18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

nwonigers

2017-11-21, 09:37
ostatnio odkryto planetoide spoza ukladu slonecznego, ktory wleciala i moze opusci nasz system o ile nic wiekszego jej nie przyciagnie.

zeus6

2017-11-21, 09:46


Metale lecą na Ziemie

nowynick

2017-11-21, 09:48
:roll:

jak grają dobre Heavy to zapraszam ;)

józekdeluxe

2017-11-21, 10:09
Leci to niech leci. Na ch*j drążyć temat.

CbK

2017-11-21, 10:44
No dobra, bo ktoś przecież w końcu musi to napisać:
"Leci dildo twojej starej" :roll:

100Burned

2017-11-21, 14:47
Nie mogę tego nazwać marzeniem bo ch*j mi to by dało, ale na pewno ucieszyłbym się, ewentualnie nasrał w spodnie gdyby;

a) archeolodzy znaleźli ślady megawch*j dawnych cywilizacji na terenie Antarktydy

b) znaleźli twór pochodzenia nienaturalnego w pokładach węgla wskazujących na Prekambr

c) przechwycili/ zbliżyli się, zbadali obiekt również pochodzenia nienaturalnego w przestrzeni kosmicznej

Wiadomo ten kosmiczny ch*j który leci to pewnie tylko wielki kosmiczny, kamienny ch*j, który leci ale fajnie by było gdyby to było coś sztucznego, co jednoznacznie udowadnia że nie jesteśmy jedyni we Wszechświecie.

nowynick

2017-11-21, 14:53
Up

na kamień to go jakiś artysta w ramach wizualizacji przerobił, zdjęć jeszcze nie ma, bo to za małe żeby trzaskać przez teleskop. To coś to 400 metrowy walec o średnicy ok 40 metrów, zrobiony (czy składający się naturalnie) z praktycznie samego metalu. Mówię fanem teorii spiskowych nie jestem ale jakbym się wybierał na międzygwiezdną wycieczkę to wymiary zdaje się mieć to odpowiednie dla kilkuset załogantów, a że dryfuje... wrak (?). No nie wiem wszechświat jest naprawdę w ch*j wielki, niczego wykluczyć do końca się nie da...

100Burned

2017-11-21, 14:56
To że jest to prawdopodobnie wielki metalowy (bo nie kamienny) ch*j to tam jeszcze nic dziwnego, z jądra jakiejś gwiazdy co dostała gonga planetoidą mógł polecieć spust różnych metali i gra.

Dziwne jest jednak to że się sk***iel obraca (w zasadzie sposób w jaki się obraca). Ponad to zainteresowani tematem kminią dlaczego jest ku*asem a nie obiektem mniej więcej sferycznym. Dużo nieścisłości.

Najbardziej pok***iona jest jednak trajektoria lotu, ot wpadł sobie do naszego układu i poleciał wp*zdu dalej.



Patrzcie jak brytolom pospawało kory mózgowe;

http://www.independent.co.uk/life-style/gadgets-and-tech/news/alien-object-asteroid-nasa-star-milky-way-oumuamua-near-earth-objects-a8066656.html


aljen obdżekt- dobre :D

konfirmd do tego jeszcze :D

KońLudwik

2017-11-21, 16:25
jebnie czy nie jebnie ? świry

Andre1945

2017-11-21, 17:26
Pewnie to ta rakieta, co zabrała kretynów na słońce, wiecie, protoplastów Szumlewiczów, Szczuk i innych śmieci.

MiotaczBobruf

2017-11-21, 18:07
Fajnie, że podpis: Artis's concept.

krajsik

2017-11-21, 18:08
Pewnie się okaże że to dildo twojej starej