18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Pizza!

Syn_Milionera • 2023-02-13, 22:26
Ale ja nie zamawiałem!
A nie szkodzi.


0rion

2023-02-13, 22:43
sk***ysyny. napierw podstawowka potem liceum pozniej matura i studia i moze magister albo doktorat. plus minus 15 lat w szkole czlowiek zapie**ala cale zycie zeby cos z tego miec a tu przyjdzie ci taki smiec, gnida i wszystko sp***oli w ulamku sekund. ha twu szczam na takich :-/

spike2222

2023-02-13, 23:53
0rion napisał/a:

sk***ysyny. napierw podstawowka potem liceum pozniej matura i studia i moze magister albo doktorat. plus minus 15 lat w szkole czlowiek zapie**ala cale zycie zeby cos z tego miec a tu przyjdzie ci taki smiec, gnida i wszystko sp***oli w ulamku sekund. ha twu szczam na takich



Jeśli na typa została wydana egzekucja, z dużym prawdopodobieństwem można stwierdzić, iż nie dorobił się legalnie.

Con4terPro96

2023-02-14, 00:04
W takich zj***nych krajach chwile po urodzeniu już bym próbował ćwiczyć uważność - bycie tu i teraz bo jak widać tam aby dożyć 50tki to albo trzeba biedować i w domu siedzieć albo byc zajebiście ogarnietym !!!!

Realista3

2023-02-14, 00:08
No nawet dobry patent... Myślę, że niejeden cwaniak by się dał na to zrobić.

smc

2023-02-14, 00:26
Ja mam własny patent, 99% ludzi otwiera drzwi.

Tu nie ma czasu na myślenie, działa odruch.

Siriuz

2023-02-14, 00:26
spike2222 napisał/a:

Jeśli na typa została wydana egzekucja, z dużym prawdopodobieństwem można stwierdzić, iż nie dorobił się legalnie.



A może dorobił się uczciwie, ale nie chciał się podzielić?

BrunerOvned

2023-02-14, 01:58
Mój kardiolog mówił, żeby nie żreć pizzy i kebabów, bo to zabija.

CrystalFairy

2023-02-14, 07:27
A mnie zastanawia na cholerę drzwi otwierać nieznajomym. Jak na nikogo nie czekam i nie znam człowieka, to nie mój problem, że ktoś coś chce. Co ja jestem odźwierny tutaj?

darayavahus

2023-02-14, 07:54
0rion napisał/a:

sk***ysyny. napierw podstawowka potem liceum pozniej matura i studia i moze magister albo doktorat. plus minus 15 lat w szkole czlowiek zapie**ala cale zycie zeby cos z tego miec a tu przyjdzie ci taki smiec, gnida i wszystko sp***oli w ulamku sekund. ha twu szczam na takich



Naprawdę myślisz że Kwaśniewski w taki właśnie sposób dorobił się emerytury od Kulczyka? :-)

Leatherface

2023-02-14, 08:31
0rion napisał/a:

sk***ysyny. napierw podstawowka potem liceum pozniej matura i studia i moze magister albo doktorat. plus minus 15 lat w szkole czlowiek zapie**ala cale zycie zeby cos z tego miec a tu przyjdzie ci taki smiec, gnida i wszystko sp***oli w ulamku sekund. ha twu szczam na takich



Sami zbudowali sobie taki tolerancyjny świat. To teraz będą za to płacić własnym życiem ;-)

Bóg stworzył człowieka, człowiek stał się lewakiem. Lewak zabił Boga i "stwarzył" małpę. Małpa zabiła lewaka, świat ostał się zwierzętom. :lol:

PabloSkills

2023-02-14, 09:08
Najpierw otworzył a później zdał sobie sprawę, że nie lubi pizzy.

Sraj1

2023-02-14, 09:29
0rion napisał/a:

sk***ysyny. napierw podstawowka potem liceum pozniej matura i studia i moze magister albo doktorat. plus minus 15 lat w szkole czlowiek zapie**ala cale zycie zeby cos z tego miec a tu przyjdzie ci taki smiec, gnida i wszystko sp***oli w ulamku sekund. ha twu szczam na takich



Ty naprawdę uważasz że w takim gówno-kraju (patrząć po mordach, to jakaś ameryka łacińska) to takiej chaty się dorabiasz "napierw podstawowka potem liceum pozniej matura i studia i moze magister albo doktorat. plus minus 15 lat w szkole czlowiek zapie**ala cale zycie"?

Weź dziecko dorośnij :D

Jedni drugich siebie warci.

Tassadar

2023-02-14, 10:18
0rion napisał/a:

sk***ysyny. napierw podstawowka potem liceum pozniej matura i studia i moze magister albo doktorat. plus minus 15 lat w szkole czlowiek zapie**ala cale zycie zeby cos z tego miec a tu przyjdzie ci taki smiec, gnida i wszystko sp***oli w ulamku sekund. ha twu szczam na takich



https://www.youtube.com/watch?v=xe_WeRLLeaI&ab_channel=DrJoinT

Od lat wk***ia nas ten sam schemat