18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pitbull

Ni...........ny • 2020-07-27, 21:47
Urocze stworzenie :szydera:



Któregoś dnia opie**oli właściciela

Ni...........ny

2020-07-28, 09:24
Trudny0707 napisał/a:

... No i dziwne, że słyszysz to co ktoś napisał. Ja czytam...



Cytat:

SUBWOKALIZACJA, inaczej artykulacja czy fonetyzacja polega na powtarzaniu, wymawianiu spostrzeganych, czytanych cicho słów. Słowa najczęściej powtarzamy szeptem lub „głośno w myśli”. Subwokalizacja jest wynikiem szkolnej techniki uczenia się, która polega na głośnym wymawianiu sylab i wyrazów. Uczymy się poprzez głośne czytanie i to staje się naszym nawykiem. Oczywiście jest również wiele plusów czytania na głos, szczególnie dla osób, które szybciej uczą się ze słuchu niż z tekstu, czasami również czytanie na głos pomaga w lepszym zrozumieniu tekstu.


ddss

2020-07-28, 11:25
k***a będzie mi się śnić w koszmarach.

Dziękuję...

ManiacGregor

2020-07-28, 11:48
trebor71 napisał/a:

natentychmiast uśpić k***e młotkiem



Masz rację. Też bym uśpił twoją mamę młotkiem.

djpyza

2020-07-28, 12:20
do odj***nia ten j***ny pie**olony,pie**olnięty pchlarz...

Gambinos

2020-07-28, 14:40
On chce się tylko bawić

homorek

2020-07-28, 17:33
trebor71 napisał/a:

natentychmiast uśpić k***e młotkiem



A potem doj***ć zastrzyk psu.

Cudak

2020-07-28, 18:00
Mi szkoda tego psa, bo to ewidentnie działanie człowieka ukształtowało go w ten sposób :(

pylaochos

2020-07-28, 18:50
trebor71 napisał/a:

natentychmiast uśpić k***e młotkiem



Jeżeli masz na myśli właściciela to w pełni się zgadzam z Tobą.

Lemons-shop

2020-07-28, 21:48
O widzę ze ktoś ma problemu ze sobą
Trudny0707 napisał/a:

Wyrażaj się grzeczniej. No i dziwne, że słyszysz to co ktoś napisał. Ja czytam.
Burackie słownictwo...


adamo4242

2020-07-29, 01:50
Pod prase sk***ysyna .

Noside napisał/a:

No okej, ale co z psem?




Jagang

2020-07-29, 01:56
Cudak napisał/a:

Mi szkoda tego psa, bo to ewidentnie działanie człowieka ukształtowało go w ten sposób



O ludziach też tak można powiedzieć: "kradnie, bo wychowywał się w biedzie i patologii", "jest seryjnym mordercą, bo był maltretowany i gwałcony przez ojca w dzieciństwie".
Ludzie mają podobną wolną wolę i kontrolę nad życiem jak te psy. Co mogą zrobić urodzeni z przypadłościami psychicznymi, które się pogłębiają z powodu ch*jowego dzieciństwa? Następnym razem jak zobaczysz linczowanego gwałciciela, pedofila czy mordercę to też mu współczuj, nie bądź hipokrytą, dla którego zwierzątka cacy, ludzie be.

Szczypek91

2020-07-29, 10:20
Jagang napisał/a:


Ludzie mają podobną wolną wolę i kontrolę nad życiem jak te psy. Co mogą zrobić urodzeni z przypadłościami psychicznymi, które się pogłębiają z powodu ch*jowego dzieciństwa? Następnym razem jak zobaczysz linczowanego gwałciciela, pedofila czy mordercę to też mu współczuj, nie bądź hipokrytą, dla którego zwierzątka cacy, ludzie be.



Co ty k***a porównujesz? Jak się psu pan nie podoba to się nie zawinie i nie pójdzie w swoją stronę. Roboty w innym mieście sobie nie znajdzie. Pies jest w 100% zależny od właściciela i tego jak ten go wychowa. Jak się go napie**ala i głodzi, to się pies robi agresywny, bo traci jakiekolwiek zaufanie.
Nie wiem w jakiej klatce, czy na jakim łańcuchu cię matka trzymała że uważasz że psy podwórkowe i ludzie mają taką samą kontrolę nad swoim życiem.

Jagang

2020-07-29, 21:36
Szczypek91 napisał/a:

Co ty k***a porównujesz? [...].



No tak debilu, jak dziecko zostanie psychicznie zniszczone i nie będzie miało żadnych kwalifikacji, a będzie uzależnione od narkotyków, to nie znajdzie sobie roboty w innym mieście. Jeżeli ktoś od urodzenia ma zj***ny mózg, to nie zmieni swojego życia (w 90% przypadków) i będzie popadał w otchłań patologii. Taka osoba niczym nie różni się od psa na smyczy, gdzie smyczą są jego geny i wychowanie, które uniemożliwia mu zmianę życia.
Polecam odrobinę refleksji nad własnym życiem i zadaniem sobie pytania: na ile to ja dokonywałem świadomych decyzji i w jakim stopniu te decyzje były uzależnione od przeszłych doświadczeń niezależnych ode mnie (czyli nauki rodziców, wpływ rówieśników, zainteresowania i hobby które powstały tylko dzięki innym ludziom - internet, znajomi, rodzina, itp.).

gramwgre

2020-07-29, 21:58
trebor71 napisał/a:

natentychmiast uśpić k***e młotkiem



W pierwszej kolejności właściciela bo to jego przede wszystkim wina, a później niestety też psa.