18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pitbull i jego oryginalność.

Foster80 • 2013-08-01, 16:46
Tyle oryginalności mają dzisiejsze gwiazdy. Resztę odcinków tego programu można zobaczyć na stronie rmf fm.

ZetEPe

2013-08-01, 23:54
Kto to k***a jest Pitbull ?

abecaduo1337

2013-08-02, 00:10
na samym wstępie - @Snur: Amen. Napisales najbardziej trafnego posta w temacie :P

co do 2:20 w filmiku - "Don't Stop The Party"
Zapewne splynie na mnie fala krytyki, ale pan redaktor prezentujacy 'piosenki' Pitbulla i oryginaly, z ktorych ów korzysta, troche mnie wk***ił. Mianowicie nie mialem pojecia o utworze jakiegos tam TJR, slynna melodia (mocno przyspieszona) pochodzi z piosenki "Funky Kingston" zespolu Toots and The Maytals z roku... 1973. Jako ciekawostke dodam, ze utwor mozna bylo slyszec w GTA:SA w radiu K-Jah (reggae-radio rzecz jasna :P ). Ot, dygresja, jak juz za cos sie zabieraja niech to robia porzadnie :D

Cale to 'gdzies juz to slyszalem' to spoko opcja, ale akurat jestem wyczulony na zespoly, ktorych slucham od lat : D

ps. tu oryginal piosenki, o ktorej mowie (niewazne video, chodzi o audio, na pewno nie obchodza nas zbaawy biednych czarnych :DDDD)
:


edit: @Legwan200 mnie ubiegł, czytalem caly temat, a jego post jakos mi umknal :P No nic, pozna godzina.

wego

2013-08-02, 00:41
Pit bull jest tylko jeden. Ten z Gebelsem, Despero, Metylem itd.

a łysy niech se jezyk odgryzie przy najblizszej okazji.

Nikkoo

2013-08-02, 01:01
Nie można go za plagiat posadzić k***a mać?

artiee

2013-08-02, 08:10
o Pittcwe*. Nie znoszę ch*ja.

Mrozard

2013-08-02, 16:14
Ale o czym ta dyskusja? Pitbull nie jest muzykiem - on dodaje tylko ryj do tępych kawałków o dupie maryni. Muzyka to to, co ma przekaz.

Amy Haber

2013-08-02, 16:50
I właśnie dlatego masowa muzyka szybko się ludziom przejada bo takie odgrzewane kotlety muzyczne przyprawiają o niestrawność. Przyznam,że wielką ekspertką w tej dziedzinie nie jestem ale przebrnęłam przez tyle gatunków, że to całe kopiowanie danych melodii w nowoczesnej muzyce mnie nie dziwi ale przecież jak się chce to można znaleźć i taką muzykę której nie puszczają w tych pospolitych stacjach radiowych, wierzcie mi na słowo, że trochę alternatywności jeszcze nikomu nie zaszkodziło.

DrMagK2

2013-08-02, 17:29
Co dziwne ten program jest w "RMF", a sami owego Pitbulla poszczają, chcą chyba pokazać jaka bezsensowną muzykę odtwarzają na antenie (jakby nie było widać)