18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Podciąganie na drążku

~LegendarnyZiom • 2014-04-16, 17:20
Świetna technika. :ok:


Maddogg

2014-04-17, 08:40
korinogaro napisał/a:

@Maddog, jeśli nie widzisz wyraźnej różnicy między techniką gościa z filmiku który dałeś a gościa z tematu to idź do okulisty.

A Ty jeżeli nie potrafisz przeczytać mojego następnego posta, to sam się udaj do okulisty. Napisałem, że to był trolling. Sam miałem chwilową zajawkę na SW, ale powróciłem do żelastwa a moi znajomi trenują SW od lat dlatego pomyślałem by sobie pożartować. Jak napiszę, że ten typek ma dobrą technikę, to też uwierzysz? https://www.youtube.com/watch?v=-rTVgfsXHBE Trochę dystansu ludzie. :mrgreen:

Pozdro!

maddog77

2014-04-17, 09:36
To to ch*j,niech spróbuje podciągać się ze swobodnego zwisu ja na razie doszedłem do 26 powtórzeń przy 96kg wagi..... paradoksalnie największym problemem nie jest brak siły tylko skurcze górnych partii mięśni brzucha i dwugłowych uda.

hpiotrekh

2014-04-17, 11:57
Maddogg, daj sobie spokój z 'trolowaniem' bo jesteś w tym ch*jowy.

ilidan444

2014-04-17, 12:12
Można się podciągać statycznie rozwijając w ten sposób tak jak już ktoś wspomniał poszczególne partie mięśni oraz dynamicznie pracując całym ciałem podobno dobre jeżeli wyrabiasz siłę pod sporty walki. Moim zdaniem oba sposoby są poprawne zależy co chcesz osiągnąć.

sebaz333

2014-04-17, 16:36
Uwaga, jestem ekspertem: kip pull up