18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Podatek od deszczu

trane1 • 2012-10-10, 12:50
Dzisiaj placimy za deszcz jutro za spadające liscie

Bierki

2012-10-10, 19:31
Dlaczego Grecy, którzy po kolejnych cięciach mają w niektórych sprawach nadal lepiej od nas, czy wschodu potrafią się zmobilizować i pokazać k***ą, że nie będą tolerować takiego gówna, a my Polacy wiecznie marudzimy i narzekamy, ale ruszyć się i zebrać na tych ch*jków nie potrafimy?

pi...........in

2012-10-10, 19:42
Czesław Miłosz "Ty, który skrzywdziłeś"

Który skrzywdziłeś człowieka prostego
Śmiechem nad krzywdą jego wybuchając,
Gromadę błaznów koło siebie mając
Na pomieszanie dobrego i złego,

Choćby przed tobą wszyscy się skłonili
Cnotę i mądrość tobie przypisując,
Złote medale na twoją cześć kując,
Radzi że jeszcze jeden dzień przeżyli,

Nie bądź bezpieczny. Poeta pamięta
Możesz go zabić - narodzi się nowy.
Spisane będą czyny i rozmowy.

Lepszy dla ciebie byłby świt zimowy
I sznur i gałąź pod ciężarem zgięta

Dany1990

2012-10-10, 20:03
Powiem tak. Teraz sie z tego smiejemy a za pare lat jak nie wczesniej bedziemy go placic bez zastanowienia. Przyklad: Podatek od powietrza w kurortach i nie tylko . . . Powodzenia. Nie wiem jak wy ale ja juz mam bilet lotniczy na polnoc europy i mam wszystko co polskie w dupie!

maxs90

2012-10-10, 20:17
w Głogowie już rok temu chcieli wprowadzić ,ale czy wprowadzili to nie wiem

xts

2012-10-10, 20:45
typo napisał/a:

To jest k***a taki paradoks podatków:

Państwo potrzebuje kasy, żeby funkcjonować. Obywatele powinni tej forsy dostarczać,



książkowy przykład ratowania kraju (cywilizowanego) w kryzysie to obniżka podatków. Ludzie mają więcej kasy na konsumpcje (więcej kasy dla Państwa z vatu) => przedsiębiorstwa mają większy zysk (więcej kasy z podatków).

Dodatkowo

obniżka podatku dla przedsiębiorstw => mają więcej kasy na rozwój i zatrudnienie nowych pracowników => większa konsumpcja bo ludzie mają kasę bo pracują i zarabiają.

koło się zatacza wszyscy są szczęśliwi, ale u nas te swoje doktoraty ekonomiczne pokupowali na bazarach

Dany1990 napisał/a:

Powiem tak. Teraz sie z tego smiejemy a za pare lat jak nie wczesniej bedziemy go placic bez zastanowienia. Przyklad: Podatek od powietrza w kurortach i nie tylko . . . Powodzenia. Nie wiem jak wy ale ja juz mam bilet lotniczy na polnoc europy i mam wszystko co polskie w dupie!



to się nazywa "klimatyczne" i ma duży sens. Lecisz do jakiegoś kurortu i wymagasz, żeby było czysto i ładnie. To, że kupisz szlugi i piwo w sklepie gówno daje. W kurortach jest tyle swołoczy, śmieci i roboty, żeby nie utonąć w syfie, że ten podatek jest niezbędny.

Załóżmy, że śmigasz se nad polskie morze. Plaża czysta, codziennie zapie**alają tam traktorki ze specjalnymi sitkami, żebyś nie utonął w kiepach.

ellsworth

2012-10-10, 20:46
Piotr I wprowadził ten podatek, bo jak wrócił z wyprawy po Europie, to nie mógł zdzierżyć tej azji, którą miał w domu. Bojarskie brody stały się symbolem walki Piotra Wielkiego (bardzo skutecznej) o westernizację kraju.

3wojnaswiatowaProrok

2012-10-10, 21:34
Glosujcie na jana k***ina pikke, wygramy dzieki temu wszystko inne co sie da

wieldek018

2012-10-10, 22:00
Skoro mówicie, że każda partia to jedno i to samo (co w 100% popieram) to może warto zagłosować na kogoś kto jeszcze w tym rządzie nie był... hę? Pomyślcie trochę, zobaczcie programy wyborcze partii, i porównajcie je do KNP. Niech chociaż 25 % z tego zrobią to i tak będzie dużo lepiej.

B.T.W. Zobaczcie ile "likeów" na facebook'u mają obecne partie w sejmie, a potem, ile ma Kongres Nowej Prawicy

Lopez

2012-10-10, 23:15
powodzianie mają przej***ne :idzwch*j:

nygas232

2012-10-10, 23:22
Polecam oglądnąc całe. Dużo się wyjaśni...

Morei_Sky

2012-10-10, 23:23
A co wy się obudziliscie, a podatek 23 a nie 22 % to już od kiedy jest a podatek od ciuszków dzieciencych z 7% na 23 to co ? Tusk w tym temacie okłamał już 3 raz a w wszystkich innych to niezliczalne, mam ochotę mam strzelić w morde za to jak wy głosujecie, nie trzeba wybierać liderów, duzo mamy parti, moze nie są bardzo popierane ale mamy z 20 spokonie, w tym wiekszość prawicowych , no ale jest w czym wybierać,
\ mam nadzieje że za te 2 lata tak ? Dobrze liczę ?
Pomyślicie i nie zagłosujecie na Kaczyńskiego w dodatku tego gorzego brata (boi się latać, jest prawiczkiem i ma kota) to kompletny ztetryczały świr, który o rzeczach po 1980 nie wie nic. Ani nie zagłosujecie na Tuska (co z tego że córka nawet ładna, jak brał udział w modzie na sukces był kolendikiem i brał udział w mistrzostwach świata w tabace) Widać że szuka co by się dorobić po jego życiorysie, typowy cygan taki, tu podradnie, tam coś capnie.


