18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

płacąc na biedronia

el...........iz • 2013-03-26, 09:20
skomentujcie sami.

Nefario

2013-03-26, 14:48
Damua jeszcze byś się zdziwił ilu ludzi z ONR czy NOP właśnie czyta twojego posta. Nie zobaczysz ich w telewizji, nie usłyszysz w radiu, nie obejrzysz na fecebooku. Działają w konspiracji tak jak 80 lat temu. Możliwe że ja też należe do ONR, a może nie należę? Więc zamknij papę, daj browara i zastanów się nad tym co Ty zrobiłeś dla Polski skoro taki anty systemowy jesteś i gardzisz modą na gardzenie lewakami.

pr...........as

2013-03-26, 15:06
Jaki Sejm taki naród

EvilDog

2013-03-26, 15:33
O co chodzi z tym Biedroniem bo nie mam TV ?

el...........iz

2013-03-26, 16:50
damua napisał/a:

Bo prawda jest taka,że wy funkcjonujecie tylko w internecie,a jest tak dlatego ,że bycie "narodowcem " jest modne,wiec ch*ja zdziałacie możecie tylko wstawiać te obrazki .
PS. Jak ktoś się z wami nie zgadza jest pedałem lub lewakiem ,możecie mnie tak nazwać bo tylko na tyle was stać ,z pozdrowieniami :spermshot:

bycie narodowcem lub antynarodowcem zawsze było modne takze nie rozumiem zupełnie do czego bijesz ?
PS. co ty zrobiłeś dla kraju? po co wchodzisz na ten portal skoro materiały tu zawarte tak często budzą w tobie odraze, a komentując nie przedstawiasz swojego zdania tylko oceniasz i obrażasz innych ? Bubbles pewnie pociągnał by ci z liścia jak by się dowiedział że używasz jego tważy jako awatara dla swojej osoby

smyndryl

2013-03-26, 16:55
ONR do gazu! NOP niech płonie! Gegen Nazis!
A na drzewach zamiast liści, niech zawisną nam naziści!

abdul

2013-03-26, 17:12
placacy na ku-klux-klan powiadasz.. to by ci pewnie pasowalo patryjoto, he?

damua

2013-03-26, 17:19
elwiz napisał/a:

bycie narodowcem lub antynarodowcem zawsze było modne takze nie rozumiem zupełnie do czego bijesz ?
PS. co ty zrobiłeś dla kraju? po co wchodzisz na ten portal skoro materiały tu zawarte tak często budzą w tobie odraze, a komentując nie przedstawiasz swojego zdania tylko oceniasz i obrażasz innych ? Bubbles pewnie pociągnał by ci z liścia jak by się dowiedział że używasz jego tważy jako awatara dla swojej osoby


aaa..to Ty.. już z kuchni wróciłaś? hmm wchodzę bo mi wolno?Co zrobiłem dla kraju?cokolwiek napisze i tak będziecie to negować a WY co zrobiliście?Parę obrazków?napisaliście,że Tusk to ch*j?że Biedroń to pedał?To akurat wie każdy ,a WY jesteście po prostu śmieszni.

yoshi88-88

2013-03-26, 17:33
pomijając całą dyskusje polityczno - moralną .... Toście sobie k***a wodzireja znaleźli , reprezentant jakich mało ! :facepalm2:

_AdA_

2013-03-26, 17:46
Dobra, łysole, starczy tego obnoszenia się z tym jacy to jesteście zajebiści, bo bo zaglądacie wszystkim do łóżek i się przejmujecie tym co ludzie tam robią. wypie**alacz!

Nefario

2013-03-26, 18:10
damua napisał/a:


aaa..to Ty.. już z kuchni wróciłaś? hmm wchodzę bo mi wolno?Co zrobiłem dla kraju?cokolwiek napisze i tak będziecie to negować a WY co zrobiliście?Parę obrazków?napisaliście,że Tusk to ch*j?że Biedroń to pedał?To akurat wie każdy ,a WY jesteście po prostu śmieszni.



