18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Piwo

BongMan • 2013-11-12, 14:37
- Co mają ze sobą wspólnego piwo i niemcy?
- Jedno i drugie, by było dobre, musi być zimne.

Po...........ł

2013-11-12, 14:49
Ale Ty ich nie lubisz :D

Sushy

2013-11-12, 14:53
- Co mają ze sobą wspólnego piwo i martwe noworodki?
- Jedno i drugie, lepiej smakują gdy są zimne.

Zarammoth

2013-11-12, 15:01
@popielniczka88: Nie lubi ich szczególnie, bo osobiście walczył z nimi podczas II wojny światowej. Zaraz przed tym jak poleciał na Jowisza.

_P...........K_

2013-11-12, 15:05
Podwójna dobroć, wilk syty i owca cała. :piwo:



BongMan

2013-11-12, 16:50
Zarammoth, kto wie, może jak ch*jnia europejska pie**olnie (a wysoce prawdopodobne, że pie**olnie w najbliższych latach) i szwabom wypadnie z ręki smycz, na której trzymają całą Europę, to zrobią powtórkę z drugiej wojny, bo nic innego im nie pozostanie. Wtedy wszyscy będziemy mieli okazję powalczyć :D

Chociaż jak patrzę po ludziach teraz, to obawiam się, że większość Polaków by przywitała szwabów z otwartymi ramionami i wypiętą dupą...

Po...........ł

2013-11-12, 17:02
up

No Ty akurat wypinasz dupę za granicą, więc proszę zamilcz.

BongMan

2013-11-12, 17:10
Nie nazwałbym tego wypinaniem dupy, bo wszędzie mnie tu traktują z szacunkiem, w pracy godnie mi płacą, nie próbują mnie na każdym kroku zrobić w ch*ja, a jak idę do sklepu to nie muszę się zastanawiać, czy jak kupię sobie piwo, to wystarczy mi na życie.

Ale ok, lepiej komentować i oceniać, gówno wiedząc.

Po...........ł

2013-11-12, 17:18
Bonguś coś Ci powiem a raczej napiszę..... Jesteś jednym z tych co im się w życiu nie powiodło w tym kraju bo nie umiałeś życia wziąć w swoje ręce... Ja się wyuczyłem i mam dobrze płatną pracę bo latałem za nią pół roku, nie powiem bo było ciężko z robotą, ale się uparłem, że nie po to się uczyłem aby teraz wegetować. Więc dla chcącego nic trudnego, a Ci co narzekają jak w tym kraju źle i do dupy to zwykłe niedorajdy życiowe ( sora za brutalność, ale taka jest prawda ) jeżeli czegoś naprawdę się chce to do tego się dojdzie, a pisanie czy wystarczy Ci na piwo jest co najmniej nie na miejscu.... Mnie też traktują z szacunkiem tak jak i moich kolegów bo żaden nie narzeka na pracę oraz zarobki. No ale wiadomo Polacy lubią narzekać i zawsze będzie im źle, dlatego mentalność Nasza się nie zmieni póki nie zaczniemy z tym coś robić. Peace ;)

BongMan

2013-11-12, 17:31
Jeśli mieszkasz w Poznaniu to masz sporego bonusa od życia, bo to najbogatsze i najbardziej rozwinięte miasto i ogólnie cały region jakim jest Wlkp. Mówienie, że mi się nie powiodło bo nie umiałem wziąć życia w swoje ręce też nie jest na miejscu, bo skąd możesz to wiedzieć? Ja też cię mogę z góry ocenić i powiedzieć, że w tydzień zarabiam więcej niż w ty miesiąc, ale nawet nie wiem gdzie pracujesz i nie chcę cię obrażać, bo nie jestem burakiem i mamy przecież tylko inne zdanie, a nie jesteśmy wrogami.
Ja się czuję wydymany przez system. Od podstawówki mówili mi i moim rodzicom na zebraniach w szkole, że najważniejsza jest nauka. Że koniecznie trzeba iść na studia, bo bez studiów nie ma się najmniejszych szans cokolwiek w życiu osiągnąć. Straszyli nas, że jak nie będziemy się uczyć, to pójdziemy do zawodówki. Słowo "zawodówka" było niemal bluźnierstwem i synonimem totalnie przegranego życia. Prawie wszyscy kupili propagandę. Licea przeżyły istne oblężenie i zaczęło powstawać pełno prywatnych uczelni, które teraz są zresztą zamykane, bo prawda zaczęła powoli do ludzi docierać. Czas zweryfikował - ci po zawodówkach nie mają problemu ze znalezieniem roboty, bo na takich ludzi jest zapotrzebowanie. Ci po studiach siedzą za granicą. Osobiście uważam, choć może się to już ocierać o paranoję, że to część planu niemców, który ma zniszczyć nasz kraj. Żeby 18-latkowie po zakończeniu nauki nie poszli do pracy i nie nakręcali polskiej gospodarki, tylko żeby zmarnowali najlepsze lata na nic niewartych uczelniach (z których większość jest finansowana lub współfinansowana przez UE, dziwne...) a potem musieli wyjechać, bo roboty dla nich nie będzie. Dla mnie brzmi to logicznie i całkiem sensownie.

Niemożliwe, żebym był jedynym, który to zauważył. Ludzie, otwórzcie oczy.

Po...........ł

2013-11-12, 17:44
Co do bonusa od życia masz po części co do tego rację. A wiesz kto np. pod zaborami dbał o Wielkopolskę ? To Tobie odpowiem - Niemcy. A wiesz czemu ? Bo uważali Oni, że te tereny będą zawsze do nich należeć i dlatego w Poznaniu jest dużo poniemieckich budowli. Zachodnia Polska zawsze była bardziej rozwinięta aniżeli Wschodnia... Ruscy zawsze mieli w dupie Wschodnią Polskę odwrotnie jak Niemcy. Ale Nasz kraj zawsze był między młotem a kowadłem, więc dlatego nie ufam ani ruskowi ani niemcowi. Co do edukacjii masz rację, ale bardziej wk***ia mnie fakt, że blokuję się etaty młodym zatrudniając emerytów, bo zaoszczędzają na składkach. W Polsce trzeba dużo zmienić i co do tego nie ma wątpliwości, ale od Ciebie zależy jak żyjesz i jak to życie poprowadzisz, dlatego ja np walczyłem tu o pracę i dopiełem swojego i może przesadziłem co do opinii, że nie powiodło się Tobie w życiu. Sora.

Po...........ł

2013-11-12, 18:14
BongMan napisał/a:

PW ewentualnie.

Być sadolowym kumplem Bongmana bezcenne :D

_P...........K_

2013-11-12, 18:25
@popielniczka88 i BongMan

Ja pie**olę. :shock:
Jak się ludzie kulturalnie potrafią tutaj dogadać. Chlejta na mój koszt. :piwo:

trebeter

2013-11-12, 18:30
-gdzie leza niemcy ?
.
.
.
.
- pod stalingradem