18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Poczęstunek dla gości

Flodzia • 2024-04-21, 17:12


Bierzcie i jedzcie z tego wszyscy, to jest bowiem ciało moje...

Xevik20

2024-04-21, 22:20
Jak staram się unikać przemocy, lubię żarty, kocham czarny humor, jak jest jakaś sprzeczka, to staram się rozwiązywać wszystko rozmową, ale w tej sytuacji bym gościowi mocno obił mordę i to byłby koniec znajomości. Już wolę oglądać harda dawno mi się tak rzygać nie chciało, a tam niby gorsze rzeczy.

Black_Hole

2024-04-21, 22:29
mi siostra dwa razy jadla parmezan spod napleta do spaghetti

Prymas8

2024-04-21, 23:35
sk***ialy baton

Pepewatch

2024-04-22, 01:48
Black_Hole napisał/a:

mi siostra dwa razy jadla parmezan spod napleta do spaghetti



Gdzie indziej pisałeś że strzelałeś białkiem na śpiącą narzeczoną kuzyna, teraz że siostra wpie**alała twój parmezan spod napleta to aż z ciekawości zapytam jakie przygody z matką miałeś?

smc

2024-04-22, 08:11
Spytaj o ojca...

Kutazz

2024-04-22, 09:44
Skórki wieprzowe tylko wieprzem był zj***ny taj

ZiooMall

2024-04-22, 10:06
Ja pracuję w dużej firmie produkującej nabiał różnego rodzaju i muszę wam się przyznać że praktycznie codziennie z ekipą do każdej partii dodajemy do produktów trochę dodatków od siebie :mrgreen: Smacznego :->

DEADmanPL

2024-04-22, 10:27
Kiedyś wpadłem na taki turbo sk***iały pomysł, nawet myślałem czy z Jackass się jakoś nie skontaktować i nie podrzucić im pomysłu :-D

Mianowicie chodzi o połykanie w całości ziaren kukurydzy, tak, żeby się nie strawiła, potem wysrać to, przemyć wstępnie z gówna i zrobić z kukurydzy z dupy pyszną sałatkę. Podać gościom i jak już zjedzą, to pokazać nagranie ukazujące każdy etap przygotowania tego dania :-D

matexxx

2024-04-22, 11:53
Biorąc pod uwagę cały teflon pysznie oj***ny z tej patelni, to ten kawałek skóry to nie najgorsze, czym się ci ludzie raczyli.

majeńka

2024-04-22, 15:09
DEADmanPL napisał/a:

Kiedyś wpadłem na taki turbo sk***iały pomysł, nawet myślałem czy z Jackass się jakoś nie skontaktować i nie podrzucić im pomysłu
Mianowicie chodzi o połykanie w całości ziaren kukurydzy, tak, żeby się nie strawiła, potem wysrać to, przemyć wstępnie z gówna i zrobić z kukurydzy z dupy pyszną sałatkę. Podać gościom i jak już zjedzą, to pokazać nagranie ukazujące każdy etap przygotowania tego dania

Nie ty pierwszy. Kopi luwak, gupieloki jeszcze za to ciężki piniądz płacą.

RISE

2024-04-22, 15:25
darnext123 napisał/a:

Niezły z ciebie pojeb, szacun



Też czasem zjem sobie tą skórke od dużego palca ale wole kozy z nosa tylko takie bardziej suche ... wprost odwrotnie do cukierków krówki gdzie wole ciągnące

Black_Hole

2024-04-22, 21:04
Pepewatch napisał/a:

Gdzie indziej pisałeś że strzelałeś białkiem na śpiącą narzeczoną kuzyna, teraz że siostra wpie**alała twój parmezan spod napleta to aż z ciekawości zapytam jakie przygody z matką miałeś?



mam bogate zycie i gruby portfel

Bul_od_bytu

2024-04-25, 17:44
DEADmanPL napisał/a:

Kiedyś wpadłem na taki turbo sk***iały pomysł, nawet myślałem czy z Jackass się jakoś nie skontaktować i nie podrzucić im pomysłu
Mianowicie chodzi o połykanie w całości ziaren kukurydzy, tak, żeby się nie strawiła, potem wysrać to, przemyć wstępnie z gówna i zrobić z kukurydzy z dupy pyszną sałatkę. Podać gościom i jak już zjedzą, to pokazać nagranie ukazujące każdy etap przygotowania tego dania



Przez takich ludzi nigdy nie jadam w gościach :D