18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pod prąd w Katowicach

szymek61 • 2012-10-02, 13:06


Kultura innego kierowcy godna pochwały

Tak sprawczynią była kobieta :kawa:

macius3553

2012-10-02, 15:36
Firma IMPEL clining takimi jezdza w ofercie impela jeszcze jest ochrona i catering

Sonal

2012-10-02, 16:12
rsr napisał/a:

Autor filmu też nie błysnął w sumie. Z pasa do skrętu w lewo pojechał prosto.



Idź do okulisty po nowe okulary. Przydadzą się by nie robić z siebie idioty.

teken

2012-10-02, 16:14
Miałem podobną sytuację, skręcałem busem w prawo, gdzie był 1 pas wjazdu i 2 pasy wyjazdu z parkingu, kobita oczywiście stała czołowo na moim pasie z chęcią skrętu w lewo, jak zobaczyła busa przed maską matiza to nie wiedziała co się dzieje ;D

buoba

2012-10-02, 16:25
Hipster drogowy

ArkaSzatana

2012-10-02, 16:29
Ale k***a JAK !? :shock:


Zrozumiał bym wjechanie pod prąd w uliczkę jednokierunkową, bo czasami naprawdę ch*jowo są oznakowane, ale k***a, na RONDO !?
Tak to jest k***a dać w łapę za prawo jazdy, wystarczy że umie jeździć do przodu, a potem w byle jakim większym mieście, takie k***a cuda.

NA POHYBEL Debilom !!

slonzok

2012-10-02, 16:32
rozumiem, ze juz odebrano jej prawo jazdy i juz nigdy nie zasmieci ulic Katowic.

Sarkos

2012-10-02, 17:15
Kapitan Dupa napisał/a:



Znam ten ból :spoko:

Szczególnie wk***ia motyw jak jedziesz po centrum w godzinach popołudniowych, jak wsioki wracają po pracy do domu a ty nie możesz przejechać bo droga cała zaj***na. Stoisz w tych j***nych korkach i wracasz do domu dopiero po paru godzinach. Aaaa no i oczywiście nie masz gdzie zaparkować pod własnym domem, krążysz w poszukiwaniu miejsca, marnując tym samym wciul benzyny.



To samo w Warszawie, tylko stężenie przyjezdnych (najczęściej) ćwoków dużo wyższe i nie tylko z okolicznych miejscowości, ale z całej Polski. Rozumiem Twój ból, bo mój jest jeszcze większy.

Adid7

2012-10-02, 17:19
Prawo jazdy to chyba w Lay'sach znalazła

Sa...........is

2012-10-02, 17:20
"Tak sprawczynią była kobieta :kawa: "

To zabrzmialo jak:

"Tak, woda jest mokra"

Proximate

2012-10-02, 17:23
Cytat:

k***a jak ja nie lubię jeździć po Katowicach. Wiecznie korki, drogi zaj***ne albo rozkopane, nie ma gdzie zaparkować i ogólnie ch*j i gnój. Ale kierowcy kulturalni, trzeba przyznać. Zawsze wpuszczają.



Bonguś nie wiedziałem, że po moim mieście jeździsz, fakt kierowcy puszczają, fakt z parkingiem szczególnie w centrum to ch*j, jeszcze Ci p*zda wydrze ryje, że moto stoisz na parkingu strzeżonym, a opłata od jednośladu nie może ściągnąć, ale co mnie to jebie.
Co do korków, to na moto problemu nie ma, duży plus nie jeżdżenia puszką :>
I dziur odziwo dużo mniej niż w Piekarach, Chorzowie ( o zgrozo ), Siemianowicach.

torro

2012-10-02, 17:54

Saint Spear

2012-10-02, 18:02
Kapitan Dupa napisał/a:



Znam ten ból :spoko:

Szczególnie wk***ia motyw jak jedziesz po centrum w godzinach popołudniowych, jak wsioki wracają po pracy do domu a ty nie możesz przejechać bo droga cała zaj***na. Stoisz w tych j***nych korkach i wracasz do domu dopiero po paru godzinach. Aaaa no i oczywiście nie masz gdzie zaparkować pod własnym domem, krążysz w poszukiwaniu miejsca, marnując tym samym wciul benzyny.




Alonso

2012-10-02, 18:10
Okryła hańbą literki DW

lllll

2012-10-02, 18:34
Nepritomny napisał/a:

Ale k***a JAK !? :shock:


Zrozumiał bym wjechanie pod prąd w uliczkę jednokierunkową, bo czasami naprawdę ch*jowo są oznakowane, ale k***a, na RONDO !?
Tak to jest k***a dać w łapę za prawo jazdy, wystarczy że umie jeździć do przodu, a potem w byle jakim większym mieście, takie k***a cuda.

NA POHYBEL Debilom !!



To tutaj: http://goo.gl/maps/YtH3q

cena_z_lombardu

2012-10-02, 18:37
@Saint Spear- jakby było można to bym dwa postawił, mimo że rodowity mieszczuch ze mnie...Jak Ci przeszkadzają korki to idź na piechotę, a nie jeszcze je tworzysz...Ano tak, Ty ich nie tworzysz, tylko mityczne "wsiury"