1) Organizacja Marszu Niepodległości
2) Organizacja pomocy dla kresowiaków
3) Organizacja wyjazdów na kresy
4) Organizacja manifestacji i kontrmanifestacji niemal co miesiąc w każdym dużym mieście Polski
5) Utworzenie Ruchu Narodowego i powołanie Rady Decyzyjnej
6) Ogólnopolska akcja przedstawiania filmu "October Baby"
7) Działania publicystyczne przewodniczących ONR czy MW

Powiem tak, to tylko ogólniki, nie chciało by mi się rozpisywać wszystkiego co Ci ludzie zrobili. Myślę że człowiek rozumny, nie koniecznie "fajny" zrozumie pewne przekłamanie jakiego dopuściłeś się w swoim poście. Porównując Twoje życie i życie dajmy na to Holochera to powiem Ci krótko. Idź do mamy po kieszonkowe bo pierwszy dopiero za tydzień i święta idą :) PS. wstawka o kuchni to wcale nie jest przejaw żadnej tam mody, kurcze jesteś taki hipsterski :)

_AdA_ napisał/a:

Dobra, łysole, starczy tego obnoszenia się z tym jacy to jesteście zajebiści, bo bo zaglądacie wszystkim do łóżek i się przejmujecie tym co ludzie tam robią. wypie**alacz!



Ada to nie wypada żeby kobieta bluźniła :) Ja Ci nie zaglądam do łóżka, no chyba że bardzo chcesz ;) A jeśli jesteś taką orędowniczką wolności to w czym przeszkadza Ci "naiwny" RN?


Reasumując. Argumenty typu "silny w necie, dupa w świecie" są żałosne. Najśmieszniejsze jest to że tego typu oskarżenia padają z ust osób, które niczym nie mogą się pochwalić :)

el...........iz

2013-03-26, 18:41
damua napisał/a:


aaa..to Ty.. już z kuchni wróciłaś? hmm wchodzę bo mi wolno?Co zrobiłem dla kraju?cokolwiek napisze i tak będziecie to negować a WY co zrobiliście?Parę obrazków?napisaliście,że Tusk to ch*j?że Biedroń to pedał?To akurat wie każdy ,a WY jesteście po prostu śmieszni.

wypominasz mi że od gimnazjaistów cie wyzywam, a ty jesteś szowinistą broniacym lewactwa określ się bo niema nic gorszego od hipokryzji która obiawia się w obronie równosci za pomocą pałki

Pleso93

2013-03-26, 20:12
smyndryl napisał/a:

ONR do gazu! NOP niech płonie! Gegen Nazis!
A na drzewach zamiast liści, niech zawisną nam naziści!



Nawet własnego hasła nie potrafią wymyślić.
Trzeba kopiować rytm i przerabiać według swojego "widzimisię".

Boże, co za głąby :facepalm:
Na prawdę, powinno się wam organizować przymusowe obozy resocjalizacyjne...
A jak nie to, jak już wspomniałem, do piachu.
Po co komu degeneraci, choroby...

_AdA_ napisał/a:

Dobra, łysole, starczy tego obnoszenia się z tym jacy to jesteście zajebiści, bo bo zaglądacie wszystkim do łóżek i się przejmujecie tym co ludzie tam robią. wypie**alacz!



"bo... bo..."
Nie zesraj się z tych emocji panienko :roll:
Oceniając Ciebie po poziome Twojej wypowiedzi mogę przypuszczać, że Tobie nikt do łóżka nie zagląda.
Bo robisz to wszędzie :amused:

argoh

2013-03-26, 20:24
abdul napisał/a:

placacy na ku-klux-klan powiadasz.. to by ci pewnie pasowalo patryjoto, he?


Przeczytaj jeszcze raz.
smyndryl napisał/a:

ONR do gazu! NOP niech płonie! Gegen Nazis!
A na drzewach zamiast liści, niech zawisną nam naziści!


Nawet przyśpiewki muszą lewackie k***y zmieniać na swoje bo sami nie umieją nic wymyślić.

Nie jestem narodowcem ale beke z lewaków to będę miał do końca życia.

Mleczarzmail

2013-03-26, 21:34
Tak samo się czuję płacąc na reprezentację narodową w piłce nożnej, pozdrawiam oglądających mecz z San Marino...

metalhead1

2013-03-26, 21:41
Jak na razie NR to jedyna sensowna opcja na następne wybory. Cieszę się, że na tym portalu ta grafika dostała tyle piw.