18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pitbull

Ni...........ny • 2020-07-27, 21:47
Urocze stworzenie :szydera:



Któregoś dnia opie**oli właściciela

SupremeLeader

2020-07-28, 00:47
Cenzurator2000 napisał/a:

każdy pies karmiony surowym mięsem będzie agresywny nawet york, bo potem od człowieka wyczuwa że jest po prostu surowym mięsem, ale taką bestie to od razu odj***ć



Doberman mojego ojca całe życie był karmiony surowym miesem, a mimo to każdy z domowników bez obaw mógl mu w czasie jedzenia włożyć rękę do miski. To czy pies będzie agresywny zależy od wielu czymnnikow, ale nie od rodzaju pokarmu. Ojciec spędził w ch*j czasu na poprawnym "ułożeniu" psa. Pies musiał wiedzieć że zajmuje najniższe miejsce w hierarchii i że bezwarunkowo ma wykonywać każdą komendę. Nauczenie tego wymagało dużo pracy i żadnego bicia czy znęcania, pies musiał wiedzieć że musi nam bezgranicznie ufać. Mój Golden też często karmiony surowym mięsem jeszcze się k***a cieszył że mu się łapę pcha w michę, bo przy okazji liczył że się go podrapie czy pogłaszcze, surowe mięcho jadł, a większej kluchy nie znałem. To co jest na tym filmiku to jakaś jedna wielka porażka, może filmujący jest obcy dla psa, ale wtedy pies całą uwagę raczej skupiłby na intruzie niż na żarciu. Ktoś wychodowal sobie odbezpieczony granat.

Sadisticzny

2020-07-28, 00:58
Seavitia napisał/a:

oj koleś, pie**olisz jak potłuczony. To czym się karmi psa nie ma nawet cienia znaczenia. A twoja teoria o "wyczuwaniu mięsa" to jedna z najdurniejszych bajek jakie miałam okazję słyszeć.
To jak pies się zachowuje zalezy od jego wychowania. U tego na nagraniu wychowanie zostało zj***ne równo i dokładnie - i debile sie pewnie z tego jeszcze cieszą. Do
Jedną z podstaw , które mają wpływ na zachowanie to to do jakiego stopnia pies ufa właścicielowi. Ten tutaj wobec filumjącego nie ma krzty zaufania do tego też patrząc na sposób jedzenia - jest często głodzony, oraz drażniony zarciem.



Wyrażaj się grzeczniej. No i dziwne, że słyszysz to co ktoś napisał. Ja czytam.

Lemons-shop napisał/a:

Jak byś przez tydzień nie jadł, tez byś tak wpie**alał proste



Burackie słownictwo...

wilkoala

2020-07-28, 01:04
Niezwyciężony napisał/a:

Któregoś dnia opie**oli właściciela



Niech opie**oli bo na 99% takie zachowanie psa to wina jebniętego pana.
Pewnie kretyn go głodzi, szczuje i wzmaga w nim agresje, bo uważa że mając popie**olonego psa zabójce zostanie kozakiem na dzielni.
A pitbule które mają normalnych właścicieli są mega miłymi, wesołymi leniuchami-przylepami.

SupremeLeader

2020-07-28, 01:06
Trudny0707 napisał/a:

Wyrażaj się grzeczniej.
Burackie słownictwo...



ch*je k***a niewychowane są, dziady pie**olone. Grzeczniej k***a chamy! Mości pan zawitał na sadolu.

malarzinho7

2020-07-28, 01:19
Strzał w łeb takiej agresywnej k***ie

Emilian89

2020-07-28, 01:48
piterrulez napisał/a:

0:29 górna prawa dwójka próchnica - do leczenia



Przecież to jest szczeniak i ma mleczarki sam mam Amstaffa :) ma 6 miesięcy i waży 25 kg i jest przejawem "psa mordercy" zabija miłością :)

xXx5226

2020-07-28, 02:50
trebor71 napisał/a:

natentychmiast uśpić k***e młotkiem



Nie lepiej poczekać jak zagryzie nagrywającego ?

35i

2020-07-28, 04:36
Trudny0707 napisał/a:

Wyrażaj się grzeczniej. No i dziwne, że słyszysz to co ktoś napisał. Ja czytam.
Burackie słownictwo...



To jest Sadistic.pl, a nie "Projekt lady". Nie pasuje, nikt Cię tu nie trzyma.

Cenzurator2000 napisał/a:

każdy pies karmiony surowym mięsem będzie agresywny nawet york, bo potem od człowieka wyczuwa że jest po prostu surowym mięsem, ale taką bestie to od razu odj***ć



No patrz, ja swojego wacka karmię mlekiem i nie jest wielki.

garota

2020-07-28, 05:42
Cenzurator2000 napisał/a:

pie**olisz to ty pieski po nocach



Tylko twoja starą.

Noside

2020-07-28, 07:11
trebor71 napisał/a:

natentychmiast uśpić k***e młotkiem



No okej, ale co z psem?

Bulterier86

2020-07-28, 07:18
To nie jest pit bull tylko
STAFFORDSHIRE BULL TERRIER z pit bullem nienma nic wspólnego

edmund

2020-07-28, 07:39
Trudny0707 Wyrażaj się grzeczniej. No i dziwne, że słyszysz to co ktoś napisał. Ja czytam.
Burackie słownictwo...


nie zesraj się

a propo tematu .....SupremeLeader ma 100 procent racji, bo jeśli to wlaściciel psa filmuje, to on i pies do uśpienia

doriskor

2020-07-28, 08:21
Jest cały system żywieniowy zwierząt - karmienie surowym mięsem i naturalnymi składnikami - nazywa się to BARF. Jest zdrowszą alternatywą dla gotowych mieszanek karm, trzeba jednak porządnie się nad tym pochylić i indywidualnie dobrać pod psa potrzeby.

A ten bull jest po prostu potężnie skrzywdzony przez ludzi, robi pod siebie co widać na filmiku. Szkoda, że zapewne za to zapłaci życiem, gdy w końcu właściciel go nie okiełzna.

bisfhcrew

2020-07-28, 09:17
Cenzurator2000 napisał/a:

każdy pies karmiony surowym mięsem będzie agresywny nawet york, bo potem od człowieka wyczuwa że jest po prostu surowym mięsem, ale taką bestie to od razu odj***ć



Moje jedzą surowe mięso i nie są agresywne. Nawet jak im miskę z jedzeniem przestawiam to się tylko grzecznie odsuwają.

Cezary666

2020-07-28, 09:20
Ej, jaką krzywdę trzeba zrobić psu, żeby się tak zachowywał? Mam pitbulla(co prawda mix z czymś tam, ale raczej jakiś mix z molosem), doga niemieckiego (fci) i mix jamnika. Moim psom można dać kawał schabu i jak poprosisz to oddadzą w nienaruszonym stanie. Pitbull jest największym psim przytulakiem jakiego znam, uwielbia dzieci, jest delikatny i bardzo uważny w kontaktach z nimi. Dog może nie jest zbyt wylewny, ale jak kogoś nie lubi to po porostu jest neutralny. Jamnik, ogarnięty od momentu znalezienia. Dodam, że nigdy ich za nic nie karałem, po prostu nagradzam za dobre zachowania a za złe nie i uwaga działa.