18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Płaca minimalna

Ko...........on • 2014-09-29, 02:04
Witam Kuców. Jest to temat jak zwykle, aby was potrollować.

Rzucam hasło: PŁACA MINIMALNA.

Jesteście przeciwnikami płacy minimalnej. Odrzućcie teraz krytykę mojej osoby, a skupcie się na rozwiązaniu problemu. Wg typowego kuca, płaca minimalna spowoduje ogromne bezrobocie, pracę na czarno, ceny z pasu Oriona itp. Ogólnie upadek i kataklizm jakiego świat nie widział.

Na drugi front wrzucam kraje jak Anglia czy Norwegia. W pierwszym płaca minimalna wynosi lekko ponad Ł6, a w Norwegii od 100 koron za godzinę (50zł/h).

Pytanie: Skoro ceny towarów w sklepach są zbliżone do tych w Polsce, to jak to się dzieje, że oni z płacą minimalną wyższą kilkukrotnie (my mamy 10,08ł/h u nich 30-50zł/h) dają radę?

Pytanie uzupełniające: Dają radę, bo najbiedniejsi płacą niższe podatki, a zatem czy dla was kuców nierobów na garnuszku mamy i taty, nie lepiej byłoby głosować, za obniżeniem podatków dla najbiedniejszych, oraz podwyższeniem płacy minimalnej? W ten sposób, ludzie nie musieliby sp***alać za granicę na zmywak, bo równie dobrze w Polsce też robiliby na zmywaku. Przynajmniej kapitalizmy by was nie zniszczył, niesprawiedliwi bogatsi nie wykończyliby waszych przedsiębiorstw, a wasze żony nie musiałyby ciągnąć gały na ulicy.

Nota objaśniająca: Przyjąłem śmiałą hipotezę, nie wliczając ropy, która zasila obydwa państwa, ponieważ oni mają dużo bardziej rozbudowany socjal, na który dają kasę, a my nie.

PS: Jestem urzędnikiem Państwowym i wsysam wasze gówniane zarobki dupą, wraz z innymi nieudacznikami. W pracy jestem 5 godzin dziennie, jutro nie muszę wstawać wcześnie do pracy, bo mam wyj***ne, tata jest urzędnikiem podpisze listę za mnie. Świątek, piątek wolne 6000 na rękę, do tego premie i 13tki.

Zapraszam do dyskusji.

el...........wy

2014-09-29, 03:01
Jak zwykle dobry trolling z twojej strony k***ę, takie mocne 2 na 10.

Ko...........on

2014-09-29, 08:45
Proszę w wypowiedz forumowych specjalistów, a nie jakichś emigrantów co robią na zmywaku.

epilebzj

2014-09-29, 10:45
KorwynMykke nie myje rąk po sikaniu.

Ko...........on

2014-09-29, 10:59
epilebzj napisał/a:

KorwynMykke nie myje rąk po sikaniu.


A co to ja mam brudnego?

Ale krula to ty szanuj.

De...........37

2014-09-29, 14:15
Ja nie sikam po rękach :D .

Ko...........on

2014-09-29, 15:52
Dexter37 napisał/a:

Ja nie sikam po rękach :D .


Tak ale nie wziąłeś pod uwagę, że epilebzj celuje palcami, bo chce być jak koledzy z penisami, ale ma tylko c*pkę :(

epilebzj

2014-09-29, 18:04
Ta ? A ty spłukujesz duża dawkę wody nawet jak nie trzeba. Wiadomo, woda za hajs podatników bo jesteś urzędas

Ko...........on

2014-09-29, 18:08
epilebzj napisał/a:

Ta ? A ty spłukujesz duża dawkę wody nawet jak nie trzeba. Wiadomo, woda za hajs podatników bo jesteś urzędas


Stać mnie jako urzędnika Państwowego. Zresztą, mam mieszkanie służbowe, rachunków też nie płacę.

el...........wy

2014-09-29, 18:54
KorwynMykke napisał/a:

Proszę w wypowiedz forumowych specjalistów, a nie jakichś emigrantów co robią na zmywaku.



Na zmywaku to ciebie robili chyba :D jak twoja stara na tym słynnym erazmusie była.

Ko...........on

2014-09-29, 22:46
Hehe ale kozak jesteś w tym Internecie hehe

el...........wy

2014-09-29, 22:55
Bezrobotny grubas, mieszkający z matką, dupogniot, nie ma dziewczyny, marny troll i do tego przygłup. Chcesz mi powiedzieć, że jesteś kozakiem w "realu", tak? :krejzi:

De...........37

2014-09-29, 23:02
Zapomniałeś jeszcze, że jest urzędnikiem, na pewno lewakiem, głosuje na PO oraz pewnie jest gejem.

el...........wy

2014-09-29, 23:09
Przecież on nie jest urzędnikiem tłuku :D a na kogo głosuje i co tam robi z chłopakami to mnie nie obchodzi specjalnie :szczerbaty:

De...........37

2014-09-30, 07:49
Nie załapałeś. Tu je sadistic, tu jak chcesz komuś pocisnąć to nie wystarczy napisać, że jest gruby. Musisz dopisać cos o lewactwie.