18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pod prąd gęsiego na S7

misiek199466 • 2017-07-18, 20:38
Materiał własny. Od razu mówie że nie ma żadnego pie**olnięcia na czołowe więc typowy sadol za dużo tu nie znajdzie. Nie raz widziałem filmiki jak ktoś zapie**alał pod prąd autostradą ale to był 1 samochód. Tutaj mimo że jadą poboczem to jest ich od ch*ja :D Nie mam zielonego pojęcia co ci ludzie mieli w głowach wpadając na pomysł zawrócenia żeby nie stać w korku. Więcej szczegółów w opisie filmu.

EDIT: Uprzedzam,kamerując telefonem podczas jazdy nie przyszło mi do łba żeby odwrotnie nagrywać, swój błąd spostrzegłem dopiero oglądając samemu nagranie i sam siebie k***iłem :D


PanZorro

2017-07-18, 20:46
Dozywotni zakaz prowadzenia jakichkolwiek urzadzen mechanicznych i wybatorzenie na rynku glownym.

mygyry

2017-07-18, 20:50
No cóż akurat zdarzyło mi się kiedyś jechać a4 pod prąd, ponieważ policja zawracała do najbliższego zjazdu, bo odblokowanie drogi miało potrwać kilka godzin :P

misiek199466

2017-07-18, 21:03
mygyry napisał/a:

No cóż akurat zdarzyło mi się kiedyś jechać a4 pod prąd, ponieważ policja zawracała do najbliższego zjazdu, bo odblokowanie drogi miało potrwać kilka godzin :P



TYlko ja tam policji nie widziałem,mało tego poprzedzający wiadukt który prowadził na centrum także cały był zakorkowany więc i tak i tak stali :D a ja stałem grzecznie max 15-20 min, raz dwa ogarnęli przewrócone drzewo i wszystko ruszyło... Ale ludzie żeby oszczędzić te 15 minut to by gówno zjedli z uśmiechem.

~Velture

2017-07-18, 21:07
Szkoda, że ch*jowo widać. Nagranie powinno się dać na policję a każdy z tych zjebów jadących pod prąd powinien stracić prawo jazdy.

No a teraz czekam na stulejarzy co będą pie**olić, że nic złego nie zrobili JADĄC POD PRĄD drogą ekspresową i na ciekawe pie**olenie dlaczego ich zdaniem mogą wytłumaczyć takie zachowanie.

Essent

2017-07-18, 21:24
Twoja wina,na h*j jechałeś pod prąd :amused:

saves

2017-07-18, 21:33
Sam sobie k***iłeś? I prawidłowo. :D

Dzemorek

2017-07-18, 21:40
Kuuuuuurwa dlaczego mnie takie rzeczy nie spotykają... Akurat mam do złomowania samochód i bym na debilu mógł jeszcze hajsu wyciągnąć no i dodatkowo extra kara za ch*jowe prowadzenie :D

htp

2017-07-19, 01:06
PanZorro napisał/a:

Dozywotni zakaz prowadzenia jakichkolwiek urzadzen mechanicznych i wybatorzenie na rynku glownym.


Może lepiej wybatożyć.

warszawiak123

2017-07-19, 10:28
Ciekawe po są takie pasy? Żeby Straż Pożarna mogła dojechać albo karetka ewentualnie policja? Nie ten pas jest dla kreatywnych i odważnych kierowców jeżdżących pod prąd,ceniących swój czas ponad wasze zdrowie lamusy, ofiary losu... Nadaję się do TefałeNu?

kezor

2017-07-19, 10:53
Jest czymś niesamowitym, że widać po tego typu filmach i innych z wideorejestratorów, że jeśli tylko jest okazja, to w naturze ludzkiej jest PODpie**alANIE. Nie piszę tego w stosunku do tego filmu, bo tu rzeczywiście jest masa idiotów jadąca za jakimś charyzmatycznym przywódcą który pierwszy zawrócił...
Ile razy widać na filmikach, że kierujący mógł lekko przyhamować i nie było by ciekawej scenki na jutjuba... masa różnego typu sytuacji, że ktoś się zagapił to od razu został strąbiony i opie**olony z góry na dół i natychmiast film został wrzucony na jutjuba rzecz jasna. następnie sypie się masa komentarzy: "mam nadzieję, że wysłałeś film na policję i ch*j już nie ma prawka" , "ślij na pały koniecznie", "zabrać k***ie prawko". Sam mam rejestrator, gdyż kiedyś policja stwierdziła niesłusznie moją winę w kolizji i wożę dla bezpieczeństwa. Mam ogrom filmów z sytuacji na drodze, łącznie z kolizjami, poślizgami, wyprzedzaniem na podwójnej czy pasach, ale k***a nigdy nie wrzuciłem nic do sieci, ani na policje. Po pierwsze to nie mam natury podpie**alacza, a po drugie niech psy se same radzą. I nie jestem sebixem w dresach. Mam wyższe wykształcenie Inżynieryjne. Po prostu jestem jedną z nielicznych osób, która brzydzi się podpie**alaniem. A zobaczcie jak dużo osób k***i na Wałęsę że niby donosił. a teraz porównajcie sobie to każdy do siebie, czy mu się nigdy nie zdarzyło by kogoś podj***ł albo namawiał do podj***nia, albo życzył komuś by został podpie**olony? :roll:

spinaczel

2017-07-19, 11:00
Polacy to naród, który nauczy prawidłowo wykorzystywać drogi i wszystkie pasy dopiero, gdy na zachodzie będą już latające samochody.

WinterWolf

2017-07-19, 11:19
@kezor

" Mam wyższe wykształcenie Inżynieryjne " A porównujesz Wałęsę do osób które wrzucają filmiki z "wyczynami" sp***olin umysłowych. Brawa dla ciebie....

yaneks

2017-07-19, 11:34
@kezor
Gówno masz a nie wykształcenie. Jakbyś był inżynierem tobyś wiedział, że jest wykształcenie inżynierskie, a nie inżynieryjne.
I jedna rzecz, w sumie najważniejsza z punktu widzenia twojego debilnego komentarza. Masz masę nagrań z karygodnych wykroczeń na drodze? Zatajasz je przed służbami bezpieczeństwa? To nie dziw się, że potem policja orzeka twoją winę w kolizji. Gdyby każdy w Polsce podpie**alał kierowców łamiących przepisy, najprawdopodobniej tej kolizji byś nie miał, i twojej winy też by nikt nie orzekł. Podpie**alanie idiotów za kółkiem jest w interesie każdego człowieka, bo poprawia bezpieczeństwo na drodze. Jak się domyślam, w twoim mniemaniu Niemcy, Francja czy Szwajcaria to kraje konfitur i sprzedawczyków? W Szwajcarii jak jedziesz choć trochę szybciej niż inni to połowa drogi dzwoni na pały.

ksionisław

2017-07-19, 13:22
@yankes
Zależy za co podpie**alasz, bo czasem ktoś "zahaczy" podwójną ciągłą na koniec wyprzedzania lub coś podobnego mało szkodliwego nie widzę potrzeby zgłaszania tego. Wszak każdy czasem coś może nieumyślnie odwalić a ludzkim trochę być to nic złego. Jak widzę na filmikach ludzi którzy wyprzedzają na pasach, gdy ktoś przez takowe idzie krew mnie zalewa. Takich bym od razu zapodał na psy. Dla mnie taki kierowca podpada pod próbę zabójstwa i tyle. Co do wykształcenia inżynierskiego nie widzę powodu aby się nim chwalić. W dzisiejszych czasach inżynierów niestety nadają na wyższych szkołach gotowania na gazie.