18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Plantacja marihuany

CrazyEdek • 2012-12-21, 10:56
Jedna z największych w kraju upraw marihuany zlikwidowana została wspólnie przez policjantów Centralnego Biura Śledczego i funkcjonariuszy Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej. Plantacja kilku tysięcy sadzonek konopi zlokalizowana była w budynkach byłej jednostki wojskowej.


kaziolord

2012-12-21, 11:04
Zaś sie jakaś k***a rozpruła :D

pkh

2012-12-21, 11:07
Z rozmachem!

I co, Polak potrafi!

HejterZSamobrzegu

2012-12-21, 11:11
Pewnie jakaś stara k***a z bloku patrzała, i nakablowała

Ra...........it

2012-12-21, 11:14
Ja pie**ole - kilka krzaków chwasta które każdy pali z własnej woli i dla włąsnej przyjem,ności ścigają zawsze i bezwzględnie wielkie sukcesy Policji.

Baba zabija dziecko wyrzuca na śmieci i co? celebrytka mająca czas na pasje, jeżdzi gdzie chce znika z domu, jej mąż na saksach w GB zupełnie bez nadzoru - jeszcze sie zastanawiali czy na święta puścić do domu.

Rzecznik Dyscypliny Finansów Publicznych zatrudniacjący armię ludzi - Nie kara nikogo! jak jest kara to równowartość 3 pensji (jedna kara na miloion chyba)

20 kmh ponad normę w terenie gdzie jest 40 ( z górki nikogo w zasięgu wzroku - bulisz 3 dniówki)

Kórwaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

modoc

2012-12-21, 11:31
Uczcijmy to chwilą ciszy ,
[]

Stew

2012-12-21, 11:57
Sytuacja hipotetyczna (zanim wywoła się burza na temat wszystkim już znany):

Wyobraźcie sobie, że w takim mieście, budynek stoi odłogiem, nikt go nie chce kupić, nie opłaca się wyburzyć, bo jeszcze jest w stanie 'dobrym'. Stoi rudera i straszy. Jest bezrobocie, ale hodowla na własny użytek została zalegalizowana ew. przy ścisłych kontrolach - większe plantacje jako lekarstwo na recepty lub do coffeshopów. W ten oto sposób można by przyczynić się do:
1) Restauracji budynku - z czasem przedsiębiorca by go wyremontował, bo przecież przynosiłoby to profity
2) Praca dla lokalnych mieszkańców
3) Część pieniędzy z zysków szła by na edukacje młodzieży, żeby NIE paliła i była świadoma co to jest
4) Gość zainwestowane pieniądze (bo sprzęt jest drogi, do tego nawozy, prąd, ziemia etc.) wpakowałby we własny biznes, mógłby wyżywić rodzinę (nie tylko swoją)
5) Budżet państwa z takiej plantacji dostałby kupę siana - z takiej plantacji po wszystkim można by kilka-naście kilogramów (mogę się mylić) suszu nazbierać + nie byłaby to jedna taka pewnie w Polsce.

Nie popieram naturalnie takich rzeczy, bo mimo wszystko złamali prawo (i to grubo), ale gdyby spojrzeć ze strony biznesowej, opłaciłoby się to wszystkim możliwym stronom. Oczywiście gimby po jakimś czasie przestałby się tym jarać i sytuacja by się uregulowała (a biznes kręcił).

Ale co tam, zaraz ktoś mi pociśnie, że jestem ćpunem :D .

marazm

2012-12-21, 11:58
@ kaziolord
Nie musiał nikt się pruć. Wystarczy, że pały dostały informację od elektrowni że stary magazyn ma dwukrotnie większy pobór prądu (a jak ciągneli prąd na lewo to też jest do namierzenia) niż pracująca hala, potem obserwacja obiektu i wejście. Szkoda krzaków.

czyhanastrychu

2012-12-21, 12:04
@Stew
Myślę dokładnie tak samo. Plantacje marihuany, palenie i posiadanie powinny być zalegalizowane. Moim zdaniem przemysł marihuanowy mógłby w przyszłości przynosić zyski większe niż przemysł tytoniowy.

A... zapomniałbym. Tak! Jesteś ćpunem.

piotrekpiotrek

2012-12-21, 12:14
@stew
pkt 5 - przy takiej plantacji to już raczej w dziesiątkach ton
@marazm
agregaty prądotwórcze i zbiorniki z paliwem, nikt nie jest głupi żeby na taką skale wyj***ć elektrownie
@czyhanastrychu
dlatego marihuanina jest nielegalna, przemysł tytoniowy jest coraz bardziej opodatkowany i przynosi coraz mniej zysków. interes w tym wyłącznie rządzących /kasa w budżecie, nowotwory, wysoka wykrywalność policji-wysokie statystyki, wyroki i cele pełne-praca dla klawiszów, działa przeciwbólowo czyli zysk z leków mniejszy, mniejsza sprzedaż wódki a więcej kalorycznych produktów, no i co ważne przy zalegalizowaniu maleje "spożycie" tutaj przykład czech, mniejsze wydatki w państwie, większe dochody, no i trawka nie ogłupia jak wódka, mniejsza agresja to i mniej wyroków i wiele innych/

Ogólnie to chyba tylko minusów brak, chociaż słyszałem że niektóre jednostki typu tusek itp zwidy po tym mają.

W UE nasza konstytucja nie obowiązuje, bo ludzie ponad ludźmi a nie człowiek człowiekowi równy


By żyło się lepiej!

BongMan

2012-12-21, 12:20
Stew napisał/a:

ale gdyby spojrzeć ze strony biznesowej, opłaciłoby się to wszystkim możliwym stronom.


Większość cywilizowanych krajów wyszła z takiego założenia. Cywilizowanych - w tym sęk. My musimy jeszcze trochę poczekać żeby coś się zmieniło. Do następnego Brunona.

Carnom

2012-12-21, 13:19
trawa też dla ludzi ale w dzisiejszych czasach każdy trawę pali bo lubi , tylko kasy brak i czasami trzeba brać na ryj a potem czekać aż przyjdą wpie**ol spuszczą :D

ca...........21

2012-12-21, 14:11
ed2kk napisał/a:

Jedna z największych (...)



A niby skąd to wiadomo?

Mardog

2012-12-21, 14:11
k***a się uczepili marihuany. Zróbcie na to jakiś zbiorczy bo to k***a już jest nudne.
Nie jestem przeciwnikiem MJ, ale już zaczyna to wk***iać...