18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

KońLudwik

2017-11-21, 18:17
up nie kupuj tego świństwa !! masło jest zdrowsze

b0r000

2017-11-21, 18:39
Everything is a dildo if you are brave enough :amused:

Profx5015

2017-11-21, 18:49
Ale bardziej murzyńskiej nazwy to sie już chyba nie dało znaleźć :p

elfis

2017-11-21, 19:19
jak nie wydupczą nas lewaki na czele z dziadkiem rudego, to takie coś na pewno wyr*cha wszystkich na ziemi

voyagerkg1

2017-11-21, 19:46
Zapie**ala tak szybko, że raczej nie dadzą rady wystrzelić sądy by ją zbadać ..2019 minie saturna i jowisza ,a ludzie jak ludzie usłyszeli o kamyku i zaraz będzie koniec świata.Ale fascynujący klimat ,wart zbadania.Piwo

ssiruuvi

2017-11-21, 20:01
voyagerkg1 napisał/a:

Zapie**ala tak szybko, że raczej nie dadzą rady wystrzelić sądy by ją zbadać ..2019 minie saturna i jowisza ,a ludzie jak ludzie usłyszeli o kamyku i zaraz będzie koniec świata.Ale fascynujący klimat ,wart zbadania.Piwo



Sądy na pewno nie, bo są strasznie wolne stąd ta nagonka na trybunał konstytucyjny. Myślę jednak, że jakaś sonda dałaby radę..

HalfGod

2017-11-21, 20:10
Uma tylko z tym mi się kojarzy.

krasnal_hałabała

2017-11-21, 20:16
zeus6 napisał/a:

Obrazek

Metale lecą na Ziemie



Więc mówisz że lubisz metale? ja tam wole metalki.

nectovelius

2017-11-21, 20:17
100Burned napisał/a:

Nie mogę tego nazwać marzeniem bo ch*j mi to by dało, ale na pewno ucieszyłbym się, ewentualnie nasrał w spodnie gdyby;

a) archeolodzy znaleźli ślady megawch*j dawnych cywilizacji na terenie Antarktydy

b) znaleźli twór pochodzenia nienaturalnego w pokładach węgla wskazujących na Prekambr

c) przechwycili/ zbliżyli się, zbadali obiekt również pochodzenia nienaturalnego w przestrzeni kosmicznej

Wiadomo ten kosmiczny ch*j który leci to pewnie tylko wielki kosmiczny, kamienny ch*j, który leci ale fajnie by było gdyby to było coś sztucznego, co jednoznacznie udowadnia że nie jesteśmy jedyni we Wszechświecie.


To co piszesz już miało miejsce... tylko wszystko utajnili ;)

ellsworth

2017-11-21, 21:16
nowynick napisał/a:

Up

na kamień to go jakiś artysta w ramach wizualizacji przerobił, zdjęć jeszcze nie ma, bo to za małe żeby trzaskać przez teleskop. To coś to 400 metrowy walec o średnicy ok 40 metrów, zrobiony (czy składający się naturalnie) z praktycznie samego metalu. Mówię fanem teorii spiskowych nie jestem ale jakbym się wybierał na międzygwiezdną wycieczkę to wymiary zdaje się mieć to odpowiednie dla kilkuset załogantów, a że dryfuje... wrak (?). No nie wiem wszechświat jest naprawdę w ch*j wielki, niczego wykluczyć do końca się nie da...


No i co w tym dziwnego, że metal? Przecież wszystkie pierwiastki cięższe od wodoru i helu są produktem ubocznym gwiazd. p*zdła jakaś supernowa i wyj***ło w kosmos materię z taką siłą że synteza jądrowa dała pierwiastki o takich wysokich liczbach atomowych. Niższych w obrębie tego obiektu nie ma bo uległy syntezie właśnie do tych.

gabriel0

2017-11-21, 21:17
Hmm. Jak będzie miało spaść na ziemię to przyjmę to zgłaszam się na ochotnika. Przyjmę to do siebie do ogródka. Będę odrąbywał codziennie tyle co wejdzie na przyczepkę i wywoził na złom.

matikesi

2017-11-21, 22:43
Nasa wszystko wie, patrzą przez te teleskopy i już wiedzą że jest obsiana metalami. Ostatnio oglądałem o jakieś planecie miliardy lat świetlnych stąd i NASA stwierdziło że mają tam brzydką pogodę k***a jego mać, jakim ch*jem to wiedzą...

seriusz.white

2017-11-21, 23:17
Jeden ku*as świetlny. Nowa jednostka kosmiczna.