18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Początki naszej jazdy

Sciereczka_z_mikrofibry • 2015-03-29, 21:11
Sklejka przedstawiająca początki naszej jazdy. Teraz poziom jest znacznie wyżej , loty dalej ,a wszystko wygląda bardziej profesjonalnie :D





Gdyby ktoś był bardziej zainteresowany tematem zapraszam do opisu filmu albo na pw :p
Pozdrower.

Sciereczka_z_mikrofibry

2015-03-30, 21:44
terminat04, to stare :D testy nowych lotów etc :D normalne ,ze wybicia były za krótkie , teraz są dołki porobione przed wybiciami i profil jest lepszy, dłuższy :p

Potrzymaj_mi_Piwo

2015-03-31, 12:29
Ile to razy się człowiek wyglebił jak jeździł na rowerze po lesie :D
W tedy nie miałem hamulców...
Teraz nie mam roweru :(

Jaremu

2015-03-31, 13:35
Łapcie piwko,
Z ciekawości: gdzie szykujecie sobie tory? Bo też z Płocka jestem, a mam wrażenie, że poznaje tereny na filmiku.

Sciereczka_z_mikrofibry

2015-03-31, 15:52
Jaremu, Napisz na pw, można się zgadac, trochę już jeździmy i jesli zaczynasz to z chęcią pokażemy ci jak się lata w płocku :D

kothletino

2015-04-01, 03:02
ch*ja się nauczycie, a wiecie dlaczego? Bo nie macie pokrzyw na poboczu i używacie ochraniaczy! Kiedyś wpadłem w takie k***y, że gdybym próbował opisać wam ich wielkość to powiedzielibyście, że nawpie**alałem się jakichś kwasów. TaAAAAAAAkie k***a wielkie były.

JezTuptajacyNoca

2015-04-01, 03:08
kothletino napisał/a:

ch*ja się nauczycie, a wiecie dlaczego? Bo nie macie pokrzyw na poboczu i używacie ochraniaczy! Kiedyś wpadłem w takie k***y, że gdybym próbował opisać wam ich wielkość to powiedzielibyście, że nawpie**alałem się jakichś kwasów. TaAAAAAAAkie k***a wielkie były.




No, taaaaaakie wielkie były i jeszcze k***a większe, też widziałem... :roll:

kluch

2015-04-01, 03:45
też skacze ale ostatnio porałem się na dropa ze swoim 100mm i goleń poszłą

Wyborny

2015-04-01, 03:55
I co jestescie z siebie dumni? takie gnoje jak wy nie maja zadnego szacunku dla przyrody. Niszczycie spadniete liscie, pewnie nie jednego niewyrosnietego grzybka rozjechaliscie. I do tego uzywacie wulgarnych slow. Takich typow powinno sie izolowac od spoleczenstwa

toloookon

2015-04-01, 03:56
Powodzenia w pasji. Każdą drogę trzeba zacząć pierwszym krokiem, nawet tą najdłuższą.

natking

2015-04-01, 05:47
Aż dziw, że jeszcze nikt nie napisał: sport dla pedałów w rurkach :D

uho82

2015-04-01, 09:14
KotSmierci a czy w Kanadzie trasy tego typu też robili amatorzy? tutaj chłopaki nie wyj***li nie wiadomo jak dużych pieniążków na przygotowanie terenu, użyli wyobraźnię i wykorzystali siłę swoich rąk, co trzeba docenić jeszcze bardziej.

Loaloa

2015-04-01, 09:19
Czekam aż profesjonalnie się rozjebiecie.

Sciereczka_z_mikrofibry

2015-04-01, 09:56
Wyborny, Trasy są robione przez nas z tego co leży w pobliżu czytaj drewno i ziemia. Wszystko jest tak zrobione ,ze idealnie zgrywa się z otoczeniem i nie niszczymy dobrych drzew. No i tylko MY SPRZĄTAMY W TAMTYCH MIEJSCACH , więc jak wejdziesz do takiego lasku gdzie są trasy i zobaczysz wykopany śmietnik , posegregowane śmieci i drewno albo brak śmieci to tylko dla tego ,ze ludzie dbają o porządek na traskach ;)

Swir_93

2015-04-01, 11:33
Pamiętam jak za gówniarza dostałem rower jakiegoś składaka więc co trzeba wytestować zebraliśmy się w kilku i mieliśmy taki z 500 metrów z góry po lesie jako niedoświadczony kaskader tak się okrutnie wyj***łem noga zdarta, nos złamany krew wszędzie a jedyne o co się martwiłem to o mój nowy sprzęt i co powiedzą rodzice w domu :D

brateg

2015-04-01, 11:43
Jaki sprzęt i za ile $?