18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Płomienne zabawy

phrontch • 2020-04-29, 10:32
Młodzieżowe zabawy




Moris

2020-04-29, 21:31
VaultQuantumLass napisał/a:

Nie widze w tym nic zabawnego.



Nie pasujesz do tego miejsca...

teddybr

2020-04-29, 21:37
VaultQuantumLass napisał/a:

Nie widze w tym nic zabawnego.



To się na Plotka przeloguj...

tytek

2020-04-29, 22:56
Podczas remontu domu wlazła mi mysz do środka i zaczęła robić chlew. Nie cierpię zapachu myszy, tego smrodu mysiego moczu. Dostałem po jakimś czasie obsesji na punkcie zaj***nia tej małej szarej szmaty. Nie liczyło się nic jak zabicie jego bydlaka. Nic mi nie przyniosło takiej satysfakcji jak dorwanie tej myszy. Z radości dostałem amoku satysfakcji.

Dzisiaj

2020-04-29, 23:58
poligon6 napisał/a:

Zajebiste ale wole takie akcje z kotem, lepiej popie**alają i wyja przy tym przeraźliwie.
Jedyny minus ze moga gdzieś wpaść do szopy i podpalić. Dlatego nie nalezy zbyt duzo lac denaturatu.



ogolnie uwazam, ze pie**olisz glupoty ale koty mnie wk***iaja i chectnie bym zobaczyl taka akcje, szczegolnie jak kot sasiada przyszedl dzisiaj, rozj***l mi roslinki i nasral w ogrodku :/

maciekstwa

2020-04-30, 02:16
Ja to generalnie uhahany jestem w chu jak oglądam tego typu filmiki, no i z całego serca życzę śmierci, ale w tym przypadku nie temu szczurowi co gna niczym ghost rider tylko tym jeabanym zwierzętom

bercisko

2020-04-30, 02:17
Don_Beck napisał/a:

Poligon jak zawszę w formie. A wiecie że Nasz kolega jest też gwiazdą kwejka?
Lubią go tam



"kolega" to spore przejęzyczenie. Zwykła ludzka sp***olina.

Matewoosh

2020-04-30, 04:48
poligon6 napisał/a:

Zajebiste ale wole takie akcje z kotem, lepiej popie**alają i wyja przy tym przeraźliwie.
Jedyny minus ze moga gdzieś wpaść do szopy i podpalić. Dlatego nie nalezy zbyt duzo lac denaturatu.



Na ciebie lałbym denaturatu aż miło, k***o j***na.

rayner1790

2020-04-30, 06:21
Hefi31 napisał/a:

To wy chyba sekcji hard nie widzieliście XD



jest roznica mordo miedzy hardem a poligonem poniewaz hard nas cieszy i zabawia a ten pajac wk***ia

ps. gosciu to smiec, nawet na kwejku go wyzywają i nie chcą


poligon6

2020-04-30, 08:46
Dzisiaj napisał/a:

ogolnie uwazam, ze pie**olisz glupoty ale koty mnie wk***iaja i chectnie bym zobaczyl taka akcje, szczegolnie jak kot sasiada przyszedl dzisiaj, rozj***l mi roslinki i nasral w ogrodku :/



Podrzuc kotu jakies miecho z ostra papryką, jest duża szansa ze zdechnie. A jak nie to zasra sasiadowi cały przybytek.

Jestem_na_nie

2020-04-30, 14:37
poligon6 napisał/a:

Zajebiste ale wole takie akcje z kotem, lepiej popie**alają i wyja przy tym przeraźliwie.
Jedyny minus ze moga gdzieś wpaść do szopy i podpalić. Dlatego nie nalezy zbyt duzo lac denaturatu.



żałujemy że takim wieśniakom ja ty podłączono internet

mikolab1891

2020-05-02, 22:52
~VaultQuantumLass napisał/a:

Nie widze w tym nic zabawnego.



Przysięgam, że ja też nie. Ale z naukowego punktu widzenia byłem ciekawy jak daleko nasz płomyczek zajdzie...

lskkks napisał/a:

żałujemy że takim wieśniakom ja ty podłączono internet



Hehehe, zaciekawiło mnie to w komentarzach o co chodzi z tym waszym poligonem6. No co? Fame jest? Jest! Ale tak serio: poligon to z tego co ja wiem taki wykrzywiony klucz albo pole ćwiczebne we wojsku...ale expertem nie jestem. No w każdym razie: czy ten poligon6 to na prawdę w jakiś szczególny sposób od reszty hołoty się odznacza? Pytam poważnie bo może tylko ja nie mogę dojrzeć różnicy.

pawel1024

2020-05-04, 22:32
Tak dla zabawy zrobiłbym im podobne.
I to by dopiero był śmieszny filmik XD