18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Płomienne zabawy

phrontch • 2020-04-29, 10:32
Młodzieżowe zabawy




rayner1790

2020-04-29, 13:03
poligon6 napisał/a:

Zajebiste ale wole takie akcje z kotem, lepiej popie**alają i wyja przy tym przeraźliwie.
Jedyny minus ze moga gdzieś wpaść do szopy i podpalić. Dlatego nie nalezy zbyt duzo lac denaturatu.



stary ci lewatywe robił z tego denaturatu i koty r*chałeś, ze to jedyne co potrafisz powiedziec ?

sanqvo napisał/a:

No gość ładnie poj***ny komentarz co 10-15min



ch*j z tym ze co 15 minut, zeby te komy miały jakąs wartosc, cały czas to samo, stara sie być sadystyczny na siłe albo to co wyżej napisałem

Tomsza

2020-04-29, 14:45
Jak we Wrocławiu na Śródmieściu. U kumpla na podwórzu kamienicy pod wrakiem szczury miały gniazda. Odepchali gruza, zalali dziury benzyną i podpalili. Wybiegające, płonące szczury tłukli łopatami.

ePeeL

2020-04-29, 14:58
poligon6 napisał/a:

Zajebiste ale wole takie akcje z kotem, lepiej popie**alają i wyja przy tym przeraźliwie.



Ja wolę takie akcje z poligonami6. Zazwyczaj płaczą już w momencie jak do nich podchodzisz i jeszcze nic nawet nie zrobiłeś. Później zaczynają szczać po nogach i wołać matkę, która przychodzi i spuszcza mu wpie**ol za bycie sp***oliną.

Hefi31

2020-04-29, 15:00
psykop napisał/a:

A ja wole takie akcję z takimi jak ty. Tacy to dopiero wyją.



To wy chyba sekcji hard nie widzieliście XD

mianas

2020-04-29, 15:05
poligon6 napisał/a:

Zajebiste ale wole takie akcje z kotem, lepiej popie**alają i wyja przy tym przeraźliwie.
Jedyny minus ze moga gdzieś wpaść do szopy i podpalić. Dlatego nie nalezy zbyt duzo lac denaturatu.



tobie w mordę więcej wejdzie i wycia nie będzie..

murel_26

2020-04-29, 15:30
Szkoda, że nie wpierolil się do jakiegoś domu lub składu amunicji...

tarcer123

2020-04-29, 15:39
Film ok. Na dobrym portalu. Ale akcja poj***na. Kazda zywa istotna zasluguje na minimum szacunku.

filip_gosc

2020-04-29, 16:45
Jak mnie wk***iają komentarze typu "to nie kwejk", "sadol nie dla wszystkich".
Umysłowo ograniczeni ludzie, sadol jest do wrzutek takich jak ta, a sekcja komemtarzy jest do wyrażenia swojego zdania. Mam wrażenie, że część z was liczy na to, że wszyscy jednym głosem się zaśmiejemy bez refleksji nad bestialstwem czy to wobec szczura czy człowieka. sp***olona chołota, naprawdę :mrgreen:

Wiewór

2020-04-29, 16:53
Szkoda ze im do domu nie wskoczył

poligon6

2020-04-29, 16:58
filip_gosc napisał/a:

Jak mnie wk***iają komentarze typu "to nie kwejk", "sadol nie dla wszystkich".
Umysłowo ograniczeni ludzie, sadol jest do wrzutek takich jak ta, a sekcja komemtarzy jest do wyrażenia swojego zdania. Mam wrażenie, że część z was liczy na to, że wszyscy jednym głosem się zaśmiejemy bez refleksji nad bestialstwem czy to wobec szczura czy człowieka. sp***olona chołota, naprawdę



Mówiąc krótko, nie zesraj się i zatrudnij w deratyzacji, zobaczysz co się wyrabia, a nie wylewasz swoje gorzkie żale, bo spalili szkodnika.

Kostor

2020-04-29, 17:16
Zajebiste... szkoda, że o tym nie pomyślałem jak do szkoły chodziłem. Szczura to się wpie**alało czasem do sali, ale żeby go najpierw podpalić? Kapitalnie

bigoslaw_lyzka_von_wood

2020-04-29, 18:01
Powinni pokazywać na lekcjach o seksie.
Pamiętajcie - zakładajcie prezerwatywy inaczej możecie spłodzić takie gówno i jeszcze trzeba będzie płacić na jego utzrymanie!

ILLPEDOPHILE

2020-04-29, 18:19
to nie jest smieszne ani troche
podpalil bym tych ludzi

boo

2020-04-29, 19:14
Ile p*zd sie nagle zebralo. Cipeczki placzace nad losem szkodnika

dfc77

2020-04-29, 20:21
VaultQuantumLass napisał/a:

Nie widze w tym nic zabawnego.



Też nic. Żałuję, że odpaliłem, ch*j mnie bierze ale :



poligon6 napisał/a:

Zajebiste ale wole takie akcje z kotem, lepiej popie**alają i wyja przy tym przeraźliwie.
Jedyny minus ze moga gdzieś wpaść do szopy i podpalić. Dlatego nie nalezy zbyt duzo lac denaturatu.



Szanujmy kolesia. To i tak zbiór dewiantów. Wolę podpałki i powolne kadlubkowanie.

Jak inni dmuchali żaby/ropuchy to dałem w/w efekt. Spiryt, Bena lub denat w trzewia. Płonąca motorówka.

Żałuję ale wiem, że są takie sytuacje. Ja wyrosłem. Poligon napisze, że spedalilem się i jestem ckliwy.

I ch*j mu w kakao.