18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Podatek od deszczu

trane1 • 2012-10-10, 12:50
Dzisiaj placimy za deszcz jutro za spadające liscie

artiee

2012-10-10, 18:03
@Pater patriae & Martinezd

Ależ wy pie**olicie, to na kogo glosować ? Mordy nie zmieniają się od lat a pieprzycie o głosowaniu na kogoś innego. Ja nie głosuję w ogóle, po kiego ch*ja mam wybierać lepsze zło?

ciahciach

2012-10-10, 18:08
Ale zauważcie, że ci wszyscy pie**olenie złodzieje to nie tylko PO. Wszyscy są tak samo są winni naszej aktualnej sytuacji w kraju z Tuskiem na czele. Za czasów jak lewica rządziła było źle. PiS - fatalnie. No ale teraz to już k***a przesada.

MUodyy

2012-10-10, 18:09
@Janóż a na kogo mamy głosować skoro wszyscy politycy kradną?

warzecha

2012-10-10, 18:13
artiee napisał/a:

@Pater patriae & Martinezd

Ależ wy pie**olicie, to na kogo glosować ? Mordy nie zmieniają się od lat a pieprzycie o głosowaniu na kogoś innego. Ja nie głosuję w ogóle, po kiego ch*ja mam wybierać lepsze zło?



Jeśli nie głosujesz, to mam nadzieję, że udajesz się do lokalu wyborczego, odbierasz kartę do głosowania i oddajesz ją bez zakreślania jakiegokolwiek kandydata. W ten sposób możemy pokazać, że wybory interesują Nas-obywateli, ale nie ma reprezentantów godnych tych głosów.

DanZ

2012-10-10, 18:14
ch*j z rządem.
Czas na anarchię.

Av3k

2012-10-10, 18:20
Wprowadzić podatek od głupoty i Posłów opodatkować w 100%

tigerqaz

2012-10-10, 18:25
Ja wiem gdzie można szukać i znaleźć pieniądze...
...na kontach tej hołoty z rządu, w ich portfelach i garażach !!!
Taki ch*j wam zapłacę podatek od deszczu!!!

dback

2012-10-10, 18:35
Tusku. Wyk***iaj.

xts

2012-10-10, 18:41
Pater patriae napisał/a:



Kiepskim żartem jest nasze społeczeństwo, które wybiera z roku na rok tych samych złodziei, a potem narzeka jak to jest źle i drogo.



a którzy nie są złodziejami lub populistami?

typo

2012-10-10, 18:46
To jest k***a taki paradoks podatków:

Państwo potrzebuje kasy, żeby funkcjonować. Obywatele powinni tej forsy dostarczać, no bo jednak korzystamy z dobrodziejstw naszego kraju i chcemy żeby się rozwijało. I po to są podatki. W teorii - mocno spłyconej, ale nie w tym rzecz, żeby się tu wymądrzać. Problem jest w tym, że ta banda baranów która była i jest u władzy - ch*j już jaka partia, czy obecna, czy poprzednia, żadna nie popchnęła gospodarczo Polski na jakiś inny level. To raczej ewolucja przez długie lata i ciężka praca obywateli, czyli nas, czy naszych starych, czy nas w przyszłości. Wystarczy wybrać się do lekarza, żeby to sprawdzić jak są wydawane pieniądze.

W związku z tym podatki płacone są niechętnie i wszyscy często je omijają. Wiadomo, jesteśmy wyjątkowo biegli w wałkach. Do niedawna połowa ludzi mających działalność miała kratkę w samochodzie - dentyści, fryzjerzy, tłumacze i inni. Albo kto płaci abonament RTV?! A czemu nie płaci - bo gówno tam leci. Bitwa na głosy, Tańce na lodzie - największe show publicznej?! Za to mamy płacić? Tak samo z władzą. Gówno robią, to gówno się im chce płacić.

Zmierzam do tego, że jak ktoś chce być uczciwy to jest r*chany podwójnie. Raz, że jego pieniądze będą zmarnotrawione przez sk***iały aparat władzy, a dwa, ze zapłaci więcej, bo trzeba podnosić podatki, bo nie spływa do budżetu tyle ile trzeba.


Najgorsze jest to, że ja nie widzę alternatywy. Nie ma na kogo głosować. Mnie ch*j obchodzi kto leży w trumnie, kto zawinił przy katastrofie w smoleńsku, czy rząd ma iPAdy czy nie. Jakby zapie**alali i ruszyli gospodarkę do nikt by im tych tabletów nie wypominał.

Chleb mi nie stanieje od tego czy Gosiewski leży w swojej trumnie, czy stopy ma na Wawelu. Nikt mi nie dołoży do wypłaty, za pie**olenie o wotum zaufania, czy tłumaczenie się Rudego dlaczego powiedział coś tak a nie srak. Oni wszyscy są niegodni zaufania.

Mogę płacić podatki jak będę widział, że w służbie zdrowia jest lepiej, da się jeździć po drodze bez strachu o zawieszenie, w szkołach zaczną stawiać na kreatywną edukację, nasze uczelnie wyższe nie będą znajdować się w zawstydzającej 4. setce najlepszych szkół świata, jak będę mógł sobie pełen bak napie**olić kilka razy w miesiącu...

No k***a, takie mam marzenia w cywilizowanym europejskim państwie.

szefooo

2012-10-10, 18:48
Zrozumiał bym jak by mi ktoś powiedział:

No słuchaj mieszkasz tu sobie ale ciągle cie zalewa. Znaczy nie zalewa bo my kiedyś pomyśleliśmy i na tej naszej ziemi zrobiliśmy kanalizację. No i masz farta nie zalewa cię zwykły deszczyk.
Mało tego. Ostatnio zalało cie po ch*ju fest bo powódź itd. więc wybudowaliśmy za 12mln zbiornik retencyjny. Czyścimy go. Wiesz tam w razie co powiększymy. No masz generalnie 100% od nas że cie nie zaleje. I w związku z tym że robimy to w sumie dla ciebie chcieli byśmy żebyś, no nie zapłacił nam za wybudowanie ale pomógł generalnie to utrzymać w czystości i stanie takim żeby się za szybko nie rozj***ło. Wiadomo w dużej mierze było to robione dla ciebie więc chcieli byśmy żebyś pomógł nam finansowo utrzymać to bądź co bądź drogie ustrojstwo. Zgadzasz się? <<<tak się to tłumaczy narodowi w normalnym kraju.

Teraz wersja z Polski:
E hehehe słuchaj bedziesz mi płacił za padający deszcz.


Nosz k***a aż sie chce podejść i przyj***ć pałą w łep.

TomusK

2012-10-10, 18:55
@warzecha
Nie oddajesz pustej karty bo Ci zaznaczy komisja kandydata, który akurat im się podoba.

Robisz tak: zaznaczasz wszystkich i rysujesz karnego ku*asa za ch*jowych kandydatów..

mefju90

2012-10-10, 19:18
Skoro każda alternatywa jest zła to czemu nie rozpie**olić tego w pył i nie zbudować czegoś nowego ?

XxxX66

2012-10-10, 19:25
Jak to nie ma na kogo głosować?Jest taki jeden Janusz Korwin Mikke się zwie. Ktos kto ma plan na wyjście z tego gówna. Tak Tak Tak zaraz ktos wyskoczy, że co on to nie powiedział o niepelnosprawnych albo czymś innym co zobaczyliscie w TV, oglądnijcie sobie jego wywiady których nie ma i nie bedzie w TV, na youtube jest tego troche.