18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pisała na facebooku prowadząc auto

.:...........:. • 2012-03-07, 10:43
Cytat:

"Pisanie na facebooku podczas jazdy nie jest bezpieczne! Haha" - takiego wpisu w serwisie społecznościowym dokonała 18-letnia amerykanka. Sekundy później zginęła w zderzeniu z ciężarówką - podaje "The Daily Mail"







Cytat:

Taylor Sauer, 18-letnia mieszkanka USA zginęła w dramatycznym wypadku samochodowym, po tym jak zagapiła się dokonując wpisu na facebooku poprzez telefon komórkowy. Dziewczyna aktualizowała swój status niemal co 90 sekund, podczas jazdy autostradą.

Jej ostatnie słowa jakie opublikowała na swoim profilu, na chwilę przed śmiercią brzmiały: "Nie mogę teraz gadać. Pisanie na facebooku podczas jazdy nie jest bezpieczne! Haha". Sekundy później jej auto zderzyło się z ciężarówką przy prędkości 120 km/h. Taylor zginęła na miejscu.

Jej rodzice prowadzą kampanię mającą na celu wprowadzenie zakazu korzystania z telefonu podczas jazdy.



Source

Earth

2012-03-07, 14:21
radek225 napisał/a:



Ja osobiście prowadzę kampanię mającą na celu zakaz korzystania palnika acetylenowego w czasie jazdy. Rodzice mojego kupla prowadzą akcję mającą na celu zakaz r*chania dmuchanych lal na autostradzie przy 220 km/h. To może być naprawdę niebezpieczne i może skończyć się śmiercią. BTW: jakim trzeba być j***nym debilem, by korzystać z komórki w czasie jazdy. Jak widzę kogoś jadącego autem i gadającego przez telefon lub piszącego SMSa, mam ochotę bez skrupułów wziąć kamień i jebnąć w szybę. Zestaw słuchawkowy bluetooth kosztuje 40-50 zł nowy. Najbardziej rozwalają mnie banany jadące samochodem za minimum 200.000 zł i gadających przez komórkę trzymając ją przy uchu. Takie auta seryjnie wyposażane są w zestawy bt podłączone do car-audio, a na kierownicy obok klaksonu jest czerwona, zielona słuchawka i regulacja głośności rozmowy. Mimo to taki tępy, j***ny debil i tak gada trzymając telefon przy uchu. Takich powinno rozstrzeliwać się na miejscu. Na szczęscie naturalna selekcja rozprawia się z takimi debilami, których nie stać na 50 zł na słuchawkę BT albo którzy nie potrafią poświęcić 40 minut na przeczytanie instrukcji obsługi wbudowanego zestawu BT w ich super-hiper-wypaśnej limuzynie. Szkoda, że po drodze cierpią osoby postronne, jak bogu ducha winien kierowca ciężarówki, który jedyne, co zawinił, to po prostu przejeżdżał tamtędy.



Pewnie boli, jak na to patrzysz zza szyby tramwaju :(

saperus

2012-03-07, 14:36
do Source i każdego kto dal mu PIWO:
Jest jedna dziura w waszym rozumowaniu-ta nastolatka mogła kogoś zabić. Tu nie chodzi tylko o los debila który wg. teorii (nagrody) Darwina powinien się wykluczyć z puli genowej. Jestem osobiście za jak najmniejszą ilością regulacji prawnych ale nie które muszą być.
btw gdybyś zobaczył samochód z naprzeciwka zjeżdżający na twój pas[przyjmijmy, że analogiczna sytuacja z rozmawiającym/piszącym kierowcą] i nagrała by to kamera->filmik na sadolu -> komentarze: Source został wyeliminowany z puli genowej bo miał za słaby refleks i skąpił na lepsze hamulce/auto. Teoria ewolucji to nie jakaś "jaźń", świadome działanie. To rzut x kośćmi.

BongMan

2012-03-07, 14:41
Ja pie**olę, co za tępa dzida. Rozumiem gadać przez telefon podczas jazdy, bo sam tak robię. Numer wybieram jak stoję np. na światłach albo proszę pasażera żeby mi wybrał, ale pisanie czegokolwiek na telefonie podczas jazdy i to jeszcze k***a na autostradzie to już przegięcie. No ale w USA prawo jazdy dostaje właściwie każdy kto skończy 16 lat, nawet taka idiotka.

mare30ks

2012-03-07, 14:55
oile pisanie smsow rozprasza to fakt bo sam sprawdzam czasem ale rozmowa przez tel to co innego, korzystam czasem z zestawu ale niewiem czemu jest to mniej wygodne niz trzymanie tel przy uchu.

!Timon

2012-03-07, 15:18
Pisanie na telefonie podczas jazdy to ch*jowa sprawa niewazne czym kierujesz. Sam wiele wiosen temu pisalem sms'a jadac na rowerze i wpie**olilem sie w auto. Stalo na poboczu wiec szalu nie ma ale na ile siebie znam to gdybym nie pisal to zapewne zdecydowalbym sie je ominac.

Beskidus

2012-03-07, 15:46
O zmarłych mówi się dobrze. Nie żyje? Dobrze.

ul...........rt

2012-03-07, 15:47
Black Snake napisał/a:

@radek225, życzę powodzenia u mnie z wpakowaniem przez szybę kamienia. 2 kołowce nie mają szyb ;) a nie raz gadałem jadąc, komórka pod kask i się sama trzyma ;D



To Ci wpie**oli kamienia przez szybkę w kasku... :-/

rambo11

2012-03-07, 17:23
Kurde miałem podobną sytuacje:
siedziałem na kiblu i pisałem jedna ręka na fb " ryzykowne jest pisanie podczas srania " chwile potem zamiast podetrzeć się papierem zrobiłem to telefonem i spuściłem wodę ;/ by to hu. .
a wog co trzeba mieć w głowie żeby nawet podczas jazdy samochodem siedzieć na Facebooku ;//

Freak1982

2012-03-07, 17:55
Idioci eliminują się sami...

Black Snake

2012-03-07, 19:01
Hacerking napisał/a:

@Up I czym ty się k***a szczycisz? Tym, że jesteś debilem?



Przecież to jak słuchawka bluetooth działa O.o Nie trzymam w ogóle w ręce telefonu, tylko ręce na kierownicy. Myślenie boli?

kecajpct

2012-03-07, 20:40
RHminus napisał/a:

"Jej rodzice prowadzą kampanię mającą na celu wprowadzenie zakazu korzystania z telefonu podczas jazdy."


No nie wytrzymam, co za tępe strzały, normalny człowiek nie pisze na fb jadąc autostradą, proste. Natura pozbyła się słabszego osobnika (w tym przypadku był za mało sprytny by poradzić sobie na wolności).



Lepiej bym tego nie ujął, selekcja naturalna słabe i bezmózgie k***y zginą :hitler:

Voxal

2012-03-07, 21:25
dawać efekty na harda a nie pie**olić o byle czym :D

GallAnnonimm

2012-03-07, 23:46
Nagroda Darwina gwarantowana

podgor5

2012-03-08, 04:34
selekcja naturalna :-D

Stachustach187

2012-03-08, 07:11
"Jej rodzice prowadzą kampanię mającą na celu wprowadzenie zakazu korzystania z telefonu podczas jazdy."

do głowy jej to powinni wprowadzić a nie teraz pie**olic