18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Plantacja marihuany

CrazyEdek • 2012-12-21, 10:56
Jedna z największych w kraju upraw marihuany zlikwidowana została wspólnie przez policjantów Centralnego Biura Śledczego i funkcjonariuszy Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej. Plantacja kilku tysięcy sadzonek konopi zlokalizowana była w budynkach byłej jednostki wojskowej.


ziemniak1311

2012-12-21, 17:37
pamietam jak mnie paly zlapaly z 2g trawy. Byli z siebie tacy dumni jak by rozpracowali mafie kolumbijska. krewezniki j***ne.

SooT

2012-12-21, 17:50
bziktheblue napisał/a:



To może zalegalizujmy narkotyki. niech wszyscy zaczną ćpać. Niech Naćpani kierowcy rozjeżdżają dzieci na przejściach. Niech naćpani chirurdzy robią operacje na otwartym sercu. Niech naćpani nauczyciele uczą nasze dzieci. Niech Naćpani admini usuwają nasze posty. Naćpajmy się wszyscy i rozpie**olmy resztki normalności, które zostały w tym popie**olonym kraju.

k***a, ludzie zastanówcie się czasami zanim coś napiszecie. ktoś, kto uważa, że zalegalizowanie jakichkolwiek środków odurzających jet dobre, jest po prostu psychicznie chory i tyle!


Sorky k***a ale nie wytrzymię... A teraz co masz? Naj***nych kierowców, naj***nych chirurgów, naj***nych nauczycieli(?) Akurat czytanie sadola po "naćpaniu" jest całkiem przyjemnie... Sądzę, że prędzej udaną operację przeprowadzi naćpany chirurg niż naj***ny chirurg, chociaż żadnemu życia bym nie powierzył. Poza tym naćpany kierowca? Prędzej ktoś wsiądzie do samochodu naj***ny żeby pokazać jaki to z niego kozak po alko. Naćpanemu zwyczajnie nie będzie się chciało...
Normalność w tym kraju? Przeczytaj to co napisałem - to jest Twój normalny kraj....
Wyjdź z domu, pooglądaj wiadomości.
*jeszcze dojebie gwiazdkę żebyś wiedział że rozmawiamy o Marry Jane a nie o innych dragach.


A co do tematu - "k***a ceny w góre ;/"

pr...........as

2012-12-21, 18:10
j***ć policje która karze za naturę

Echis

2012-12-21, 18:44
Bardzo blisko mnie, rozj***li te plante. Niedawno też blisko mnie zlapali typa co w chacie miał też ładną hodowle. Zanosi się na krojone bońki od nowego roku. Przeklęta psiarnia.

Shymeq

2012-12-21, 18:53
Do tego filmu pasuje powiedzenie " Jak kraść to miliony !"

hiddenattack82

2012-12-21, 20:13
Ja pie**ole - kilka krzaków chwasta które każdy pali z własnej woli i dla włąsnej przyjem,ności ścigają zawsze i bezwzględnie wielkie sukcesy Policji.

Baba zabija dziecko wyrzuca na śmieci i co? celebrytka mająca czas na pasje, jeżdzi gdzie chce znika z domu, jej mąż na saksach w GB zupełnie bez nadzoru - jeszcze sie zastanawiali czy na święta puścić do domu.

Rzecznik Dyscypliny Finansów Publicznych zatrudniacjący armię ludzi - Nie kara nikogo! jak jest kara to równowartość 3 pensji (jedna kara na miloion chyba)

20 kmh ponad normę w terenie gdzie jest 40 ( z górki nikogo w zasięgu wzroku - bulisz 3 dniówki)

Kórwaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

idz sie wypaluj cpunie bo zaraz ujebiesz ekran komputera

MudPie

2012-12-21, 21:04
Po tym co widać na filmiku było tam conajmniej 200 żarówek.. luźno zakładam, że każda to 400W.
Daje to 80kW na godzinę. Kw kosztuje około 60gr. Lampy chodzą po 18h najmniej. to 1440kW dziennie, czyli 864zł dziennie a to przekłada się na 25920zł miesięcznie na samo światło. Mają rozmach sk***ysyny :D
Nie dziwota że ich złapali, 1440kW dziennie to duże zużycie, więc na pewno przykuło uwagę, a wentylacja też bierze prąd.
dla porównania średnie zużycie dziennie prądu u mnie to 5kW, czyli ta plantacja brała tylko ile około 290 mieszkań, to chyba będzie już osiedle :D

meier

2012-12-21, 21:52
każdy powinien obowiązkowo przepalić z 30 gram samemu co najmniej zeby poźniej mógł wygłaszać opinie na temat tego o czym mówi. Niektórzy mają taką tendencje do gadania o rzeczach o których nie mają w ogolę pojęcia łącznie z politykami. Osobiście przepaliłem w swoim zyciu kilogramy ale od ponad roku nie palę nic, bo nie mam już takiej potrzeby chociaż ludzie dookoła mnie palą oporowo. Do pewnych rzeczy trzeba dojść samemu. A to powinno dawno być co najmniej niekaralne, bo przez taką pierdołę sporo ludzi siedzi w więzieniach mimo, że na to nie zasługują.

doubletech

2012-12-21, 22:25
k***a, jestem prawicowy, anty imigracyjny, ale nie mogę zrozumieć jak trzeba być niedoj***nym, żeby hejtować zioło. Całe bloki, osiedla palą, pewnie wam spuszczali wpie**ol szkolne kozaki - samce alfa palące zioło i ci fajniejsi was olewali bo jak oni palili na imprezach to wy graliście w tibie. c*pki hejtują palenie zioła i taka prawda w temacie. Jakoś po legalizacji jarania w Holandii nie mają problemów z niczym poza nabuchanymi polakami i innymi obcokrajowcami czyszczącymi tam kible czy na innych wózkach widłowych, tylko tutaj 13 latki po fascynacji ONR-em i ich błyskotliwych stwierdzeniach, że powinno być w Polsce jak w Iranie, gdzie dillerów się skazuje na śmierć pierdzą te farmazony o wstrzykiwaniu czegoś tam w żyłę. Nie jestem anarchistą, lewakiem, bliżej mi prawicy, a marihuany idealizuję, ale dziwi mnie nagonka na nią. Już ch*j, jakby to były jakieś sensowne argumenty, a nie jakieś pierdoły w stylu babci jadzi z warzywniaka, że to ćpanie itp.

DeSalvo

2012-12-22, 01:19
Nirando napisał/a:

@up nie marihuany tylko tzw. krokodyla.. rece opadaja ehh


Noo, ale z Ciebie bystrzak. Rodzice pewnie dumni. ;)

bedzio1

2012-12-22, 23:35
k***a moje pole ...

Isaiah

2012-12-22, 23:59
Jeżż napisał/a:


bulisz 3 dniówki)


k***a nie dobijaj mnie, dla mnie to cała wypłata :emo:

ooobi

2012-12-29, 01:40
W tak małej społeczności jak w tej miejscowości to wiedzieli wszyscy o tym, kwestią czasu było, kto pie**olnie coś o tym dalej, albo polskim zwyczajem zazdrość wzięła górę. Ale jak widać na filmie aparatury nie odłączyli, lampy świecą dalej, bo jak widać po roślinach jeszcze faza wzrostu jest, także i tak by na Sylwestra nic z tego nie było. Dla celów śledztwa będą to podlewać i pilnować jeszcze z miesiąc, przestawią lampki na 12h naświetlanie i akurat na Walentynki będzie jakimś "cudem" sporo suszu "na mieście". Będą przecież musieli zbadać jakiej jakości konopie można wychodować w takich warunkach. Bo inwestycja skromna, zwłaszcza latem bo odpadają koszty ogerzewania. "Lubuskie- warte zachodu" - województwo się pokazało w mediach z dobrej strony, że ludzie zaradni i robotni nawet zimą w ogrodnictwie robią.