18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pod prąd w Katowicach

szymek61 • 2012-10-02, 13:06


Kultura innego kierowcy godna pochwały

Tak sprawczynią była kobieta :kawa:

ArkaSzatana

2012-10-02, 18:53
@☻☻☻ - teraz mnie utwierdziłeś w przekonaniu, że ona na pewno prawo jazdy uczciwie nie zdała. Nie uwierzę nikomu, że egzaminator takiego debila przepuścił.

Marcinxxxxx

2012-10-02, 19:56
BongMan napisał/a:

k***a jak ja nie lubię jeździć po Katowicach. Wiecznie korki, drogi zaj***ne albo rozkopane, nie ma gdzie zaparkować i ogólnie ch*j i gnój. Ale kierowcy kulturalni, trzeba przyznać. Zawsze wpuszczają.



Bo kierowcy przyjezdni z Sosnowca :mrgreen:

Wolf3D

2012-10-02, 20:02
Ejj no ludzie w katowicach nie ma korków tylko dłużej stoisz na światłach to nie są korki. Korków żeście chyba nie widzieli no moze dwa ostatnimi czasy.
W kato są dobre drogi kierowcy kulturalni i drogi równe. Nie ma co narzekać. Czemu nie być dumnym? Jesteś z Katowic!

Phallucifer

2012-10-02, 20:10
Najmiluchniej jezdzie sie od Placu Wolnosci w strone ulicy Mikolowskiej, pzdr ziomkow.

baztien90

2012-10-02, 20:30
BongMan napisał/a:

k***a jak ja nie lubię jeździć po Katowicach. Wiecznie korki, drogi zaj***ne albo rozkopane, nie ma gdzie zaparkować i ogólnie ch*j i gnój. Ale kierowcy kulturalni, trzeba przyznać. Zawsze wpuszczają.

bo wlasnie korkuja nam takie mobilki zza Przemszy do ch*ja. 90% goroli sie zjezdza, a pozniej zdziwieni :homer:

btw. drogi w kato jakie by nie byly, nie sa zle - do tego tunel, ktory wlasnie takim jak Ty daje mozliwosc szybszego powrotu za rzeke.

Feragas

2012-10-02, 20:36
Jeżdżę dziennie do scc i bardzo często widzę tumanów na drogach, ostatnio nawet obok mnie była stłuczka w tunelu i stoją jak osły na środku tunelu na środkowym pasie bez awaryjnych lub inny idiota jadący pod prąd przez wysepkę i wjeżdżający około 70km/h w zakręt 90 stopni na czerwonym i na torowisku - oczywiście auto wypełnione jakimiś 3 zakazanymi ryjami i z jakąś k***ą, a auto jakby dopiero co z złomu kupili. A co do korków i problemów w kato to racja, że najwięcej robią ich przyjezdni :D

biszkopt14

2012-10-02, 21:17
dobrze że nie zamazałeś rejestracji

rsr

2012-10-02, 22:14
Sonal napisał/a:



Idź do okulisty po nowe okulary. Przydadzą się by nie robić z siebie idioty.



O, pardon.

Sqrvol

2012-10-02, 22:20
@ BongMan - pie**olisz - Śląsk jest chyba najlepiej w Polsce i inne rejony mogą tu buty pastowac co najwyżej. Akurat na tym skrzyżowaniu co chwile się jakiś ciul wjebie pod prąd bo ciężko zrozumiec znak c-12

Prokurator

2012-10-02, 22:49
Z korkami w Katowicach moi drodzy to troszkę inna bajka. Godzina 7:00 DTS i chorzowska zapchana ponieważ, z miast ościennych jadą ludzie do pracy do Katowic, przy czym droga w stronę chorzowa, sosnowca w porównaniu do pasa obok praktycznie pusta, godzina 16:00/17:00 sytuacja odwrotna wszyscy z Katowic wyjeżdżają Ot co

WielkiSzuM

2012-10-03, 01:09
BongMan napisał/a:

k***a jak ja nie lubię jeździć po Katowicach. Wiecznie korki, drogi zaj***ne albo rozkopane, nie ma gdzie zaparkować i ogólnie ch*j i gnój. Ale kierowcy kulturalni, trzeba przyznać. Zawsze wpuszczają.




Potwierdzam. Katowice to wielkie gówno, Niem wspomne co się dzieje o godz 14...

baztien90

2012-10-03, 08:24
WielkiSzuM napisał/a:




Potwierdzam. Katowice to wielkie gówno, Niem wspomne co się dzieje o godz 14...

mniej goroli i nie bedzie korkow :)

jestem ciekaw gdzie by pracowala taka wiekszosc...

Zamiast sie cieszyc, ze i tak urzad miasta zajebiscie dba o drogi, o samym centrum juz nie wspomne, gdzie jest tunel to ch*j lepiej narzekac! Sprobuj sobie jeden z drugim w innych miastach pojezdzic w godzinach szczytu. Znawcy k***a...

BulletTime

2012-10-03, 22:26
Ja tam właśnie zacząłem studiować i po tytule spodziewałem się raczej harda