18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pod prąd gęsiego na S7

misiek199466 • 2017-07-18, 20:38
Materiał własny. Od razu mówie że nie ma żadnego pie**olnięcia na czołowe więc typowy sadol za dużo tu nie znajdzie. Nie raz widziałem filmiki jak ktoś zapie**alał pod prąd autostradą ale to był 1 samochód. Tutaj mimo że jadą poboczem to jest ich od ch*ja :D Nie mam zielonego pojęcia co ci ludzie mieli w głowach wpadając na pomysł zawrócenia żeby nie stać w korku. Więcej szczegółów w opisie filmu.

EDIT: Uprzedzam,kamerując telefonem podczas jazdy nie przyszło mi do łba żeby odwrotnie nagrywać, swój błąd spostrzegłem dopiero oglądając samemu nagranie i sam siebie k***iłem :D


BigCohones

2017-07-19, 14:40
@ kezor
Czyli nic złego w takim zachowaniu kierowców nie widzisz... ???
I jak widzisz taką sytuację albo frajera jadącego wężykiem to też nie podpie**alasz bo nie jesteś podpie**alaczem....
A teraz wyobraź sobie że taki ch*jek uderza w auto twojej żony, albo dziecka i k***isz na czym świat stoi, dlaczego ktoś nie zareagował bo może wtedy nie doszłoby do nieszczęścia.
Ale nie bo nie trzeba podpie**alać, a ty siedzisz w domu z żałobą.... zastanów się.

kezor

2017-07-19, 15:25
Ja pisałem o filmikach typu "auto się na mnie cofa, bo kierowca zapomniał nacisnąć hamulec, ch*j! nie trąbnę bo inaczej nie uderzy i nie będę miał fajnego filmiku", "ojej, ten pan próbuje się dołączyć z podporządkowanej i gdy nie przyspieszę to da radę, GAZ DO DECHYYYY" ... I chodzi mi ogólnie o chęć donoszenia. wymieniłem tego typu filmiki, ale przecież jest też skarbówka i inne tego typu miejsca zasypywane anonimami ;) zresztą seria memów z "typowym somsiadem" mówi sama za siebie.

PS. Każdy kiedyś się gdzieś zajebiście spieszył i wyprzedził kogoś na podwójnej (nie mówię, że to dobrze) i zapie**alał nadmierną predkością (zresztą ręka do góry kto trzyma się ograniczeń prędkości :) ), także nie wyciągajmy zbyt pochopnych wniosków. Może żona rodzi, albo ojciec umiera. Ja zawszę biorę taką możliwość, no chyba, że widzę debila w stjuningowanym tico to wtedy życzę mu by w nikogo nie wpadł jak będzie ginął.

PS2. a co do mojego wykształcenia to hmmmm, mam koło pały to jak się je dokładnie wymawia :) ważne, że nie ciulam w maku.

Wiewór

2017-07-19, 16:20
Ten naród powozi auta od 27 lat. Wcześniej jeździli wozami drabiniastymi więc kogo to dziwi, że nie potrafią esek i autostrad?
Ile razy widziałem autostopowicza czy ludzi robiących przerwę na szczanie czy piknik na pasie awaryjnym?

Ostatnio jadąc eską. Zwężenie. Rodzina sobie stoi bo sie zj***ło auto. Trójkąt 2m za autem... wszyscy ganiają wkoło auta. Wyhamowałem bo jechałem powoli. Zatrzymałem się i mówię do wąsatego" ojca rodziny" człowieku ustaw ten trójkąt 200 metrów za autem i każ iść wszystkim przed auto za bariery bo jak będzie jechał pojeb to was pozabija. Facet patrzy na mnie, analizuje i za chwilę do niego dotarło: no ma pan rację. Chwycił trójkąt i pobiegł. Polacy to są idioci. Zawsze mądrzy po szkodzie jak jest za późno.

MadDave

2017-07-19, 18:19
Nie wiem czy to konkretnie ten przypadek ale podobną sytuację miał mój kolega i to dość niedawno- możliwe że to akurat właśnie ta akcja.
Mianowicie na ekspresówce zaczęło się palić auto i ludzie sp***alali w obawie przed eksplozją.
Nie osądzajcie bo sami nie wiecie co skłoniło do tego tych ludzi. Jeden samochód- można pomyśleć że debil, ale tutaj mamy cały konwój.

raaern

2017-07-19, 20:44
PanZorro napisał/a:

Dozywotni zakaz prowadzenia jakichkolwiek urzadzen mechanicznych i wybatorzenie na rynku glownym.


Bez przesady, napisał przecież, że prowadząc nie pomyślał o przekręceniu telefonu.

razak

2017-07-19, 22:28
wielkie mi rzeczy... ile ty masz prawko kolego 10 dni :> miałem kilka razy sytuacje na autostradzie gdzie był śmiertelny wypadek i psy same kazały zawracać pasem awaryjnym by ludzie nie stali i nie czekali na jaśnie pana prokuratora... na filmiku widać, że dojeżdżasz do korka więc pewnie właśnie taka sama sytuacja miała miejsce a ty na siłe chcesz zabłysnąć jak dziennikarzyna z pedałenu.... a jak stałeś w tym korku jak clpa to jeszcze większa z ciebie beka :)

bugmenot7

2017-07-19, 22:35
Dzemorek napisał/a:

Kuuuuuurwa dlaczego mnie takie rzeczy nie spotykają... Akurat mam do złomowania samochód i bym na debilu mógł jeszcze hajsu wyciągnąć no i dodatkowo extra kara za ch*jowe prowadzenie :D



Cierpliwości, przyjdzie twoja kolej. Kamaz już jedzie i zutylizuje twojego gulfa z tobą w środku.

misiek199466

2017-07-20, 01:15
razak napisał/a:

wielkie mi rzeczy... ile ty masz prawko kolego 10 dni :> miałem kilka razy sytuacje na autostradzie gdzie był śmiertelny wypadek i psy same kazały zawracać pasem awaryjnym by ludzie nie stali i nie czekali na jaśnie pana prokuratora... na filmiku widać, że dojeżdżasz do korka więc pewnie właśnie taka sama sytuacja miała miejsce a ty na siłe chcesz zabłysnąć jak dziennikarzyna z pedałenu.... a jak stałeś w tym korku jak clpa to jeszcze większa z ciebie beka :)



człowieku co ty pie**olisz?....
Tu nie było wypadku tylko przewalone drzewo(jest takie coś jak CB radio). Jednak ludzie zawracali widząc sam korek,bez żadnych rozkazów policji....Od kiedy k***a korek upoważnia ludzi do łamania przepisów??? A jak stanie w korku to dla ciebie bycie cipą to czekam aż ci zagrają trąbką na twoim pogrzebie.

ironmaiden666czesiek

2017-07-20, 23:04
Wj***łbym im się na czołowe. Tak dla zasady, żeby się nauczyli 8D