18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pobicie na środku drogi w Częstochowie

KaczyV • 2016-03-10, 13:37
Po niedawnym filmiku z częstochowskiego klubu, tym razem ujęcie na jedną z centralnych ulic w Częstochowie, jak pisze jedna z gazet:

Cytat:

7 lutego ok. godz. 1 w nocy 24-letni mężczyzna wracał z kolegami ze spotkania towarzyskiego. Na placu Biegańskiego mijał kilkunastoosobową grupę, która śpiewała piosenkę o częstochowskim klubie piłkarskim. 24-latek użył dwóch niepochlebnych słów, co wywołało agresję wśród kibiców. Trzy osoby rzuciły się na niego. Szczególnie brutalny był 21-letnie mężczyzna, który skopał pokrzywdzonego, gdy ten leżał na ziemi. 24-latek doznał złamania nosa, łokcia, stłuczenia głowy. Stracił przytomność i obudził się w szpitalu.



To jedno z tych wydarzeń w ramach akcji miasta - "Aleje, tu się dzieje" :mrgreen:


Wiewór

2016-03-12, 11:27
Częstochowa to jest przej***ny Prypeć. Byłem taki kilka razy i czułem się jakbym jechał przez mogadiszu

PanKukuruźnik82

2016-03-12, 17:01
Nikodem_Szulcc napisał/a:

Ej ale zwróćcie uwage na reakcje kierowców... Oni nie wiedzieli o co kaman. widzieli ze trzech typów napie**ala jednego i złotówa np ominał wszystko jakby nigdy nic, a reszta sie przygląda... k***a co za znieczulica. a Jestem pewny że złotówa mial przy sobie gazy, paralizatory, telekopa i inne.


Uprzedzając Wasz bóludupizm, odrazu odpowiem, że odpowiedni gaz i naładowany paralizator wystarczy, żeby położyć na ziemie nawet 3 typków, jak jestescie w miare ogarnietymi facetami...



ty tak poważnie?
złotówa pewnie ma rodzinę na utrzymaniu, a gaz i paralizator to nie wszystko. Najwazniejsze do napie**alania jest w głowie... 95% nigdy w dorosłym życiu sie nie biła a ty mi tu wyskakujesz ze zwykły kolo by 3 agresywnych pianych kiboli połozył... zejdz na ziemię, albo zjedz snikersa.
ps. nie chciałem cie obrazić tylko irytują mnie tego typu teksty ,,że odpowiedni gaz i naładowany paralizator wystarczy, żeby położyć na ziemie nawet 3 typków''

Vivrael

2016-03-12, 17:04
Bezużyteczna dzicz która warta jest tyle co najeźdzcy z Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej.

kenzol

2016-03-12, 17:08
sars80 napisał/a:

a ja postrzelał bym do takich k*** z ak47


Pod warunkiem że oni też mieliby Ak47. Inaczej byłaby z ciebie taka sama k***a.

KoniecZartow

2016-03-12, 17:31
Te dwa słowa brzmiały ''j***ć Raków''. Powiedział to w miejscu gdzie za takie coś nic innego nie mogło go spotkać :krejzi:

Hvsarz

2016-03-12, 17:54
Endytrła napisał/a:

"24-latek użył dwóch niepochlebnych słów" gdyby kózka nie skakała, to by nóżki nie złamała :amused:


I dlatego coraz mnie ludzi reaguje, bo jak już ktoś zrobi, to ktoś komentuje w taki zj***ny sposób. Obyś zarwał w życiu nie raz wpie**ol i nikt Ci nie pomógł :)

tomilol

2016-03-12, 18:07
Mnie bardziej ciekawi reakcja kolegów kolesia :D wszyscy grzecznie sp***olili jak ich kumplowi po głowie skakali... no gratuluje przyjaciół :D

Dżizas_kurde

2016-03-12, 18:07
Może mu się poj***ło i zapomniał że nie jest w internecie ?

longinus

2016-03-12, 18:19
dlatego warto nosić ze sobą jakiś niebezpieczny przedmiot

WydziałPolicji

2016-03-12, 18:31
Stary jak krzykniesz "Raków ssie" to masz 50 zł :D

Davidzior

2016-03-12, 18:50
Ten łysy, co kopał go po głowie powinien odpowiadać jak za usiłowanie zabójstwa.

Dobrutro

2016-03-12, 19:32
@sSQNn

Co ty pieprzysz za głupoty? Ludzie to nie zwierzęta, jest prawo, są zasady. Jak portfel komuś wystaje z kieszeni i ktoś mu go ukradnie to nie zwala się na okradzionego tylko na złodzieja. Jak kobieta ma dupę na wierzchu spod krótkiej mini i nie jest zainteresowana, to nie ona jest winna tylko ten co wyciąga łapy. Jak ktoś ci coś odpyskuje to nie wyskakujesz do niego z łapami. Tym się różnimy od dzikusów i zwierząt. A tutaj widać ewidentne bydlęce stado, zamykać tylko do klatek. Najlepiej to uśpić, by swoich bydlęcych genów nie przekazywał dalej.

niedzielny_stefan

2016-03-12, 19:47
Można dostać plombę za taką głupotę i mieć nauczkę. Taki brutalny akt agresji jest okropny, krnąbrny, zaprząsły.
Sam kiedyś byłem świadkiem żucia gumy balonowej przez młodego Czecha z Ostravy.Dostał w łeb od proboszcza za rozłożenie gazety do górny nogami. mefedron+wino

MarcinWrc

2016-03-12, 19:47
Ale co by nie mówić, to trzeba być idiotą lub nie mieć instynktu samozachowawczego, żeby w takiej sytuacji powiedzieć coś co może kogoś z takiej grupki wk***ić. Przecież to oczywiste, że w tym momencie ktoś wyskoczy z tłumu, a ktoś inny pójdzie za nim.

Gromrak

2016-03-12, 20:06
Nie bronił się, bo próbował uratować piwa które miał w rękach. Bohater !