18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pizza!

Syn_Milionera • 2023-02-13, 22:26
Ale ja nie zamawiałem!
A nie szkodzi.


ProVVe

2023-02-14, 10:24
Patrzcie to. Kiedyś maski nosili bandyci k***a na dzikim zachodzie, sicario w Ameryce Łacińskiej czy bambusy napadające sklep. To był znak trzeba uciekać bo coś się stanie, można zginąć etc. Dzisiaj k***a puka koles z zakryrym ryjem "aaa żeby mi nie psiknal w buzie" :-D I otwiera jeden z drugim nie widząc mordy

Juzwa

2023-02-14, 11:18
0rion napisał/a:

sk***ysyny. napierw podstawowka potem liceum pozniej matura i studia i moze magister albo doktorat. plus minus 15 lat w szkole czlowiek zapie**ala cale zycie zeby cos z tego miec a tu przyjdzie ci taki smiec, gnida i wszystko sp***oli w ulamku sekund. ha twu szczam na takich



Na takich powinno się szczać benzyną i zapałeczka zapalona na deser.

Quassar

2023-02-14, 11:44
smc napisał/a:

Ja mam własny patent, 99% ludzi otwiera drzwi.
Tu nie ma czasu na myślenie, działa odruch.



Co to masz za paten :D
No tutaj typ nie ma wizjera w drzwiach.

TENERE

2023-02-14, 16:17
za chwilę u nas ukry tak będą robić

Gwardek

2023-02-14, 18:38
0rion napisał/a:

sk***ysyny. napierw podstawowka potem liceum pozniej matura i studia i moze magister albo doktorat. plus minus 15 lat w szkole czlowiek zapie**ala cale zycie zeby cos z tego miec a tu przyjdzie ci taki smiec, gnida i wszystko sp***oli w ulamku sekund. ha twu szczam na takich



To samo można by powiedzieć o pisuarach. Przyszła taka bezczelna pisowska banda i zniszczyła wszystko co można było zniszczyć i bezczelnie ukradła wszystko co można było ukraść. Zapie**alają Polacy w pocie czoła żeby było lepiej a k***y zwyrodniałe zafundowały nam gigantyczną inflację i realny spadek płac na poziomie ponad 5%. Tych sk***ysynów należy sprawiedliwie osądzić a jako pierwszego wsadzić ziobre na dożywocie za zdradę stanu i wykorzystywanie prokuratury na potrzeby rządzącej mafii.

Leatherface

2023-02-14, 20:32
Gwardek napisał/a:

To samo można by powiedzieć o pisuarach. Przyszła taka bezczelna pisowska banda i zniszczyła wszystko co można było zniszczyć i bezczelnie ukradła wszystko co można było ukraść. Zapie**alają Polacy w pocie czoła żeby było lepiej a k***y zwyrodniałe zafundowały nam gigantyczną inflację i realny spadek płac na poziomie ponad 5%. Tych sk***ysynów należy sprawiedliwie osądzić a jako pierwszego wsadzić ziobre na dożywocie za zdradę stanu i wykorzystywanie prokuratury na potrzeby rządzącej mafii.



No dobrze zgadza się, ale która partia robiła lub bedzie robiła inaczej? PiS nie PiS wszystkich pod ścianę.

Mordawkubeł

2023-02-14, 21:30
0rion napisał/a:

sk***ysyny. napierw podstawowka potem liceum pozniej matura i studia i moze magister albo doktorat. plus minus 15 lat w szkole czlowiek zapie**ala cale zycie zeby cos z tego miec a tu przyjdzie ci taki smiec, gnida i wszystko sp***oli w ulamku sekund. ha twu szczam na takich



To żeś się rozpisał może książkę napisz, mam nawet tytuł ''Niesprawiedliwości tego świata''