18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pisała na facebooku prowadząc auto

.:...........:. • 2012-03-07, 10:43
Cytat:

"Pisanie na facebooku podczas jazdy nie jest bezpieczne! Haha" - takiego wpisu w serwisie społecznościowym dokonała 18-letnia amerykanka. Sekundy później zginęła w zderzeniu z ciężarówką - podaje "The Daily Mail"







Cytat:

Taylor Sauer, 18-letnia mieszkanka USA zginęła w dramatycznym wypadku samochodowym, po tym jak zagapiła się dokonując wpisu na facebooku poprzez telefon komórkowy. Dziewczyna aktualizowała swój status niemal co 90 sekund, podczas jazdy autostradą.

Jej ostatnie słowa jakie opublikowała na swoim profilu, na chwilę przed śmiercią brzmiały: "Nie mogę teraz gadać. Pisanie na facebooku podczas jazdy nie jest bezpieczne! Haha". Sekundy później jej auto zderzyło się z ciężarówką przy prędkości 120 km/h. Taylor zginęła na miejscu.

Jej rodzice prowadzą kampanię mającą na celu wprowadzenie zakazu korzystania z telefonu podczas jazdy.



Source

~tip.top

2012-03-07, 10:47
Niеbieski napisał/a:

"Pisanie na facebooku podczas jazdy nie jest bezpieczne! Haha"


Blondynka chciał udowodnić, ze ma rację :D

.:...........:.

2012-03-07, 10:49
Anonymous~ napisał/a:

Blondynka chciał udowodnić, ze ma rację :D



Udało jej się z całkowitym sukcesem. :amused:

~tip.top

2012-03-07, 10:50
Niеbieski napisał/a:

Udało jej się z całkowitym sukcesem. :amused:


mission accomplished :mrgreen:

McMenel

2012-03-07, 10:52
Podwójnie dobra wiadomość nie dość że blondynka to jeszcze amerykanka IQ całej ludzkości podskoczyło pewnie o kilka punktów.

ok...........w4

2012-03-07, 10:54
ciekawe czy zdążyła dodać fotkę

AL...........ON

2012-03-07, 10:58
Jak przeczytałem wstęp i zobaczyłem foto to prawie obrzygałem se ryj ze śmiechu. k***a, tępa kurewska dzida :D

Takewon

2012-03-07, 11:06
Szkoda zderzaka w ciężarówce :-/

RHminus

2012-03-07, 11:26
"Jej rodzice prowadzą kampanię mającą na celu wprowadzenie zakazu korzystania z telefonu podczas jazdy."


No nie wytrzymam, co za tępe strzały, normalny człowiek nie pisze na fb jadąc autostradą, proste. Natura pozbyła się słabszego osobnika (w tym przypadku był za mało sprytny by poradzić sobie na wolności).

ul...........rt

2012-03-07, 11:27
Facebook zrobił jej Tango down...

Xenomorph08

2012-03-07, 12:09
Ale dlaczego jej rodzice prowadzą kampanię mającą na celu ustanowienie zakazu korzystania z tel w czasie jazdy?

Przecież ona by tego nie chciała :D

radek225

2012-03-07, 12:42
RHminus napisał/a:

"Jej rodzice prowadzą kampanię mającą na celu wprowadzenie zakazu korzystania z telefonu podczas jazdy."


No nie wytrzymam, co za tępe strzały, normalny człowiek nie pisze na fb jadąc autostradą, proste. Natura pozbyła się słabszego osobnika (w tym przypadku był za mało sprytny by poradzić sobie na wolności).



Ja osobiście prowadzę kampanię mającą na celu zakaz korzystania palnika acetylenowego w czasie jazdy. Rodzice mojego kupla prowadzą akcję mającą na celu zakaz r*chania dmuchanych lal na autostradzie przy 220 km/h. To może być naprawdę niebezpieczne i może skończyć się śmiercią. BTW: jakim trzeba być j***nym debilem, by korzystać z komórki w czasie jazdy. Jak widzę kogoś jadącego autem i gadającego przez telefon lub piszącego SMSa, mam ochotę bez skrupułów wziąć kamień i jebnąć w szybę. Zestaw słuchawkowy bluetooth kosztuje 40-50 zł nowy. Najbardziej rozwalają mnie banany jadące samochodem za minimum 200.000 zł i gadających przez komórkę trzymając ją przy uchu. Takie auta seryjnie wyposażane są w zestawy bt podłączone do car-audio, a na kierownicy obok klaksonu jest czerwona, zielona słuchawka i regulacja głośności rozmowy. Mimo to taki tępy, j***ny debil i tak gada trzymając telefon przy uchu. Takich powinno rozstrzeliwać się na miejscu. Na szczęscie naturalna selekcja rozprawia się z takimi debilami, których nie stać na 50 zł na słuchawkę BT albo którzy nie potrafią poświęcić 40 minut na przeczytanie instrukcji obsługi wbudowanego zestawu BT w ich super-hiper-wypaśnej limuzynie. Szkoda, że po drodze cierpią osoby postronne, jak bogu ducha winien kierowca ciężarówki, który jedyne, co zawinił, to po prostu przejeżdżał tamtędy.

spiepszaj_dzbanie

2012-03-07, 13:12
@radek225
Z tego co udało mi się zauważyć to większość tych, których stać na takie auto to DEBILE takie że aż się wierzyć nie chce. Osobiście mam przyjemność znać jednego debila, musi mieć najlepsze auto, najlepszego kompa (tylko do przeglądania neta :shock: ) a jego IQ dorównuje siatce na zakupy.

Anonymouz

2012-03-07, 13:39
Blondynka - i wszystko jasne.

dirty_pig

2012-03-07, 13:39
@radek225

ja gadam przez komórkę podczas jazdy samochodem, rzuć mi tylko tego kamienia...


@RHminus

zgadzam się w 100%.


Chodzi o to że ludzie sami podejmować powinni decyzje, ja wiem że mogę rozmawiać przez komórkę w nie jednej sytuacji prowadząc samochód, ale na pewno bym nie pisał na fb jadąc na autostradzie :D