18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Po koncercie każdy...

Jesse.Pinkman • 2021-10-05, 10:28
...prawdziwy czarny raper r*cha swoją dz**kę na parkingu - a przynajmniej tak twierdzi opis.

Córka_Spawacza

2021-10-05, 22:06
Jesse.Pinkman napisał/a:

Ja tam wolę w mieszkaniu jak zwykły, cywilizowany obywatel z chociaż odrobiną przyzwoitości a nie jak k***a zwierzęta. Zmień płeć i puszczaj się z czarnymi jeśli to cię uszczęśliwi ale nie wmawiaj innym, że to normalne



Jessie masz rację. Też preferuję jako kobieta w domu jak cywilizowany człowiek. U naczelnych jak widać nie

Karboksylator

2021-10-06, 07:13
jagermalibu napisał/a:

prawda taka, ze większość z nas, facetów z takim popędem jaki maja, będąc dupą tez by dawali czarnym, czy innym typom po imprezach, jakby tylko byli atrakcyjni, ja tam się tym łaskom nie dziwię, na zdrowie!
trzeba korzystać póki ciało jędrne, później i tak oklapnie czy będziesz się r*chac z jednym przez cale życie, czy z jednym co noc, taka prawda





Jesse.Pinkman napisał/a:

Ja tam wolę w mieszkaniu jak zwykły, cywilizowany obywatel z chociaż odrobiną przyzwoitości a nie jak k***a zwierzęta. Zmień płeć i puszczaj się z czarnymi jeśli to cię uszczęśliwi ale nie wmawiaj innym, że to normalne



co się gościa czepiasz, żona mu się puściła z bambusem, teraz wychowuje czekoladowego brajanka to i jakoś musi sobie to usprawiedliwić

jagermalibu

2021-10-06, 09:33
Karboksylator napisał/a:

co się gościa czepiasz, żona mu się puściła z bambusem, teraz wychowuje czekoladowego brajanka to i jakoś musi sobie to usprawiedliwić



wole dziecko po czarnym, niż być dzieckiem i kochankiem tego samego księdza, no cóż musisz sobie jakoś ten rasizm tłumaczyć xD