18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pływający z rybami

~Sunday • 2021-04-18, 19:21


I żółwiem, żółw też tam jest :-D


baronturbina

2021-04-18, 19:40
Dobrze że mu ryja nie odgryzła, bo by im tylko niepotrzebnie zabrudził wodę.

JaTylkonaChwile

2021-04-18, 20:53
oto klasyczny przklad sp***olenia covidowego - maseczka i wszystko jasne IQ mniejsze niz forrest gump

Wiewór

2021-04-18, 21:16
JaTylkonaChwile napisał/a:

oto klasyczny przklad sp***olenia covidowego - maseczka i wszystko jasne IQ mniejsze niz forrest gump




PERKUN

2021-04-18, 22:02
Piękne KO.

djpyza

2021-04-18, 22:18
@Wiewór

po tym obrazku mam mniemanie :D że tobie ch*ja w dupę kazali włożyć i nie miał byś nic przeciwko temu :D

willoo

2021-04-18, 22:19
hahaha pukają w szybkę żeby go obudzić

carter777

2021-04-18, 22:22
to przez tą źle założoną maseczkę .... pewnie jakiś pedał........

kulawiec

2021-04-19, 00:12
Ah ta poprawność, teraz nawet u artystów się przejawia. Hui z tym, że nie potrafię rysować, i tak coś nasmaruję, żeby pokazać jaki jestem zajebisty.
A różne ameby które nie są w stanie same niczego stworzyć, jeszcze to z dumą wstawią.

xXPeinXx

2021-04-19, 00:33
djpyza napisał/a:

@Wiewór
po tym obrazku mam mniemanie że tobie ch*ja w dupę kazali włożyć i nie miał byś nic przeciwko temu



On już wybrał...oczywistym jest iż osobnicy tego pokroju wręcz go pragną, bardziej martwi, że ludzie pragmatyczni których jest niewielu są w tak absurdalny, oczywisty i okrutny sposób uciszani.

orzechcccc

2021-04-19, 09:09
xXPeinXx napisał/a:

On już wybrał...oczywistym jest iż osobnicy tego pokroju wręcz go pragną, bardziej martwi, że ludzie pragmatyczni których jest niewielu są w tak absurdalny, oczywisty i okrutny sposób uciszani.



Uciszani? Chciałbyś... Są po prostu olewani lub wyśmiewani, co w tym dziwnego że jak ktoś jest głupi to się go nie słucha lub beke z niego ciśnie? XD

Wiewór

2021-04-19, 09:53
djpyza napisał/a:

@Wiewór
po tym obrazku mam mniemanie że tobie ch*ja w dupę kazali włożyć i nie miał byś nic przeciwko temu



Wiele razy już pisałem. Pandemia jest. Maseczki nie chronią ale zmniejszają ryzyko transmisji wirusa. Pandemia nie uzasadnia niszczenia gospodarki.
Miłego dnia i ciepłej kawusi.

An4lTerror

2021-04-19, 11:41
@Wiewór

Zj***ny jesteś chłopie, niestety jak większość społeczeństwa. Teraz wrzucasz takie memy, a za kilka lat będziesz płakał jak Ci bieda do dupy zaglądnie... Po tym co wrzuciłeś, nie sądzę, żebyś się szykował na nadejście kryzysu. Czego nie widzisz? Firmy się zamykają, coraz większa kontrola społeczeństwa, wykupowanie Polskich nieruchomości przez zagranicznych inwestorów i dodruk pieniądza jaki obecnie mamy sugeruje na wprowadzenie w niedalekiej przyszłości pieniądza cyfrowego i w efekcie niemalże całkowitej kontroli społeczeństwa. Poczytajcie sobie o CBDC, to cyfrowe waluty, które już są testowane w Chinach. Na koniec, to może nadejść, ale nie musi, jeśli tylko ludzie się obudzą i dostrzegą, ze mamy na ten moment wojnę... O wolność. Pozdrawiam!