18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pobili policjantów

naiwny01 • 2013-05-06, 22:47
Pobili policjantów.

Patrol policji w warszawskiej dzielnicy Wawer został pobity podczas interwencji. Jeden z przestępców zrobił sobie nawet przejażdżkę radiowozem. Dopiero dzięki ściągniętym na miejsce posiłkom udało się obezwładnić napastników. Jednak zwolniono ich bardzo szybko. Policja tłumaczy: postawiliśmy im przecież zarzuty!
11 kwietnia około południa dwóch policjantów zatrzymało dwóch mieszkańców Wawra. Po chwili między funkcjonariuszami a zatrzymanymi doszło do bójki. - Obaj policjanci zostali powaleni na ziemię. Wyższy z funkcjonariuszy zdołał się wyrwać napastnikowi, ale jego kolega leżał na ziemi. Był bity i kopany. Napastnik zadawał policjantowi ciosy w twarz a kiedy mu się znudziło, wstał, wsiadł do stojącego obok radiowozu i odjechał, zrobił sobie krótką przejażdżkę policyjnym autem a gdy wrócił znów zaczął bić policjanta. Po chwili przestał i razem z kolegą poszli do pobliskiej meliny, gdzie często piją alkohol. Po przybyciu na miejsce posiłków mężczyźni zostali zatrzymani.W cywilizowanym kraju bandyci, którzy napadają na policję, są skazywani na długoletnie więzienie, mają nawet pokazowe procesy, ale w naszym kraju mamy widać inne obyczaje. Napastnicy zostali zwolnieni przez prokuraturę!


http://www.zw.com.pl/artykul/2,662976-Pobili-policjantow--Szybko-ich-zwolniono.html

Ba...........co

2013-05-06, 22:57
Jak przyjmują samych nieudaczników do służby to nie ma się czemu dziwić, że sobie nie poradzili... Ale na pewno wzorowo wypiszą mandat za picie browara i złapią przestępce palącego jointa o przebiegającym na czerwonym świetle kryminaliście-recydywiście nie wspomnę, bo gdy go dopadną to tak mu wpie**olą, że aż mu kredki z plecaka wypadną.
A bandyci chodzą i się śmieją.

naiwny01

2013-05-06, 23:08
Basco napisał/a:

Jak przyjmują samych nieudaczników do służby to nie ma się czemu dziwić


blisko ale poprawna wersja to: Jak przyjmują nieudaczników do służby to nie ma się czemu dziwić.
Nie było mnie na miejscu nie wiem jak było na prawdę. Zastanawia mnie co robił "wyższy z funkcjonariuszy" gdy się wyrwał.

krzysiek0909

2013-05-06, 23:14
Ja bym wywalił obu policjantów z roboty. Jeżeli nie mogą sobie dać rady z dwoma bandytami to co by zrobili kiedy bandytów byłoby dziesięciu. Uczciwych ludzi pijących na rogu piwo umieją bez problemu zatrzymać, a jak trafi się prawdziwy bandyta to na jednego muszą ściągać oddział antyterrorystów.

ProVVe

2013-05-06, 23:24
naiwny01 napisał/a:


blisko ale poprawna wersja to: Jak przyjmują nieudaczników do służby to nie ma się czemu dziwić.
Nie było mnie na miejscu nie wiem jak było na prawdę. Zastanawia mnie co robił "wyższy z funkcjonariuszy" gdy się wyrwał.




Pewnie to co miał na treningach... sp***alał...

VonHaiPaue

2013-05-06, 23:25
Za bardzo się w tańcu pie**olą, w USA by już miał kulkę między oczami.

!Timon

2013-05-07, 00:04
Ok, czyli ten "wyższy" wyrwał się i sp***olił?! No k***a - to jakaś rzeczywistość wirtualna. Nie musiał ich od razu zabić, mógł tylko postrzelić. No po ch*j mu ta broń? Eh... To wszystko coraz bardziej poj***ne. :/

Re-c

2013-05-07, 00:24
Czasem chciałoby się powiedzieć: jacy policjanci taki kraj = D

raskolnikov74

2013-05-07, 01:00
Jasne, przeważnie to idziesz ulicą, podbija dwóch meneli, wyciągają legitymacje, mówią ci na ty, a jak zapytasz czemu na ty to wpie**ol, na monitorignu jest, że k***y cię zaj***ły za nic, przedstwawiasz film przed sądem, sąd wyrokuje: policjanci niewinni przekroczenia uprawnień, tyś winny naruszenia nietykalności funkcjonariusza, bo jak butem wpycgał ci ryj do kałuży to złapałeś się za jego nogawkę.

Wypie**alaj gościu z takim fejkiem.

yoyek@vp.pl

2013-05-07, 09:42
nie pokazali bo ich mordy byly jak piers z kurczaka rozj***na tluczkiem ...

straatveger

2013-05-07, 10:09
amerykanski policjant wyciaga bron i strzela a polski mca dwa wyjscia wyciagnac dlugopis i napisac mandat albo wyciagnac ch*ja dla kogos z rozporka ;D

Un_Nem

2013-05-07, 10:38
no ok pobili ale jest mozliwosc ze oni go zlapali szarpali czy cos.
nie wiadomo kto zawinil.
mojego kolegi tez niedawno wyszarpali zza drzwi i policjant kozaczyl ale jak nas 5 wyskoczylo z jego domu to h*j stal blady i wymowki robil ze to nie on.

miczel1

2013-05-07, 14:20