18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Piwo

BongMan • 2013-11-12, 14:37
- Co mają ze sobą wspólnego piwo i niemcy?
- Jedno i drugie, by było dobre, musi być zimne.

joystik1337

2013-11-12, 19:14
Działania władzy polegające na zmuszaniu do emigracji młodych Polaków osobiście porównuje do Zbrodni Katyńskiej. Czemu ? Mordowana była polska inteligencja, a teraz polska inteligencja jest wysiedlana. Efekt ten sam, tylko ludzie żyją gdzie indziej, a nie leżą w masowych grobach.

Irdo38

2013-11-12, 19:15
Bongman kocham Cię !

quartz75

2013-11-12, 19:19
Bonguś, mam do Ciebie prośbę. Odpuść sobie politykę, nacjonalizm, narodowość. Bo w takich tematach wyłazi z Ciebie taki sam burak, jak z tych co palą, biją, demolują w imię godła.
Bądź Bongusiem sucharem.

quartz75

2013-11-12, 19:41
joystik1337 napisał/a:

Działania władzy polegające na zmuszaniu do emigracji młodych Polaków osobiście porównuje do Zbrodni Katyńskiej. Czemu ? Mordowana była polska inteligencja, a teraz polska inteligencja jest wysiedlana. Efekt ten sam, tylko ludzie żyją gdzie indziej, a nie leżą w masowych grobach.



pie**olę, tego to nawet największy zjeb tego forum by nie wymyślił. Lecz się człowieku bo już ci się myli wszystko ze wszystkim. Za to pie**olić potrafisz takie bzdury publicznie. Byłeś ciulu chociaż raz gdzieś za granicami naszego państwa? Nie byłeś bo byś wiedział, że zdecydowana większość to tępe robole. Prymityw jakich mało ale że tam lepiej płacą to nie chodzą nikogo napie**alać. Skrzętnie, jak mróweczki do obozu pracy. Później się nachlać ale nie za bardzo, bo przecież trzeba wstać. W sobotę obszczać, obsrać, obrzygać chatę w której się mieszka, o kiepach na ulicy nie wspominam. Kilka raptem procent inteligencji tam zwiało. I tak, oni się wstydzą tych twoich polaków na obczyźnie.

quartz75

2013-11-12, 20:40
O k***a, arbuzie? Że małpa się poj***ła z kolejnością "up" to już ch*j z tym. Ale arbuzie? Kim jest dla kogo arbuz wśród Polaków?

kroto

2013-11-13, 09:08
@up "ARBUZ - członek PSL-u; na zewnątrz zielony a w środku czerwony." Wygooglowałem dla ciebie :P