18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pływający z rybami

~Sunday • 2021-04-18, 19:21


I żółwiem, żółw też tam jest :-D


xXPeinXx

2021-04-19, 12:22
orzechcccc napisał/a:

Uciszani? Chciałbyś... Są po prostu olewani lub wyśmiewani, co w tym dziwnego że jak ktoś jest głupi to się go nie słucha lub beke z niego ciśnie? XD





Wiewór napisał/a:

Wiele razy już pisałem. Pandemia jest. Maseczki nie chronią ale zmniejszają ryzyko transmisji wirusa. Pandemia nie uzasadnia niszczenia gospodarki.
Miłego dnia i ciepłej kawusi.



Wchodząc w dyskusję z osobą która posiada wiedzę na dany temat samemu będąc przy tym laikiem, obiektywni czytający widzą jacy z was troglodyci...

JaTylkonaChwile

2021-04-19, 13:32
@Wiewór

hahaha typowy covidianin :D pieknie sie zaorales, mialem wypisac caly zestaw ale zrobiles to za mnie :

- wlasnie to jest taki starter pack covidianina. Nie mam nic co powiedzenia to zaraz 5G, chipy, reptalianie, plaska ziemia... nie masz nic dzieciaczku to lecisz standardowym pakietem, teraz nie musisz sie meczyc z pisaniem, poprostu wklejaj obrazek :D

kotek997

2021-04-19, 15:44
@wiewiór
Zamiast dodawać jakieś twory ze strony ze śmiesznymi obrazkami lepiej poczytaj raporty z badań odnośnie maseczek j***ny ignorancie

matifun

2021-04-19, 16:20
@Wiewór

Widzę kolega to typowy wyborca PiSdu, tylko ciut młodszy.

Olisadebe

2021-04-19, 17:23
Nie daje rady z wami k***a momentami ahahahahahahaahahahahahhahaaaa

ropol

2021-04-19, 19:36
kotek997 napisał/a:

@wiewiór
Zamiast dodawać jakieś twory ze strony ze śmiesznymi obrazkami lepiej poczytaj raporty z badań odnośnie maseczek j***ny ignorancie



Masz sam sobie poczytaj pierwsze lepsze badania na ten temat, jak znasza angielski, j***ny ignorancie...

Brooks JT, Butler JC, Redfield RR. Universal Masking to Prevent SARS-CoV-2 Transmission—The Time Is Now. JAMA. 2020;324(7):635–637. doi:10.1001/jama.2020.13107

Liao M, Liu H, Wang X, Hu X, Huang Y, Liu X, Brenan K, Mecha J, Nirmalan M, Lu JR. A technical review of face mask wearing in preventing respiratory COVID-19 transmission. Curr Opin Colloid Interface Sci. 2021 Apr;52:101417. doi: 10.1016/j.cocis.2021.101417. Epub 2021 Jan 29. PMID: 33642918; PMCID: PMC7902177.

Abboah-Offei M, Salifu Y, Adewale B, Bayuo J, Ofosu-Poku R, Opare-Lokko EBA. A rapid review of the use of face mask in preventing the spread of COVID-19. Int J Nurs Stud Adv. 2021 Nov;3:100013. doi: 10.1016/j.ijnsa.2020.100013. Epub 2020 Dec 5. PMID: 33313575; PMCID: PMC7718106.

Spoiler - tak maseczki ograniczają rozprzestrzenianie się wirusów w tym wirusa SARS-CoV-2


St...........on

2021-04-19, 20:52
An4lTerror napisał/a:

@Wiewór
Zj***ny jesteś chłopie, niestety jak większość społeczeństwa. Teraz wrzucasz takie memy, a za kilka lat będziesz płakał jak Ci bieda do dupy zaglądnie... Po tym co wrzuciłeś, nie sądzę, żebyś się szykował na nadejście kryzysu. Czego nie widzisz? Firmy się zamykają, coraz większa kontrola społeczeństwa, wykupowanie Polskich nieruchomości przez zagranicznych inwestorów i dodruk pieniądza jaki obecnie mamy sugeruje na wprowadzenie w niedalekiej przyszłości pieniądza cyfrowego i w efekcie niemalże całkowitej kontroli społeczeństwa. Poczytajcie sobie o CBDC, to cyfrowe waluty, które już są testowane w Chinach. Na koniec, to może nadejść, ale nie musi, jeśli tylko ludzie się obudzą i dostrzegą, ze mamy na ten moment wojnę... O wolność. Pozdrawiam!



