawa strona jest tłamszona? ok zgoda, rodzime prawaki rzeczywiście są, tymczasem głaskani są prawicowi islamscy imigranci.
"Wielka Tajemnica" całej sytuacji jest taka, że osoby, które rządzą Europą mają w dupie to, czy ktoś jest prawakiem czy lewakiem, po prostu europejczycy nie chcą mieć dzieci, więc próbują temu zaradzić zapraszając socjalem prawicowe konserwatywne szybko rozmnażające się bydło z pustyni żeby system nie pie**olnął i nie doprowadzić do anarchii :lol:
Więc nie rozumiem tego Twojego pie**olenia że to ja do tego przykładam rękę, może wy wszyscy przykładacie do tego rękę bo się nie rozmnażacie idioci? :amused:

100Burned

2017-09-06, 15:05
Widać dwukrotne użycie słowa ,,koniecznie" w pytaniu nie pomogło :(

A pytanie dotyczy tego w którą stronę się odchylasz, bo na pewno się odchylasz. Nie ma szans być idealnie po środku. Zawsze coś przeważy.

Ja stawiam że u ciebie przeważa lewactwo. Nie mylę się, prawda?

100Burned

2017-09-06, 15:11
sezamkowyRozpie**ol napisał/a:

@100Burned

W dupie mam to Twoje prawactwo/lewactwo ;-)




Różne rzeczy masz w dupie. :krejzi:

sezamkowyRozpierdol

2017-09-06, 15:13
@100Burned

Czyżby głodnemu chleb na myśli? :lol:
Mam rozumieć, że chodzisz na spotkania towarzyskie ONR i kopupujecie tam ze sobą? :amused:
Bo krążą wieści, że ONR'owcy to kryptopedały zapinające się w dupsko na spotkaniach dyskusyjnych :krejzi:

100Burned

2017-09-06, 15:16
sezamkowyRozpie**ol napisał/a:

@100Burned

Mam rozumieć, że chodzisz na spotkania towarzyskie ONR i kopupujecie tam ze sobą? :amused:
Bo krążą wieści, że ONR'owcy to kryptopedały zapinające się w dupsko na spotkaniach dyskusyjnych :krejzi:



Akurat nie należę do ONRu, ale jeśli w tych wieściach jest choć ziarnko prawdy to zapisz się. Nie musisz się przyznawać że masz odmienne poglądy.