18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pobicie na środku drogi w Częstochowie

KaczyV • 2016-03-10, 13:37
Po niedawnym filmiku z częstochowskiego klubu, tym razem ujęcie na jedną z centralnych ulic w Częstochowie, jak pisze jedna z gazet:

Cytat:

7 lutego ok. godz. 1 w nocy 24-letni mężczyzna wracał z kolegami ze spotkania towarzyskiego. Na placu Biegańskiego mijał kilkunastoosobową grupę, która śpiewała piosenkę o częstochowskim klubie piłkarskim. 24-latek użył dwóch niepochlebnych słów, co wywołało agresję wśród kibiców. Trzy osoby rzuciły się na niego. Szczególnie brutalny był 21-letnie mężczyzna, który skopał pokrzywdzonego, gdy ten leżał na ziemi. 24-latek doznał złamania nosa, łokcia, stłuczenia głowy. Stracił przytomność i obudził się w szpitalu.



To jedno z tych wydarzeń w ramach akcji miasta - "Aleje, tu się dzieje" :mrgreen:


Endytrła

2016-03-10, 13:41
"24-latek użył dwóch niepochlebnych słów" gdyby kózka nie skakała, to by nóżki nie złamała :amused:

Misiek_KRK

2016-03-10, 13:45
trzeba być naj***nym, żeby cwaniakować do bandy agresywnych kiboli szukających powodu do spuszczenia komuś wpie**olu

sSQNn

2016-03-10, 14:40
Jak dla mnie czysty darwin - jeśli ktoś jest na tyle nieogarnięty, że prowokuje całą bandę ludzi lubiących dawać wpie**ol, to taka jednostka nie jest przystosowana do życia i je traci.
Tak samo jakby wbiegł na tory "bo nie patrzał".

sars80

2016-03-10, 15:02
a ja postrzelał bym do takich k*** z ak47

MaczoJuh

2016-03-10, 16:06
@sSQNn
Czyli goscie moga isc i drzec sie co chca a ty nie masz prawa zaeagowac?
Przykladowo wyzywali by cala twoja rodzine, bedziesz idiota jesli zwrocisz im uwage? ;) Fajnie gdyby chlopak ktory dostal oklep zebral ekipe iz robil maly rewaznyk. Za dawanie wpie**olu bez podstawy piwka nie bd.

sSQNn

2016-03-10, 16:51
@up
ale mi nie o to chodzi, ale tylko o instynkt samozachowawczy.
Czy jeżeli dajmy na to byłbyś kobitką w Niemczech to czy wracając w nocy z imprezy w kłusej spódniczce i cyckami na wierzchu to czy widząc stado muslimów na końcu ulicy idziesz dalej czy zmieniasz trasę?
Przecież masz pełne prawo iść tą ulicą, o tej porze i tak ubrany...

Już abstrah*ję od tego, że (jeśli wierzyć mediom) to oni śpiewali o klubie, a on im wrzucił na klub - rozumiem bronić honoru w sytuacji gdy wrzuca rodzinie, kobiecie itp. ale w takiej sytuacji czego bronił?
No chyba, że był z przeciwnej drużyny :mrgreen:

weltmajster

2016-03-10, 16:58
Tylko pedały kopią leżącego.

Ma...........gw

2016-03-10, 16:58
Żali mi tego gościa, nawet się biedak nie stawiał :cry:

Kibolstwo jest mocne tylko w grupie i jak leżysz na ziemi, co to za wpie**ol oni mu spuścili, klepali i szarpali go jak dziewczynki...najbardziej się poobijał jak upadł na glebę :-|

PS: mnie też by naj***li pewnie

carl92

2016-03-10, 17:47
Haha cała Częstochowa nie ma dnia by ktoś nie dostał wpie**al.
Ale to chyba jedyne miasto w Polsce gdzie, fanatycy Żużlu, Siatki i Piłki napie**alają się na wzajem :D

Docent

2016-03-10, 18:02
Najlepszy złotówa... Biją kolesia przed jego maską, to pewnie nawet nie sięgnął po telefon, żeby zadzwonić po policję, karetkę, czy coś, tylko dostał czerwone, to jazda, bo będzie 3zł w dupę.

~Angel

2016-03-10, 18:21
Naj***ny, głupi ale butelki dzielnie bronił przez 20 s jak go okładali.

Dżizas_kurde

2016-03-10, 20:11
Z jednej strony "po co huczał ?"
Z drugiej strony "nikt nie zareagował"
same p*zdy w tej częstochowie.

Nikodem_Szulcc

2016-03-11, 05:47
Ej ale zwróćcie uwage na reakcje kierowców... Oni nie wiedzieli o co kaman. widzieli ze trzech typów napie**ala jednego i złotówa np ominał wszystko jakby nigdy nic, a reszta sie przygląda... k***a co za znieczulica. a Jestem pewny że złotówa mial przy sobie gazy, paralizatory, telekopa i inne.


Uprzedzając Wasz bóludupizm, odrazu odpowiem, że odpowiedni gaz i naładowany paralizator wystarczy, żeby położyć na ziemie nawet 3 typków, jak jestescie w miare ogarnietymi facetami...

beeveer

2016-03-11, 10:52
tępe kibolskie k***y jak zwykle mocne w grupie.