Ziomuś , Wiewiór prawdopodobnie jak i ja jest na emigracji, ma sie dobrze i ma wyj***ne w polską gospodarkę, a zwłaszcza przez zniesienie abolicji podatkowej dla emigrantów, ch*j tam ze mną mnie pis może skoczyć bo mam podwójne obywatelstwo, ale tacy co jedxdzili za chlebem na miesiąc ,dwa to w p*zdę dostaną podwójnym podatkiem- chcieliście żydów przy korycie, to k***a do nich reklamacje! od k***a 89 żydów pasiecie, a miedzy soba Polakiami do zgody nie potraficie dojść. k***a szympans by się szybciej nauczył nie dawać się w ch*ja robić natą samą sztuczkę.

JaTylkonaChwile napisał/a:

@Wiewór
hahaha typowy covidianin pieknie sie zaorales, mialem wypisac caly zestaw ale zrobiles to za mnie :
- wlasnie to jest taki starter pack covidianina. Nie mam nic co powiedzenia to zaraz 5G, chipy, reptalianie, plaska ziemia... nie masz nic dzieciaczku to lecisz standardowym pakietem, teraz nie musisz sie meczyc z pisaniem, poprostu wklejaj obrazek



Bo szkoda czasu na "ekspertów" sadola :amused: i tak wiedzą swoje więc po ch*j strzepić ryja?

JaTylkonaChwile

2021-04-19, 23:11
ropol napisał/a:

Masz sam sobie poczytaj pierwsze lepsze badania na ten temat, jak znasza angielski, j***ny ignorancie...
Brooks JT, ButleDr JC, Redfield RR. Universal Masking to Prevent SARS-CoV-2 Transmission—The Time Is Now. JAMA. 2020;324(7):635–637. doi:10.1001/jama.2020.13107
Liao M, Liu H, Wang X, Hu X, Huang Y, Liu X, Brenan K, Mecha J, Nirmalan M, Lu JR. A technical review of face mask wearing in preventing respiratory COVID-19 transmission. Curr Opin Colloid Interface Sci. 2021 Apr;52:101417. doi: 10.1016/j.cocis.2021.101417. Epub 2021 Jan 29. PMID: 33642918; PMCID: PMC7902177.
Abboah-Offei M, Salifu Y, Adewale B, Bayuo J, Ofosu-Poku R, Opare-Lokko EBA. A rapid review of the use of face mask in preventing the spread of COVID-19. Int J Nurs Stud Adv. 2021 Nov;3:100013. doi: 10.1016/j.ijnsa.2020.100013. Epub 2020 Dec 5. PMID: 33313575; PMCID: PMC7718106.
Spoiler - tak maseczki ograniczają rozprzestrzenianie się wirusów w tym wirusa SARS-CoV-2



tak k***a :D dlatego w teksasie zniesli lockdowny itd i liczba zachorowan spadla :D

KaprysLosu

2021-04-19, 23:55
willoo napisał/a:

hahaha pukają w szybkę żeby go obudzić



a ja odniosłem wrażenie, że już może zdjąć opaskę... taka niespodzianka :)

xXPeinXx

2021-04-20, 01:05
ropol napisał/a:

Masz sam sobie poczytaj pierwsze lepsze badania na ten temat, j***ny ignorancie...



Pierwsze zdanie i sam siebie wyjaśniłeś. gratulacje!!!

raq

2021-04-20, 10:46
An4lTerror napisał/a:

@Wiewór
Zj***ny jesteś chłopie, niestety jak większość społeczeństwa. Teraz wrzucasz takie memy, a za kilka lat będziesz płakał jak Ci bieda do dupy zaglądnie... Po tym co wrzuciłeś, nie sądzę, żebyś się szykował na nadejście kryzysu. Czego nie widzisz? Firmy się zamykają, coraz większa kontrola społeczeństwa, wykupowanie Polskich nieruchomości przez zagranicznych inwestorów i dodruk pieniądza jaki obecnie mamy sugeruje na wprowadzenie w niedalekiej przyszłości pieniądza cyfrowego i w efekcie niemalże całkowitej kontroli społeczeństwa. Poczytajcie sobie o CBDC, to cyfrowe waluty, które już są testowane w Chinach. Na koniec, to może nadejść, ale nie musi, jeśli tylko ludzie się obudzą i dostrzegą, ze mamy na ten moment wojnę... O wolność. Pozdrawiam!



A więc walcz dzielny Polaku z systemem i pokaż, że maseczki nosić nie bedziesz, bo jesteś wolny i masz wybór i pozdychajcie najlepiej głąby wszechwiedzące.

An4lTerror

2021-04-21, 11:35
raq napisał/a:

A więc walcz dzielny Polaku z systemem i pokaż, że maseczki nosić nie bedziesz, bo jesteś wolny i masz wybór i pozdychajcie najlepiej głąby wszechwiedzące.



Zdychać to będą właśnie tacy idioci jak Ty. Pewnie druga dawka zenka weszła, a więc wszystko w swoim czasie. Pozdrawiam!