18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pobudka w stylu moto

~Sunday • 2018-10-12, 13:24


Motoancymonek mówi nie ma spania :amused:

InnyName

2018-10-12, 21:19
poligon6 napisał/a:

Na motop*zdy jest kilka sposobów.

Widzisz taka na horyzoncie, rozpędzony niczym tachion, puszczasz mu sygnał w lewo, zazwyczaj sie kładą po rowach.

Jedziesz, motop*zda za tobą, widzisz dziurę w jezdni, zwalniasz tak by motop*zda była za toba, na bank nadzieje się na wyrwę w jezdni, zazwyczaj cierpi tylko motorek, sprawdza się gdy duzy ruch z przeciwka.

Jak motop*zda stoi w korku i o dziwo nie pcha sie lewą, jak masz diesla możesz go przygazować. Ewentualnie benzyna z nieszczelnym ukladem chłodniczym, lub przeciekiem oleju do systemu spalania.

Otwieranie drzwi od strony kierowcy to juz klasyka.



Po pierwsze. W GTA nie ma dziur.
Po drugie, w GTA nie ma kierunkowskazów
Po trzecie, w GTA nie można nikogo zaczadzić
Po czwartę, otwórz mi drzwi przed mordą w realu, a przyrzekam, że Twoje OC z Golfa2 do 100tys euro nie wystarczy na opłacanie kosztów całkowitych, motocykla, stroju no i lekarza psychologa.



Koleś za dużo grasz w gry, jak ty rowerem k***a pewnie nie potrafisz jeździć, a wypowiadasz się o zabijaniu motocyklistów.


poligon6 napisał/a:



No niestety motop*zdeczki wyskakuja w kaskach i rękawicach, do tego kurtka typu "armor",widać szczeki macie z porcelany, a łapki ze szkła, i boicie sie o swoje kruche ciała.




Motocyklista schodzi z motocykla i idzie naj***ć kolesiowi, ale on się zamyka szczelnie w aucie bo motocyklista boi sie o kruche ciało.

LOGIKO, k***A PRZYBĄDŹ, bo ten debil rozpie**ala Cię na łopatki.

poligon6

2018-10-12, 21:27
InnyName napisał/a:

Widzę, że piszesz to tylko z własnej wyobraźni, otwórz mi proszę przed mordą drzwi w samochodzie, tylko Cię o to proszę. Sprawisz mi nowy motocykl, ciuchy i może uda się naciągnąć koszty z OC twojego zj***nego golfa 2 na tyle aby ubezpieczalnia nie pokrywała dalej kosztów.
Jedyne co to mocny na klawiaturze jesteś. Tylko i wyłącznie to.
Kozak w necie.



Nie misiu jesteś takim samym uzytkownikiem drogi i na jezdni jednopasmowej lewa strona nie pogonisz, zwłaszcza w korku. Nie masz "erki", koguta i musisz sie dostosować. A drzwi moge otworzyć w każdej uzasadnionej sytuacji, np udzielić komuś pomocy na drodze, dziecko dostało padaczki itp. Zapoznaj sie z zasadami ruchu drogowego, kiedy mozesz wyprzedzać i potem pisz swoje głodne kawałki.

Oczywiście drzwi nie otworze zaraz przed toba, ale jak zobaczę że zapie**alssz w korku to masz to jak w banku, przepuszczam tych jadacych na "żółwika" bo wiem jak to jest gotować się w kasku na słońcu.

InnyName

2018-10-12, 21:29
poligon6 napisał/a:



Nie misiu jesteś takim samym uzytkownikiem drogi i na jezdni jednopasmowej lewa strona nie pogonisz, zwłaszcza w korku. Nie masz "erki", koguta i musisz sie dostosować. A drzwi moge otworzyć w każdej uzasadnionej sytuacji, np udzielić komuś pomocy na drodze, dziecko dostało padaczki itp. Zapoznaj sie z zasadami ruchu drogowego, kiedy mozesz wyprzedzać i potem pisz swoje głodne kawałki.



Drzwi mozesz palancie otworzyć TYLKO I k***a wyłacznie debilu jak upewnisz się ŻE k***A MOŻESZ.
Poczytaj prawo idioto. Wracaj do San Andreas, tam jesteś panem

Gówno wiesz, jesteś ciotą i gówno byś zrobił każdemu, menel na bank cie na ulicy popycha i wyładowujesz się w internecie.

poligon6

2018-10-12, 21:33
InnyName napisał/a:

Drzwi mozesz palancie otworzyć TYLKO I k***a wyłacznie debilu jak upewnisz się ŻE k***A MOŻESZ.
Poczytaj prawo idioto.



Jak zapie**alasz w korku 60-80 na godzine, ch*ja udowodnisz,, jak jedziesz grzecznie to cię przepuszczę. Tak samo jestem przeciwny karaniu za zdejmowanie kasku na światłach, gdy musisz czekac kilka minut.

InnyName napisał/a:

Gówno wiesz, jesteś ciotą i gówno byś zrobił każdemu, menel na bank cie na ulicy popycha i wyładowujesz się w internecie.



No juz nie napinaj sie motop*zdeczko, sami jestescie sobie winni jak pedalarze. To że masz dwa koła zobowiazuje cie do takich samych zasad ruchu drogowego, a jak wchodzę na wasze fora jak j***liscie przez wiochy 160 na godzine to drzwi sie same otwieraja i nie pie**ol że tak nie robiłeś!

InnyName

2018-10-13, 07:37
poligon6 napisał/a:



Jak zapie**alasz w korku 60-80 na godzine, ch*ja udowodnisz,, jak jedziesz grzecznie to cię przepuszczę. Tak samo jestem przeciwny karaniu za zdejmowanie kasku na światłach, gdy musisz czekac kilka minut.



No juz nie napinaj sie motop*zdeczko, sami jestescie sobie winni jak pedalarze. To że masz dwa koła zobowiazuje cie do takich samych zasad ruchu drogowego, a jak wchodzę na wasze fora jak j***liscie przez wiochy 160 na godzine to drzwi sie same otwieraja i nie pie**ol że tak nie robiłeś!



Szkoda, że mi komentarze usuwają.
Powtórzę to zatem.

Możesz sobie pie**olić na sadisticu, możesz pie**olić na kwejku, możesz pie**olić na wykopie. Na FB już mniej możesz pie**olić, a w realu dalej musisz siedzieć cicho i trzymać się prawej krawędzi jezdni bo po prostu jesteś ciotą mocna tylko na klawiaturze. A ja? A ja sobie zaraz pojadę do garażu i pojadę wk***iać takich jak ty.
Specjalne wjadę w środek Gdańska i będę napie**alał kilometry środkiem jezdni w korkach :)


Jeszcze raz czytam co napisałeś :D
Tego który jedzie powoli to przepuszczę, ale tego który stoi za mną to zrobię mu na złość :D
Przyszła już ta logika? Bo w ch*j mocno jest tu potrzebna.


14 lat na motocyklu, a nigdy takiego kozaka nie spotkałem w realu, gdzie oni są?

ol...........re

2018-10-13, 13:54
up
Przyjedż do Sosnowca.

InnyName

2018-10-13, 17:05
oligoxystre napisał/a:

up
Przyjedż do Sosnowca.


Zwiedziałem cała Europę, w Sosnowcu, Radomiu i na Podlasiu mnie nikt nie zabił, pie**olicie po prostu w internecie bo tyle tylko potraficie.

ol...........re

2018-10-13, 23:30
Kłamiesz,z Sosnowca żodyn kiblarz nie wraca żywy.