18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pociąg i tir

krajsik • 2020-01-11, 10:19
Nagranie momentu uderzenia pociągu w tira pod Zbąszyniem


Plastykpl

2020-01-11, 22:06
I rozpakował mu koparkę. Za darmo.

Je...........ik

2020-01-11, 23:42
Velturek napisał/a:

Ty byś się cieszył jakby cię murzyn w nocy zgwałcił więc mało miarodajna opinia.



Ale sie k***a napaliles na ten temat. Ty mnie k***a z murzynami nie mieszaj nadzorco tirowych dyliżansów. Pozdrów siostrę

Tr...........ty

2020-01-12, 02:39
afkp napisał/a:

Każdy taki znawca, a człowiek w takich sytuacjach myśli inaczej.
Skąd mógł wiedzieć, że nie zdąży wyhamować?



Mógł szybciej zapie**alać przed przejazdem kolejowym, ciężkim jak sk***ysyn zestawem. Pewnie kierowca z ukrainy.

tarcer123

2020-01-12, 06:21
TranzystorWyklęty napisał/a:

Pewnie kierowca z ukrainy.




Jest to bardzo prawdopodobne.

~Velture

2020-01-12, 10:04
muflonpl napisał/a:

Ale sie k***a napaliles na ten temat. Ty mnie k***a z murzynami nie mieszaj nadzorco tirowych dyliżansów. Pozdrów siostrę



Pozdrowiłem od ciebie ale zaczęła się smiać jak głupia i pokazała mi jakiś dziwny gest małym paluszkiem.
Tak się śmiała, że nie dopytywałem.

goofastfood

2020-01-12, 11:00
kovallo napisał/a:

Co on chciał zrobić do k***y? Zaj***ł w szlaban jakby ch*j tak se stał porostu. Siano w głowie tirowiec j***ny.



Na moje oko nie wyhamował przed szlabanem. A potem, cóż... "rozj***łem, trzeba sp***alać".

Avio84

2020-01-13, 11:14
Idiota dałby radę się zatrzymać. Już prawie stał w miejscu. Stanął by przed szlabanem ale by się dał radę zatrzymać.

~Sunday

2020-01-13, 15:13

Niewyhamowanko :ciasteczkowy:

jazeck

2020-01-13, 19:40
wszyscywytop*zdy napisał/a:

Co on chciał zrobić do k***y? Zaj***ł w szlaban jakby ch*j tak se stał porostu. Siano w głowie tirowiec j***ny.



Ćwiekojebcu widać na filmie - chciał wyhamować, widział, że nie dał rady, zaczął ratować własne życie i może innych. Ty byś wypie**olił się w kosmos specjalisto od chejtu.

Mazur1337

2020-01-14, 11:47
Anonymous napisał/a:

Co on chciał zrobić do k***y? Zaj***ł w szlaban jakby ch*j tak se stał porostu. Siano w głowie tirowiec j***ny.



Widać, że próbował wyhamować ale taki zestaw nie tak łatwo postawić w miejscu, po czym gdy nie dał rady próbował przejechać. Widocznie nie zauważył szlabanu, przysnął albo patrzył w telefon. Cholera go wie.

LukaResoviak

2020-01-17, 17:57
[quote="wszyscywytop*zdy"]Co on chciał zrobić do k***y? Zaj***ł w szlaban jakby ch*j tak se stał porostu. Siano w głowie tirowiec j***ny.[/quot

z tego co wiadomo to oslepiło go slonce i szlabanu nawet nie widział ty pie**olony ojcojebco