18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Po koncercie każdy...

Jesse.Pinkman • 2021-10-05, 10:28
...prawdziwy czarny raper r*cha swoją dz**kę na parkingu - a przynajmniej tak twierdzi opis.

kwaite09

2021-10-05, 10:31
Myślałem, że mam odznaczoną zoofilie. :-/

Jesse.Pinkman

2021-10-05, 10:33
kwaite09 napisał/a:

Myślałem, że mam odznaczoną zoofilie.


Serio miałem ciężkie wątpliwości jak prawidłowo oznaczyć i otagować ten materiał 8-)

jagermalibu

2021-10-05, 10:37
prawda taka, ze większość z nas, facetów z takim popędem jaki maja, będąc dupą tez by dawali czarnym, czy innym typom po imprezach, jakby tylko byli atrakcyjni, ja tam się tym łaskom nie dziwię, na zdrowie!

trzeba korzystać póki ciało jędrne, później i tak oklapnie czy będziesz się r*chac z jednym przez cale życie, czy z jednym co noc, taka prawda :P

Jesse.Pinkman

2021-10-05, 10:40
jagermalibu napisał/a:

prawda taka, ze większość z nas, facetów z takim popędem jaki maja, będąc dupą tez by dawali czarnym, czy innym typom po imprezach, jakby tylko byli atrakcyjni, ja tam się tym łaskom nie dziwię, na zdrowie!
trzeba korzystać póki ciało jędrne, później i tak oklapnie czy będziesz się r*chac z jednym przez cale życie, czy z jednym co noc, taka prawda


Ja tam wolę w mieszkaniu jak zwykły, cywilizowany obywatel z chociaż odrobiną przyzwoitości a nie jak k***a zwierzęta. Zmień płeć i puszczaj się z czarnymi jeśli to cię uszczęśliwi ale nie wmawiaj innym, że to normalne 8-)

janlew

2021-10-05, 10:43
Już chyba jakby się z owczarkiem r*chała, to mniej by było obrzydliwe. Wszak owczarek europejskie zwierzę.

jagermalibu

2021-10-05, 10:50
Jesse.Pinkman napisał/a:

Ja tam wolę w mieszkaniu jak zwykły, cywilizowany obywatel z chociaż odrobiną przyzwoitości a nie jak k***a zwierzęta. Zmień płeć i puszczaj się z czarnymi jeśli to cię uszczęśliwi ale nie wmawiaj innym, że to normalne



a Ty nie wmawiaj ze, to co Ty wolisz jest normalne i cywilizowane, to ze masz wąski łeb, to tylko twój problem

Jesse.Pinkman

2021-10-05, 13:09
jagermalibu napisał/a:

to ze masz wąski łeb


Wolę mieć wąski łeb niż rozj***ne przez murzynów dupsko 8-)

ifheowna

2021-10-05, 15:23
Tata pewnie dumny z córki.

McQurwa

2021-10-05, 15:33
ifheowna napisał/a:

Tata pewnie dumny z córki.



Chyba tak, bo ją nie posuwa od tylu

woszczuthcrew

2021-10-05, 17:35
Jaki k***a raper, w takich spodenkach w kratę chodziło się w latach 90. Wygląda jak al bunkry wersja Black.

billykidpl

2021-10-05, 17:38
jagermalibu napisał/a:

prawda taka, ze większość z nas, facetów z takim popędem jaki maja, będąc dupą tez by dawali czarnym, czy innym typom po imprezach, jakby tylko byli atrakcyjni, ja tam się tym łaskom nie dziwię, na zdrowie!
trzeba korzystać póki ciało jędrne, później i tak oklapnie czy będziesz się r*chac z jednym przez cale życie, czy z jednym co noc, taka prawda



Co ty gadasz głupoty.

notak

2021-10-05, 18:11
kurew nie brakuje nie tylko u raperów,
każdy wykonawca, nawet disco polo, a może nawet szczegolnie,
ma na pęczki takich po koncercie

pyjter

2021-10-05, 18:23
A ja powiem szczerze: też bym ją chętnie wyr*chał.

htp

2021-10-05, 18:41
Na starość będzie śpiewać, że najbardziej jej żal donośnych orgazmów na masce pojazdu :)

Od 2:04