18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Pobili policjantów

naiwny01 • 2013-05-06, 22:47
Pobili policjantów.

Patrol policji w warszawskiej dzielnicy Wawer został pobity podczas interwencji. Jeden z przestępców zrobił sobie nawet przejażdżkę radiowozem. Dopiero dzięki ściągniętym na miejsce posiłkom udało się obezwładnić napastników. Jednak zwolniono ich bardzo szybko. Policja tłumaczy: postawiliśmy im przecież zarzuty!
11 kwietnia około południa dwóch policjantów zatrzymało dwóch mieszkańców Wawra. Po chwili między funkcjonariuszami a zatrzymanymi doszło do bójki. - Obaj policjanci zostali powaleni na ziemię. Wyższy z funkcjonariuszy zdołał się wyrwać napastnikowi, ale jego kolega leżał na ziemi. Był bity i kopany. Napastnik zadawał policjantowi ciosy w twarz a kiedy mu się znudziło, wstał, wsiadł do stojącego obok radiowozu i odjechał, zrobił sobie krótką przejażdżkę policyjnym autem a gdy wrócił znów zaczął bić policjanta. Po chwili przestał i razem z kolegą poszli do pobliskiej meliny, gdzie często piją alkohol. Po przybyciu na miejsce posiłków mężczyźni zostali zatrzymani.W cywilizowanym kraju bandyci, którzy napadają na policję, są skazywani na długoletnie więzienie, mają nawet pokazowe procesy, ale w naszym kraju mamy widać inne obyczaje. Napastnicy zostali zwolnieni przez prokuraturę!


http://www.zw.com.pl/artykul/2,662976-Pobili-policjantow--Szybko-ich-zwolniono.html

VonHaiPaue

2013-05-07, 18:09
naiwny01 napisał/a:

@up
Tylko kto?



Przeczytaj tekst komu radiowóz zawineli i kogo pobili.

kulwon przez f

2013-05-07, 18:21
w cywilizowanym kraju pie**olone psy dadza rade obezwladnic dwoch naj***nych meneli.

black88

2013-05-07, 18:35
naiwny...

Coś mi sie wydaje ze ty z policji, albo na sluzbie wrzucasz takie gowna albo masz 40 lat i jesteś już na emeryturze.

Gdyby nie giwera to wiekszosc policjantow dostawalaby wpie**ol na interwencji

stesco

2013-05-07, 18:43
k***a szkoda , że nie straż miejską

Weedguy

2013-05-07, 20:19
Pewnie byli sk***ysynami,ktos sie wk***il i wpie**olil ;)

MIhau_

2013-05-07, 20:22
Znajac realia sluzbowe zakladam, ze:
1.Na patrol wyslali swierzakow, jak to sie w prawie kazdej komendzie u nas robi.
2.To byla ich pierwsza taka sytuacja, nie ogarneli i dostali wpie**ol. Maja szczescie, ze gosciu nie zabral im broni.
3.To nie jest takie proste jak na filmie wyciagnac bron z kabury podczas szarpaniny, a przeciez z wyciagnieta nie podchodza do kazdego.
4.Teraz beda mieli przej***ne, pewnie przesluchania z wojewodzkim i wewnetrzna. Nie powinno byc takiej sytuacji i musza poniesc tez tego kare.

dziczek91

2013-05-08, 00:30
Wczoraj w nocy po wypiciu kilku piw podjechał do mnie i 3 kolegów patrol straży miejskiej. Godzina była późna bo około 3.30, ale nie jesteśmy głupi i zachowywaliśmy się cicho. Żadko pijam gdzieś w blokowiskach ale tym razem niestety wyszło jak wyszło i miejsce było takie a nie inne. Strażnicy zostali wezwani, ponieważ "zakłucaliśmy porzadek publiczny". Ciężko powiedzieć jak, ponieważ byliśmy bardzo cicho. Chcieli "wlepić" nam mandaty po 600zł za zakłucanie porzadku publicznego, odmówiliśmy przyjęcia oczywiście, więc zeszli do 200zł - również odmówiliśmy - nic złego nie zrobiliśmy, piwa już nie było a my po prostu siedzieliśmy na tym osiedlu. Mieliśmy od 1,2 promila do 1,5, więc wynik nie był tragiczny. Będę miał sprawę w sądzie grodzkim, za to, że nie przyjąłem mandatu i muszę bujać się po komisariatach na wyjaśnienia - ISTNE Sk***YSYŃSTWO. Wróciłem do domu dopiero około 7 rano, koledzy zostali przetrzymani do 11.30 w dzień, bo podobno byli bardziej pijany, choć piliśmy dokładnie tyle samo. Jaka jest k***a sprawiedliwość? 600zł? śmiech na sali... a takich zwyroli wypuścili do domu bez żadnego gadania.

naiwny01

2013-05-08, 00:34
black88 napisał/a:

naiwny...

Coś mi sie wydaje ze ty z policji, albo na sluzbie wrzucasz takie gowna albo masz 40 lat i jesteś już na emeryturze.

Gdyby nie giwera to wiekszosc policjantow dostawalaby wpie**ol na interwencji


A masz piwo! Wiek jaki podałem jest prawdziwy. Wstawiłem po służbie!
Miedzy innymi po to jest giwera, żeby nie dostać wpie**ol! Jest jeszcze parę rzeczy które w tym pomagają! Wydaje mi się, że nawet po to policja ma te rzeczy. Policja to nie zupa pomidorowa, nie każdy musi ja lubić!

black88

2013-05-08, 13:03
naiwny01 napisał/a:


A masz piwo! Wiek jaki podałem jest prawdziwy. Wstawiłem po służbie!
Miedzy innymi po to jest giwera, żeby nie dostać wpie**ol! Jest jeszcze parę rzeczy które w tym pomagają! Wydaje mi się, że nawet po to policja ma te rzeczy. Policja to nie zupa pomidorowa, nie każdy musi ja lubić!



Mało kto lubi. Są potrzebni, ale z waszym intelektem to juz nie zawsze jest tak dobrze. Ludzie/policjanci w Twoim wieku często od razu chcą zostać generałami... Walą mandaty za byle gowno itp. Na Słowacji, chociażby w Bardejovie, siadasz sobie na ryneczku pijesz piwko i żadna k***a sie nie przyczepi...

naiwny01

2013-05-10, 08:21
Granice otwarte jak w Bardejowiovie tak fajnie to na co czekasz? To nie policja ustala prawo. Ma jedynie pilnować jego przestrzegania.