18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pociąg i tir

krajsik • 2020-01-11, 10:19
Nagranie momentu uderzenia pociągu w tira pod Zbąszyniem


~Velture

2020-01-11, 17:05
muflonpl napisał/a:

A skad ty k***a wies, co sie stalo? Moze cos sie sp***olilo moze mial zawal ch*j wie. Skoncz pie**olic stary... Mam na tirowców wyj***ne tak samo jak na Ciebie.. Po prostu nie wszystko jest czarbo biale




Znam od ponad 10 lat branżę TSL i k***a w ciemno bez żadnej informacji na 99% mogę założyć, że tirowiec to pie**olona ameba i wina jest w100% z jego winy.
Znam ich mentalność i rozmawiałem z setkami kierowców zawodowych. Zrobił to bo jest pie**olonym debilem.
TEN KONKRETNY DEBIL na filmiku nie miał ani zawału ani nic mu się nie wpie**oliło w aucie. Zwyczajnie zj***ł, tak jak w 99% takich przypadków ma miejsce.
Nic go nie tłumaczy a wina jest w 100% jego.

Więc idź się tam pucować.

orpradek

2020-01-11, 17:57
tyle się mówi w tv o wypadkach na przejazdach i jakim trzeba być dałnem żeby wjechać tirem za opuszczone rogatki. niech ku*as płaci za wszystkie szkody z własnej kieszeni.

mrokussw

2020-01-11, 18:02
Ja jebie, ale w was jad wy biedne sk***ysyny, Polska to jedyny kraj który tak szydzi z kierowców, ja pie**ole zazdrościcie im zarobków czy jak?

Rozjebie

2020-01-11, 18:12
mrokussw napisał/a:

Ja jebie, ale w was jad wy biedne sk***ysyny, Polska to jedyny kraj który tak szydzi z kierowców, ja pie**ole zazdrościcie im zarobków czy jak?



Bo tylko polscy kierowcy robią z siebie męczenników "bez których świat się zatrzyma"
ch*ja się zatrzyma i nikt im nie zazdrości, tak samo jak nikt nie zazdrości dz**kom ich zarobków

skywalker75

2020-01-11, 18:32
~Velturek napisał/a:

Znam od ponad 10 lat branżę TSL i k***a w ciemno bez żadnej informacji na 99% mogę założyć, że tirowiec to pie**olona ameba i wina jest w100% z jego winy.
Znam ich mentalność i rozmawiałem z setkami kierowców zawodowych. Zrobił to bo jest pie**olonym debilem.
TEN KONKRETNY DEBIL na filmiku nie miał ani zawału ani nic mu się nie wpie**oliło w aucie. Zwyczajnie zj***ł, tak jak w 99% takich przypadków ma miejsce.
Nic go nie tłumaczy a wina jest w 100% jego.
Więc idź się tam pucować.



Tak już się tym chwaliłeś , ale poziom twoich wypowiedzi na temat kierowców tirów świadczy o czymś innym. No chyba, że cię tam na paletech gdzieś, regularnie r*chali i uraz ci pozostał

dyhayne

2020-01-11, 18:46

Dodatkowe ujęcie.

18654

2020-01-11, 19:01
No debil, no. Zamiast porządnie zapiąć koparkę to pewnie się nie przyłożył i spadła :roll:

~Velture

2020-01-11, 19:34
skywalker75 napisał/a:

Tak już się tym chwaliłeś , ale poziom twoich wypowiedzi na temat kierowców tirów świadczy o czymś innym. No chyba, że cię tam na paletech gdzieś, regularnie r*chali i uraz ci pozostał



Przy paletach to ja liczyłem tylko kto nie zaj***ł palety z magazynu do domu i czy kwity paletowe się zgadzają.
Moja wiedza na temat palet kończy się w sumie tam gdzie ci rozpoznam czy paleta spełnia normy euro czy nie.
Nie robiłem jako magazynier.

Moja opinia o kierowcach jest podyktowana w 100% moimi własnymi przeżyciami z tymi ludźmi jako osoba ich nadzorująca.

To ile oni pie**olą, narzekają i odwracają kota ogonem to jeszcze nigdzie nie spotkałem takich ludzi jak kierowcy.
Ci debile jak na czołówkę na podwójnej ciągłej wyprzedzają i spowodują wypadek to potrafią zwalić winę na kierowcę który jechał przepisowo swoim pasem bo według nich to pie**olony debil i czemu on na pobocze nie uciekł albo do rowu bo przecież mógł w rów się wyj***ć a nie wj***ć w tira co pod górkę na podwójnej leciał.

Więc ty mi k***a nie pie**ol o moim stosunku do tych ludzi bo k***a pojęcia nie masz o czym pie**olisz.

Je...........ik

2020-01-11, 19:35
Velturek napisał/a:

Znam od ponad 10 lat branżę TSL i k***a w ciemno bez żadnej informacji na 99% mogę założyć, że tirowiec to pie**olona ameba i wina jest w100% z jego winy.
Znam ich mentalność i rozmawiałem z setkami kierowców zawodowych. Zrobił to bo jest pie**olonym debilem.
TEN KONKRETNY DEBIL na filmiku nie miał ani zawału ani nic mu się nie wpie**oliło w aucie. Zwyczajnie zj***ł, tak jak w 99% takich przypadków ma miejsce.
Nic go nie tłumaczy a wina jest w 100% jego.
Więc idź się tam pucować.



Wypadek jak wypadek kazdy z nas sie myli i popelnia bledy taka juz ludzka natura jest i ch*j z tym zrobisz tylko kazdy mądry hehehe a ja sie ciesze ze rozj***l pociag bo nie nawidze j***nego pkp.

~Velture

2020-01-11, 19:41
muflonpl napisał/a:

Wypadek jak wypadek kazdy z nas sie myli i popelnia bledy taka juz ludzka natura jest i ch*j z tym zrobisz tylko kazdy mądry hehehe a ja sie ciesze ze rozj***l pociag bo nie nawidze j***nego pkp.



Ty byś się cieszył jakby cię murzyn w nocy zgwałcił więc mało miarodajna opinia.

dyhayne

2020-01-11, 19:47
Velturek napisał/a:

Ty byś się cieszył jakby cię murzyn w nocy zgwałcił więc mało miarodajna opinia.



No i ch*j :mrgreen: fikłem kozła

chudy000

2020-01-11, 19:56
O moje rejony, n. Tomyśl itp

tarcer123

2020-01-11, 20:10
Prosze nie wrzucac wszystkich kierowcow do jednego worka. W kazdej branzy znajda sie czarne owce.

~Velture

2020-01-11, 20:43
tarcer123 napisał/a:

Prosze nie wrzucac wszystkich kierowcow do jednego worka. W kazdej branzy znajda sie czarne owce.



k***a znasz mnie a ja ciebie już kilka lat.
Wiesz co o was uważam jak również widziałeś ile razy podkreślałem, że nie 100% kierowców zawodowych to debile ale tylko ponad 90%.
Jesteś w gronie tych 10% normalnych ale nie wmówisz mi, że większość jest normalna bo tak nie jest. Jesteś rzadkością i takich kierowców jak ty lubiłem ale większość.... sam k***a wiesz, co ja ci będę pie**olić skoro doskonale oboje wiemy.

Abxde

2020-01-11, 21:19
garota napisał/a:

Szkoda że nie zdechł. Jeden z tych szmaciarzy którzy walą w osobówki zamiast w drzewo.



Debilem byleś i debilem zdechniesz.