18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Płonący kulturysta

Marian_Koniuszko • 2023-08-10, 22:28
Kulturysta spłonął żywcem na swoim balkonie po tym, jak jego żona podpaliła mieszkanie w Brazylii

Świadek przesłuchany w śledztwie w sprawie śmierci kulturysty Hugo Sérgio Andrade do Nascimento w pożarze w Anil, w zachodniej strefie Rio, powiedział, że zauważył czerwone ślady od czegoś, co wypłynęło na zewnątrz mieszkania, i wierzy, że może to być krew.
Raporty dotyczące zwłok i ekspertyz miejscowych powinny być gotowe w ciągu najbliższych kilku dni.
Zeznanie Larissy Mello Viany Silveiry, 27-letniej wdowy po Hugo, zaplanowano na drugi tydzień sierpnia.
W zeznaniu na 32 DP (Taquara) świadek zeznał, że obudził go hałas łamanych mebli i krzyk dziecka około godziny 4 rano 29 sierpnia. Powiedział, że widział płomienie na 10. piętrze i poszedł na górę. Larrisa poprosiła o pomoc, a świadek podszedł do drzwi mieszkania, aby je otworzyć. Oddalając się, by odetchnąć na schodach, ten świadek powiedział, że zdał sobie sprawę, że Larissa już zeszła. Powiedział, że wydało mu się dziwne, że nie czekała na uratowanie córki pary.
Dziecko zostało uratowane z kuchni przez świadka i kuriera motocyklowego, po opanowaniu płomieni.
Ten mężczyzna powiedział, że widział ciało Hugo Sérgio leżące między podwójnym łóżkiem a oknem sypialni.
Kierownik budowy twierdziła, że ​​wszystkie parametry budynku dotyczące sytuacji pożarowych były przestrzegane i że słyszała już wcześniej doniesienia o bójkach pary.









Love_is_Love

2023-08-10, 22:34
Ciekawe dlaczego nie próbował zejść piętro niżej... :-/

piterpiotrek

2023-08-10, 22:37
Love_is_Love napisał/a:

Ciekawe dlaczego nie próbował zejść piętro niżej...



pewnie poręcz była gorąca i nie chciał sie poparzyc

kreska90

2023-08-10, 22:45
I dobrze ze sie spalił, trzeba być fiutem żeby w takiej sytuacji nie próbować zejść po balkonie.

encoder178

2023-08-10, 22:51
co za debil, wystarczylo przejsc na druga strone barierki i sie opuscic na balkon nizej stopniowo nogami trzymajac sie poreczy, nastepnie, jezeli nie poczuje nic pod nogami, raz mocno się odbić i w momencie powrotu ciała puścić barierkę. Nogi wtedy wlecą do środka balkonu piętro niżej, dupa trochę zaboli, a w locie będzie można zaasekurować się rękami i złapać nimi poręcz niżej. Domyślam się, że barierka była gorąca, ale i tak lepsze to niż spłonąć żywcem.
Nie da się tego zliczyć ile razy tak zrobiłem jako dzieciak z 1 piętra na parter bo czułem się "parkurowcem" i chciałem kolegom zaszpanować więc jak coś nazywajcie mnie ekspertem od barierek z dupy :D

Janko

2023-08-10, 22:52
Bo małpy instynktownie zapie**alają w górę

grzehuu

2023-08-10, 22:53
co on kurła skakać nie umiał?

Abura-akago

2023-08-10, 23:08
wybaczcie panu, to kulturysta

Liczy si ę ???

rzezba?

Love_is_Love

2023-08-10, 23:17
piterpiotrek napisał/a:

pewnie poręcz była gorąca i nie chciał sie poparzyc



No przecież łapie się jej dobre pół filmu...

encoder178 napisał/a:

co za debil, wystarczylo przejsc na druga strone barierki i sie opuscic na balkon nizej stopniowo nogami trzymajac sie poreczy, nastepnie, jezeli nie poczuje nic pod nogami, raz mocno się odbić i w momencie powrotu ciała puścić barierkę. Nogi wtedy wlecą do środka balkonu piętro niżej, dupa trochę zaboli, a w locie będzie można zaasekurować się rękami i złapać nimi poręcz niżej. Domyślam się, że barierka była gorąca, ale i tak lepsze to niż spłonąć żywcem.
Nie da się tego zliczyć ile razy tak zrobiłem jako dzieciak z 1 piętra na parter bo czułem się "parkurowcem" i chciałem kolegom zaszpanować więc jak coś nazywajcie mnie ekspertem od barierek z dupy



To się tak proste tylko wydaje. Aczkolwiek ciekawe dlaczego nie próbował... Być może jest tam jakaś przeciwwiatrowa osłona ze szła na całej wysokości barierki?

PabloSkills

2023-08-11, 00:07
encoder178 napisał/a:

co za debil, wystarczylo przejsc na druga strone barierki i sie opuscic na balkon nizej stopniowo nogami trzymajac sie poreczy, nastepnie, jezeli nie poczuje nic pod nogami, raz mocno się odbić i w momencie powrotu ciała puścić barierkę. Nogi wtedy wlecą do środka balkonu piętro niżej, dupa trochę zaboli, a w locie będzie można zaasekurować się rękami i złapać nimi poręcz niżej. Domyślam się, że barierka była gorąca, ale i tak lepsze to niż spłonąć żywcem.
Nie da się tego zliczyć ile razy tak zrobiłem jako dzieciak z 1 piętra na parter bo czułem się "parkurowcem" i chciałem kolegom zaszpanować więc jak coś nazywajcie mnie ekspertem od barierek z dupy



Ciekawe czy taki k***a mądry byłbyś na jego miejscu?

CzerstWybut

2023-08-11, 00:14
A mi się wydaje że balkon jest zamknięty taką siatką jaką nagrywający ma przed nosem, tylko z tak daleka jej nie widać i dlatego chłop nie przeszedł przez poręcz. W niektórych krajach ja stosują przeciw złodziejom nawet na ostatnim piętrze.

lupag

2023-08-11, 08:19
A mnie się wydaje, że chciał uratować dziecko dlatego nie opuścił balkonu.

tarcer123

2023-08-11, 08:19
Siatka metalowa zrobiła robotę.

Paszczaku

2023-08-11, 08:41
Fajna wdowa do wyrwania została