18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pisuar ? Czemu nie ?

desperadonbth • 2013-12-27, 10:08
Znajomy wrzucił na fb zdjecie z ostatniej klubowej imprezy, :amused:


Fragless

2013-12-28, 05:35
flourishman napisał/a:

Nie kminie, co jest fajnego w bujaniu się po klubach, gdzie muzyka napie**ala tak głośno, że ciężko jest usłyszeć własne myśli. Rozbija się to po "grubych imprezach", żeby później napisać o tym na fejsie i zdobyć +5 do uznania wśród fejsbujowych "przyjaciół"...



To też nie moje klimaty, ale z drugiej fajna sprawa. Taki darmowy burdel, bo laski naj***ne i ogłuszone głośną muzyką przestają kontaktować i można j***ć za frajer.

artur_sz13

2013-12-28, 10:43
Polak88 napisał/a:

Takie to chociaż lubią na ostro :]



Każda lubi na ostro tylko zadna nie powie:P. W gimnazjum nie wiedzą :P

prozal

2013-12-28, 15:52
ona uwierzyła w gender i teraz będzie odlewała się w męskich kiblach :D 16-letnie grubaski podziękujcie gender bo będziecie mieli okazje zobaczyć jak wygląda babka :D

benzedrine

2013-12-28, 16:50
NafazowanyKoleś napisał/a:

hahahah tak tak, koleś zapytał co jest fajnego w robieniu z siebie pośmiewiska przed normalnymi ludźmi na takich nędznych "imprezach", to zaraz smarkacze z 95 w nicku odpisują, żeby wracał przed komputer, albo że ma niewyjściowy ryj..


To jest właśnie ta różnica intelektu, to jest różnica pomiędzy zwierzęciem, które jest konformistą i tak na prawdę nie zdaje sobie sprawy z tego co robi, bo kiedy zapytam takiej idiotki albo półgłówka w "klubie" co on sobą reprezentuje, to jest albo sp***alaj albo pla plfu bla bla ch*ju tfu tfa i nie wie co ma powiedzieć, więc pluje dookoła słowami których nie rozumie. Natomiat człowiek na jakimkolwiek poziomie się w takich miejscach nawet nie pokazuje, a to dlatego, że ma swoją grupę znajomych na jakimś minimalnym poziomie i będąc przy nich, zdaje sobie sprawę z tego, że nie jest jak zwierze. Ma honor, ma godność i nie pozwoli z siebie zrobić takiego czegoś, jak to coś na zdjęciu. Niegdyś, setki lat temu szlachta i rycerstwo miały te cechy, a kiedy jeden drugiego obraził to rzucali sobie rękawicę i jeden z nich ginął za swoje poglądy. Dizsiaj normalni ludzie żyją obok, śmiejąc się na głos z błaznów których muszą oglądać na codzień, a co w tym najlepsze to to, że kretyni tego śmiechu nie rozumieją :amused:

I nie, to wcale nie są nerdy :mikolaj:



czy tobie się coś przypadkiem nie popie**oliło? :D to, że jestem w klubie według ciebie oznacza, że nie mam swojej grupy znajomych (no bo jeżeli ją mam to by ze mną nie poszli w tak straszne miejsce), czołgam się po podłodze, moje IQ nagle spada do 20 i podobnie jak ta pani leję do pisuarów :D ale cóż, ja tańczę w klubach więc już nie mam godności... swoją drogą w fajnych miejscach bywałeś, że każdy tam to naj***ny i obowiązkowo dz**ka albo dresior potrafiący skleić dwa poprawne zdania :D

Pawlo

2013-12-29, 19:38
Też widziałem to u siebie na FB.
Tylko czekałem na upload na sadistic-a :-)