Podałem parę interesujących ciekawostek, na zachęte abyście głosowali nawet jak chcecie to na Mikkę, (szaleńcy mają tędencje do ostrych zmian, a bez tego sie nie odejdzie).

XxxX66

2012-10-10, 23:32
@wieldek018 No wlasnie o to chodzi, wszystko juz bylo i jest coraz gorzej, z nimi nie bedzie juz lepiej ale jak powiesz komuś, zeby zaglosowal na nich to wyskoczy, ze to świr ktory chce eksterminacji inwalidów, bo tak go pokazała telewizja ale tego co ma do zaoferowania nikt nie pokaże, moze liczyc tylko na internet co i tak jest za malo.

PytaCz

2012-10-10, 23:34
XxxX66 napisał/a:

Jak to nie ma na kogo głosować?Jest taki jeden Janusz Korwin Mikke się zwie. Ktos kto ma plan na wyjście z tego gówna. Tak Tak Tak zaraz ktos wyskoczy, że co on to nie powiedział o niepelnosprawnych albo czymś innym co zobaczyliscie w TV, oglądnijcie sobie jego wywiady których nie ma i nie bedzie w TV, na youtube jest tego troche.



Zauważ tylko ile już było "polityków", którzy obiecywali, mieli zajebiste, mega k***a super plany i ch*j zrobili. Na początku trzeba by było uj***ć te wszystkie partie i zostawić tylko dwie, bo na ch*j tam tyle idiotów? Dostają kasę, tablety i wyp*zdów innych rzeczy, a tymczasem nic nie robią. Tusk jest sprytnym ch*jem. Broniu liże mu dupę i przychodzi do niego na spowiedź pod tytułem "Co się dzieje w rządzie" (prezydent ma wgląd na pracę rządu). Poza tym ludzi by trzeba było cofnąć do przedszkola, bo wystarczy jeden j***ny teks "Zmieńmy to!" i od razu stado baranów leci do urn i głosuje "Bo on obiecał, to tak zrobi".
Jeśli chcą dać podatki, to niech dadzą godne zarobki i dobre ceny. Jak ktoś ma k***a zapłacić te wszystkie wyjęte z koziej dupy podatki, jak 3/4 wypłaty często idzie na rachunki a reszta zostaje na jedzenie, benzynę, dziecko (jeśli ma). Naj***li długu, a teraz będą od ludzi brać, mimo, że już dawno im wszystko zabrali. W dupach się tym k***om przewraca i przydałoby się to zmienić. Jeszcze brakuje nam sytuacji jak u rusków: premier zmienia się z prezydentem i sobie rządzą...
Zastanawiam się po ch*j ta cała demokracja? Czy to tak czasami nie dotyczyło wszystkich obywateli, a nie kurew postawionych wysoko?

Krak

2012-10-11, 08:46
jolmen13 napisał/a:

mam nadzieję, że to bardzo kiepski żart.



Brak czytania ze zerozumieniem tekstu postępuje.

Przeczytajcie raz jeszcze kto ewentualnie zapłacie ten podatek.
Wersja dla debili jest kilkanaście linijek niżej:


















Wpuszczasz deszczówkę do kanalizacji (tam gdzie gówna) to zapłacisz.
Po prostu dajesz deszczówkę komuś, żeby coś z nią zrobił-to płacisz

Martinezd

2012-10-11, 10:35
artiee napisał/a:

@Pater patriae & Martinezd

Ależ wy pie**olicie, to na kogo glosować ? Mordy nie zmieniają się od lat a pieprzycie o głosowaniu na kogoś innego. Ja nie głosuję w ogóle, po kiego ch*ja mam wybierać lepsze zło?



Na kogo??
Kolego zależy od Twoich przekonań

Jeśli np jesteś liberałem proponuje głosować na choćby UPR, Nową Prawicę (jeśli lubisz Koriwna, a nie każdy go lubi)
Na Palikota to nie polecam, bo tam są raczej ludzie bez wykształcenia i bez pojęcia o rządzeniu, aczkoliwek pewnie byli by skłonni oficjalnie otworzyć lobbing w polityce, co w liberalnych społeczeństwach funkcjonuje i nie jest żadną tajemnicą, a później przynajmniej nie ma przekrętów, afer etc.

Jeśli jesteś "komunistom"
Głosuj na SLD - ma stały elektorat i myślę, że mogłoby coś osiągnąć

Jeśli Twoje przekonania są prawicowe wcale nie musisz głosować na PIS

Możesz zagłosować np na PJN, które ma cały program i plan na gospodarke, a nie populizm (program znajdziesz na ich stronie)
PIS dla mnie wydaję się lepszym rozwiązaniem od PO tak czy siak, bo zamiast podnosić wiek emerytalny woleliby wyłożyć kasę na politykę prorodzinną i prospołeczną, a co za tym idzie progospodarczą (dziura ZUS mogłaby się za kilkanaście lat załatać sama poprzez wyż demograficzny i większy wskaźnik urodzeń)
Abstrah*jąc od kwestii, że cała prawicą dąży do nieogłupiania młodzieży, historii w szkołach, powrotu do starego systemu edukacji etc.
W prawicy wk***ia mnie tylko jedno- bardzo bliskie związki z klerem.

Ale wybór jest, ważne, żeby głosować (choćby pustą kartką) niż później tylko narzekać...